home / Uygulamalar / Sanat ve Tasarım / Adobe Capture: Photoshop, Illustrator için Araç

Adobe Capture: Photoshop, Illustrator için Araç

u5_cXpgfRZpvAxa1TlMPh7hICzMuKwaCqx956vlqu6UNaULDCMumI5t2ok2XaT-HTRks180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 37
  • Comments: 0
Popularity 11.66% 11.66%

Screenshots

Rate this post


Adobe Capture, Android telefonunuzu/tabletinizi kreasyon yapabileceğiniz bir makineye dönüştürür.

Kameranızdan bakıp desenler, vektörler ve hatta fontlar görebildiğinizi düşünün. Şimdi bu görselleri Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, Adobe Fresco ve çok daha fazlasında hemen kullanabileceğiniz tasarım malzemelerine dönüştürebildiğinizi düşünün. Çevrenizdeki dünyayı projelerinizi oluşturmak için kreatif varlıklara dönüştürme gücü artık avcunuzun içinde.

Hareket Halindeyken Vektöre Çevirin
Şekiller ile anında vektör oluşturun. Görüntüleri 1-32 rengi olan düzgün, ayrıntılı, ölçeklenebilir vektörlere dönüştürüp logolarda, illüstrasyonlarda, animasyonlarda ve daha fazlasında kullanın. Çiziminizin fotoğrafını çekin veya bir fotoğraf yükleyin ve büyülü bir şekilde temiz, net çizgilere dönüşmesini izleyin.

Tipografiyi Tanımlayın
Adobe Capture kullanarak ideal fontunuzu bulun. Beğendiğiniz fontun (dergide, etikette, tabelada, nerede gördüyseniz!) fotoğrafını çekin ve benzer Adobe Fonts listesinin büyülü bir şekilde oluşmasını izleyin.

Renk Temaları ve Degradeler Oluşturun
Tasarımcılar, müjde! Özelleştirilmiş renk paletleri mi arıyorsunuz? İlham verici bir degrade mi buldunuz? Kameranızı istediğiniz renklerin olduğu yere tutun ve resimlerinizde kullanmak üzere yakalayın.

Güzel Dijital Fırçalar Oluşturun
Doğru fırçayı bulamıyor musunuz? Bir fotoğraf çekerek veya mevcut bir görüntüyü kullanarak kreatif yönünüze uygun dijital fırçalar oluşturabilirsiniz. Zengin boya efektleri için fırçalarınızı Photoshop, Illustrator veya Fresco'da kullanın.

Karmaşık Desenler Üretin
İlham verici görüntüler yakalayın ve Capture'ın hazır geometrik ayarlarıyla desenler oluşturun. Vektör şekillerinizi hassas desen oluşturucumuzla kullanarak kreatif projelerinize uyan renkli ve güzel desenleri kolayca oluşturun.

3B Dokular Oluşturun
Doğrudan kameradan 3B tasarımlarda kullanmak üzere gerçekçi PBR malzemeleri oluşturun. Malzemelerinizi değiştirip daha fazla doku ekleyebilir veya 3B nesnelerinizde pürüzsüz tekrar döşeme için kenarları harmanlayabilirsiniz.

Işığı ve Rengi Yakalayın
Looks ile ışığı ve tonu yakalayıp görüntülerinizde ve videolarınızda kullanabileceğiniz güzel renk degrade profillerine dönüştürün. Gün batımının büyüsünü kaydedin ve bu hissi fotoğraflarınızla video projelerinize aktarın.

Kreatif Öğeleri Sorunsuzca Eşitleyin
Tüm varlıklarınız Adobe Creative Cloud kitaplıklarına kaydedilir. Tüm uyumlu uygulamalardan Creative Cloud hesabınızdaki dijital öğelerinize anında erişim sağlayın.

MediaPost Appy 2016 ödülü kazananı!

Kreatif Varlıklar için Uyumlu Adobe Uygulamaları ve Programları
Photoshop, Adobe Fresco, Photoshop Sketch, Premiere Pro, Illustrator, Illustrator Draw, InDesign, Dimension, After Effects, Dreamweaver, Animate ve Muse

2 GB DOSYA DEPOLAMA
Ücretsiz olan temel Creative Cloud üyeliği, dosya eşitleme ve paylaşım için 2 GB ücretsiz depolama alanı içerir.

Adobe Kullanım Koşulları: https://www.adobe.com/legal/terms-linkfree.html
Adobe Gizlilik ilkesi: https://www.adobe.com/privacy/policy-linkfree.html

u5_cXpgfRZpvAxa1TlMPh7hICzMuKwaCqx956vlqu6UNaULDCMumI5t2ok2XaT-HTRks180-rw.png
Download Adobe Capture: Photoshop, Illustrator için Araç 
Originals APK

Take a comment