home / Uygulamalar / Seyahat ve Yerel / Accor All otel rezervasyonu

Accor All otel rezervasyonu

Gzwk-ZmTIr2ehCXsOj_P95L5k1vE1C-ulMb8oYFQTKOHvnGK8enJgDy8MbwdjRRP3Pos180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 12
  • Comments: 0
Popularity 5.12% 5.12%

Screenshots

Rate this post


110’u aşkın ülkede bir otel, butik otel, 7 yıldızlı otel, gençlere yönelik bir hostel ve hatta bir villa veya apartman rezerve edin. Bu ise keşfedilmeyi bekleyen 3.000 şehir ve destinasyon ve 5.000 adres anlamına geliyor.
Hesaplısından lüksüne, bir şehir kaçamağı, iş seyahati, romantik bir hafta sonu veya arkadaşlarla yapılacak bir gezi için seçim tümüyle sizin elinizde.
Dilediğinizi seçin: ibis, Novotel, Raffles, Fairmont, Mercure, Sofitel, Pullman, MGallery, Suite Novotel, Adagio, ibis Styles, ibis budget, hotelF1, Mama Shelter, onefinestay, Rixos Hotels, Jo&Joe, 25hours Hotels ve Thalassa Sea & Spa – bunların hepsi uygulamamızda mevcut.

Accor All uygulaması sizin yeni seyahat partnerinizdir.

• Konaklamanızı hazırlayın
Belirli bir kasaba veya şehirde ya da belirli bir anıta yakın bir yerde konaklamak için bir yer arayın, odaların ve mekânların fotoğraflarına bakın ve sonra Tripadvisor değerlendirmelerine göz atın.
Rezervasyonunuzu yapabilir, yönetebilir ve seyahatinizi hazırlayabilirsiniz.
Otel hangi saatte açılır? Otelle nasıl iletişime geçebilirim? Bu konaklamanızda kaç puan kazanacaksınız? Uygulamamız tüm bu soruları yanıtlayabilir.
Her rezervasyonda %10’a varan bir indirimden yararlanmak için sadakat programımıza katılmayı unutmayın.

• Konaklamanız sırasında
Otellerimizde konakladığınızda ve restoranlarımızı ve barlarımızı günlük olarak ziyaret ettiğinizde Ödül puanları kazanın.

Seyahat edesiniz mi geldi? Dünyanın en büyüleyici kasabalarında ve şehirlerinde size konaklayabileceğiniz bir yer sunabiliriz:
Paris, Berlin, Londra, Zürih, Bangkok, Münih, Singapur, Viyana, New York City, Amsterdam, Şanghay, Hamburg, San Francisco, Brüksel, Milan, Köln, Sydney, Varşova, Dubai, Rio de Janeiro, Prag, Hong Kong, Roma, Lizbon, Frankfurt, Budapeşte, İstanbul

Gzwk-ZmTIr2ehCXsOj_P95L5k1vE1C-ulMb8oYFQTKOHvnGK8enJgDy8MbwdjRRP3Pos180-rw.png
Download Accor All otel rezervasyonu 
Originals APK

Take a comment