home / Uygulamalar / Finans / AgeSA Mobil

AgeSA Mobil

2bi8WvjxK_mvz-XPLjTN7fnUGimQgrCPbWsHHp8RW6nNwEe6ChC2N-p9r2NexgSlCJws180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Finans
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 34
  • Comments: 0
Popularity 10.23% 10.23%

Screenshots

Rate this post


AgeSA Mobil

AgeSA Mobil ile tüm Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası işlemleriniz tek uygulamada! Kullanıcı dostu ve pratik arayüzü sayesinde tüm BES ve Hayat Sigortası işlemlerinizi AgeSA Mobil üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sözleşme ve Poliçe Görüntüleme
AgeSA Mobil üzerinden Bireysel Emeklilik (BES), Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortanıza ait birikim, poliçe ve teminat detaylarını görüntüleyebilirsiniz. BES planınız için toplu ödeme yapabilir veya katkı payınızı değiştirebilirsiniz.

FonPro ile Birikimlerinize Yön Verin
Gelişmiş fon danışmanlığı fonksiyonu ile BES birikimlerinize kolayca yön verebilirsiniz. “Fon Dağılımı” ekranındaki Risk Profil Testi’ni çözerek size en uygun fonları belirleyip fon dağılımınızı AgeSA Mobil’den hemen değiştirebilirsiniz.

Hesaplamalar
Hayalinizdeki emeklilik için ne kadar birikim yapmanız gerektiğini ve hayat ürünlerindeki %15’e varan vergi avantajını AgeSA Mobil ile hesaplayabilirsiniz.

Canlı Destek
“Canlı Destek” ile yetkililerimize anında ulaşıp ürün ve hizmetlerimizle ilgili destek alabilirsiniz.

Finans Haberleri
Bireysel Emeklilik fonlarımıza ait performansı, piyasaların güncel durumuna dair haberleri ve uzman görüşlerini “Finans Haberleri” ekranından inceleyebilirsiniz.

Yeni Ürün Talebi
Yeni Bireysel Emeklilik (BES), Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası ihtiyaçlarınız için size sunduğumuz seçenekleri inceleyerek uygulama içerisinden detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz. Henüz AgeSA'lı değilseniz de uygulamaya giriş yapmadan size en uygun birikim veya sigorta ürününü belirleyip başvuruda bulunabilirsiniz. Önceden yaptığınız başvuruların durumunu da kontrol edebilirsiniz.

Her türlü sorunuz ve talebiniz için bize uygulamanın İletişim ve Canlı Destek ekranından ulaşabilirsiniz.

www.agesahayatemeklilik.com.tr

2bi8WvjxK_mvz-XPLjTN7fnUGimQgrCPbWsHHp8RW6nNwEe6ChC2N-p9r2NexgSlCJws180-rw.png
Download AgeSA Mobil 
Originals APK

Take a comment