home / Uygulamalar / Araçlar / Akıllı Anahtar Telefon Klonu

Akıllı Anahtar Telefon Klonu

l5XvLo0Fh0poNStb3ijctrxXIXoOE7pJS28Q_nBXWC8IhxDiP3CjG21IAKjJGvWQx-ks180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Araçlar
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 26
  • Comments: 0
Popularity 5.66% 5.66%

Screenshots

Rate this post


Smart Switch Share Dosyaları ve Telefon Klonlama Uygulaması, kullanıcının yeni bir telefona veri aktarımı yapmasına yardımcı olan harika bir uygulamadır. Dosya gönderen uygulaması, tüm işletim sistemleri için çapraz platform ve yedekleme çözümü olduğu için verilerimi kopyalamanıza olanak tanır. Her türlü mobil veriyi WIFI, etkin nokta ve Bluetooth ile taşıyın. Uygulama, örneğin belgeler, videolar, fotoğraflar, dosyalar, arama kaydı, metin mesajları, uygulamalar ve müzik dosyaları gibi içeriği destekler.
Smart Switch uygulaması, boyutundan bağımsız olarak öne çıkan tüm dosyalar arasında geçiş yapabilen olağanüstü bir içerik aktarım uygulamasıdır. Şimdi aktarım uygulaması aracılığıyla çok kısa sürede devasa dosyalar gönderip alın, bu nedenle büyük dosyaları paylaşın ve verileri hemen kopyalayın. Smart Switch Mobil uygulaması, verileri yeni telefona taşımak için her türlü dosya formatı ile uyumludur. Kullanıcı yeni telefonu kayda değer bir hızda satın aldığında akıllı aktarım ve telefondan telefona her türlü video aktarımı. Switch mobil transfer uygulaması, android'e aktarmak için tüm sürümlerin mevcudiyeti ile platformlar arası transfer ve yedekleme çözümünü takip eder. Mobil anahtar, dosya aktarımını büyük bir hızda yönlendirmek için WIFI doğrudan bağlantısını taşır. Veri aktarım mekanizması sırasında akıllı veri uygulaması, WIFI doğrudan bağlantı yapmadan önce eş cihazın kapasitesini tanımlar. Akıllı aktarım uygulaması, kullanıcıya sorunsuz bir deneyim sunmak için bağlantı kesildiğinde otomatik olarak bağlanma yeterliliğine sahiptir.

Akıllı anahtar – dosya gönderici, Phone Clone uygulaması , verileri telefondan telefona herhangi bir gecikme veya tereddüt olmadan aktarmak için içerik aktarma uygulamasıdır. Şimdi sadece tek bir düğme tıklamasıyla veri aktarımı gerçekleştirin. Aktarım uygulaması, kullanıcıya arama günlüklerini yedekleme ve geri yükleme ile birlikte veri kopyalama ve dosya aktarımı platformu sağlar. Telefontakvim geri yükleme ile yeni telefona geçiş ve mobil veri aktarımı. Telefon anahtarı, önbelleği temizleme veya verileri kolayca taşıma özelliğine sahiptir. Telefondan telefona aktarım için bağlantı kurulduğunda, klasörlerin ve dosyaların listesi görünecektir. Ofis işleri için edinilmesi zorunlu olan verilerimi kopyalamak ve verileri aktarmak için kullanışlı bir araçtır.

Akıllı anahtar – dosya gönderici, Telefon Klonu, Smart Share, kullanıcının en uygun ve hızlı yol olan etkin nokta üzerinden telefon değiştirme ve içerik aktarımı gerçekleştirmesine izin veren olağanüstü bir akıllı veri uygulamasıdır. Akıllı anahtar mobil uygulaması, kullanıcıya verilerimi herhangi bir gecikme olmadan kopyalama olanağı sağlar. Telefon anahtarı, kullanıcının dosyaları SD karta göndermesine izin verir. Arkadaşlarınız ve ailenizle yapacağınız özel etkinliklerin resimleri hakkında endişelenmenize gerek yok ve android ve mobil aktarım verilerini yeni telefona aktarma akıllı aktarım ve mobil geçiş uygulaması tam size göre.

Akıllı Veri Aktarımı: Klon uygulaması, verileri başka bir akıllı telefon cihazına güvenli bir şekilde mobil olarak aktaran harika bir aktarım uygulamasıdır. Kullanıcı tarafından yeni bir telefon satın alırken özel ve gizli olan verilerin kopyalanması ve taşınması konusunda endişelenmenize gerek yoktur, bu nedenle akıllı anahtar mobil nihai çözümdür. Akıllı paylaşım uygulaması, telefondan telefona aktarım için tasarlanmıştır ve kullanıcının telefondan telefona hızlı ve güvenli bir şekilde geçiş yapmasını ve veri aktarmasını kolaylaştırır. Akıllı anahtar uygulaması, kullanıcının akıllı telefonunuzda bulunan tüm verilerin yedeğini oluşturmasına yardımcı olur ve kullanıcının istediği zaman ve yerde verileri kolayca geri yükleyebilir. Dosya aktarım uygulaması, kullanıcıya geçmişi, yer imlerini, sistem ayarını, müzik

l5XvLo0Fh0poNStb3ijctrxXIXoOE7pJS28Q_nBXWC8IhxDiP3CjG21IAKjJGvWQx-ks180-rw.png
Download Akıllı Anahtar Telefon Klonu 
Originals APK

Take a comment