home / Uygulamalar / Fotoğrafçılık / Adobe Photoshop Fix

Adobe Photoshop Fix

4DFDCJnT_1siki_EFiA-bwWfnxtr7IfxAfXRsLG960dPZNMECgTJv4KRgYmH3PZLnYY9s180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 34
  • Comments: 0
Popularity 10.55% 10.55%

Screenshots

Rate this post


Görüntü Rötuşlama ve Düzenleme
Adobe Photoshop Fix, Android telefonunuz üzerinde güçlü, bununla birlikte kolay görüntü rötuşu ve restorasyonuna olanak sağlıyor. İstediğiniz net görünümü elde etmek için iyileştir, pürüzsüzleştir, sıvılaştır, parlaklık ve diğer düzenleme seçeneklerini kullanın. Daha da geliştirmek ve diğer kreatif projelerde kullanmak için Adobe Creative Cloud'e giriş yaparak diğer Adobe mobil ve masaüstü uygulamalarında düzenlenmiş fotoğraflara erişim sağlayın; tamamı Adobe CreativeSync tarafından desteklenmektedir.

Photoshop Fix Özellikleri
• Size istediğiniz görünüm, yapı ve hissi veren araçları kullanarak rötuş yapın ve fotoğrafları iyileştirin:
– Yüze Uygun Sıvılaştırma — Yüz özelliklerinde önemli değişiklikler yapın. Daha büyük bir gülümseme oluşturun, yanakları inceltin ve diğer yüz noktalarını kolayca düzenleyin.
– Sıvılaştır — İncelikli veya güçlü efektler oluşturmak için herhangi bir alanı çekin, itin, döndürün, kabartın ya da yeniden şekillendirin.
– İyileştir ve yama — Etrafındaki alanlarda bulunan içeriği kullanarak kusurları onarın ve ardından sonucu karıştırın.
– Pürüzsüzleştir — Cildi, manzaraları veya diğer içerikleri pürüzsüzleştirmek veya keskinleştirmek için sadece boyayın.
– Parlaklık ve karanlık — Fotoğrafın belli kısımlarına ışık ekle veya ışığı kaldır.
• Çeşitli temel araçları kullanarak fotoğrafları düzenle ve ayarla:
– Renk — Tüm renkleri kaldırmak veya bir renk karışımı oluşturmak ya da siyah beyaz yapmak için soldur.
– Boya — Renkleri denemeni sağlayan bir göz damlası, ayarlanabilir bir fırça ve bir silgi yardımıyla net efektler elde edin.
– Ayarla — Kaş ekleyin ve maruziyeti, kontrast ve doygunluğu kontrol edin
– Bulanıklaştır — Ana subjenize dikkat çekmek için fotoğrafın bir kısmını bulanıklaştırın.
• Fotoğraflarınızı üzerinde daha fazla işlem yapmak üzere doğrudan masaüstünde bulunan Photoshop CC'ye gönderin. Fix tüm düzenlemelerini katmanlara dönüştürür ve görüntünüzü bir PSD dosyası olarak kaydeder.

CREATIVE CLOUD'A BAĞLANIN
Fotoğrafçılığı seviyor musunuz? Creative Cloud Fotoğrafçılık planına bir göz atın. Mevcut en güçlü düzenleme araçları Lightroom ve Photoshop burada. Creative Cloud sayesinde Photoshop dosyalarını Fix ile açabilir, rötuş yapılan görüntülerinizi katmanlar, maskeler ve diğer tüm özellikleriyle birlikte üzerinde daha fazla çalışmak üzere Photoshop CC'ye gönderebilirsiniz. İsterseniz Lightroom görüntülerini açıp iyileştirebilir ve doğrudan Lightroom Koleksiyonlarınıza gönderebilirsiniz. Tüm düzenlemeleriniz bilgisayarınız ve cihazlarınızın tamamında senkronize edilir. Cihazınızda bir değişiklik yaparsanız, masaüstünüzde görülür. Creative Cloud Fotoğrafçılık planıyla fotoğrafçılığınızı çok daha ileri bir noktaya taşıyın.

Ayrıca App Store'da ücretsiz olarak sunulan şu Adobe uygulamalarına da bakabilirsiniz:
• Photoshop Mix — Android cihazınız üzerinde farklı görüntülerden öğeleri kesin ve birleştirin, katmanları karıştırın ve looks varlıklarını uygulayın — istediğiniz her yerden.
• Lightroom Mobile — Akıllı telefonunuz veya tablet bilgisayarınızdan profesyonel kalitede görüntüleri yakalayın, düzenleyin, organize edin ve paylaşın.
• Photoshop Express — Efektler ve filtreler uygulamak için kolay fotoğraf düzenleyici

İNTERNET BAĞLANTISI VE ADOBE ID GEREKLİDİR
Photoshop Fix içinden bir Adobe ID için ücretsiz kaydolun. Adobe Creative Cloud hizmeti de dahil olmak üzere Adobe çevrimiçi hizmetlerini yalnızca 13 yaş ve üzeri kullanıcılar kullanabilir. Kullanıcıların kayıt olarak https://www.adobe.com/go/privacy_policy_touchapps_tr sayfasından ek koşulları ve Adobe'un çevrimiçi gizlilik ilkelerini kabul etmeleri gerekir. Adobe çevrimiçi hizmetleri tüm ülkelerde veya dillerde kullanılamaz, hizmetler kullanıcının kaydolmasını gerektirebilir ve önceden bildirilmeden değiştirilebilir veya kullanımdan kaldırılabilir.

4DFDCJnT_1siki_EFiA-bwWfnxtr7IfxAfXRsLG960dPZNMECgTJv4KRgYmH3PZLnYY9s180-rw.png
Download Adobe Photoshop Fix 
Originals APK

Take a comment