home / Uygulamalar / Arkadaşlık / Arkadaşlık siteleri ücretsiz

Arkadaşlık siteleri ücretsiz

h6KMCbYzWGyjPjLeL9VvMxgiarOgQXPLv9CUzf5LieXwP9TYbgx5NJ2IRBDA8yF-1As180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 14
  • Comments: 0
Popularity 3.66% 3.66%

Screenshots

Rate this post


Bekar Hıristiyanların birbirini bulduğu ve mutlu aileler kurduğu uygulama.
Duanıza cevap alın

Neden bir Hıristiyan buluşma platformu Eden geliştirmeye karar verdik?

Bu mobil uygulamanın geliştiricileri, manevi değerlerin nadir hale geldiğini fark ettiler. Sevgi ve duyguların yerini çoğu zaman, ilkel dürtülere bağlı olarak temel ihtiyaçlar almıştır. Ne yazık ki, Kutsal Yazılara itaat eden ve tanrısal bir yaşam süren kadın ve erkeklerin sadık bir hayat arkadaşı bulmaları çok zordur. Ne mutlu ki, Hristiyan flört ve evanjelik inancı için uluslararası kaynaklar ortaya çıkmaya başladı.

İncil'i okurken, Tanrı'nın bu dünyayı etkileyen ve değiştiren binlerce mutlu aile yarattığını görebiliriz. Uygulamamızın amacı aynı.

İnananlar için başvuru Eden – sadık bir yaşam ortağı bulun.

Eden uygulaması Hristiyan platformu için geliştirildi ve sevgilerini bulan ve aileleri kuran insanlardan Hristiyan forumları hakkında çok sayıda minnettar geri bildirim aldı.

Uygulamanın navigasyonu, çeşitli itiraflara sahip Hıristiyanları kolayca bulmanızı sağlar: SDA (Adventistler), ECB, Pentekostallar, karizmatikler.

Kayıt olurken itiraf yönünüzü seçin: Protestanlar, Katolikler, Ortodoks.

İstatistiklere göre ailelerin yaklaşık% 26'sı Hıristiyan internet arkadaşlık platformlarıyla başlıyor. Uygulamamız, kalbinizden sonra muhtemelen eşiniz, çocuklarınız için baba (anne) ve İsa'nın ve kilisenin buyurduğu İncil'i takip ederek hayatınızı yaşayacak bir ortak olacak bir kişi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Ödeyeninize bir cevap alın. Hemen uygulamayı indirin ve dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışın: ruh eşinizin yerli mi yoksa yabancı mı olacağını asla bilemezsiniz. Tanrı çalışsın! Bu platform, tüm ırklardan ve itiraflardan insanlar arasında popülerdir: siyah veya beyaz, vaftizci veya katolik – Tanrı hayatınızı benzersiz bir şekilde kutsamaya isteklidir!

Bir Hıristiyan için ciddi flört uygulamaları bulmanın neden bu kadar zor olduğunu hiç merak ettiniz mi? Yakınımda hiç bekar var mı? Kutsal bir ilişki kurabileceğim birini nasıl bulabilirim? İnanç sosyal etkileşim, hatta flört ve muhtemelen evlilik için tüm itiraflardan yeni arkadaşlar ve insanlarla nasıl tanışabilirim?

Size en iyi Hıristiyan uygulamalarından birini sunalım – Eden! Protestan, Ortodoks ve Katolik buluşmaları, dini uygulamalar için ciddi bir ilişki flört uygulaması.

Eden, dünyanın her yerinden Hristiyan bekarların – Avustralya'da, Almanya'da ya da Güney Afrika'da ya da başka bir yerde – arkadaşlarla buluşmalarına, sohbet etmelerine, birbirlerinin inançlarını desteklemelerine ve herhangi bir ırktan ve kökene sahip insanlarla çıkmalarına izin veren eğlenceli bir topluluktur!

Zamanımızı bu randevu uygulamasını geliştirmek için harcadık, böylece sizinkini sohbet tarihinde harcayabilirsiniz.
yeni aşkınızla!

İsterseniz anonim kalabilirsiniz, sadece insanlarla sohbet edebilir, yeni arkadaşlar bulabilir ve işlerin ciddileştiğini düşünüyorsanız – o zaman yüz yüze görüşebilirsiniz!

Hemen şimdi dünyanın dört bir yanından bekarlar ile tanışın ve sohbet edin!
Tarihlerinizi çevrimiçi olarak yönetin!

Yetişkinler için ücretsizdir!

Hıristiyan arkadaşlık sitesi, as dini uygulamalar Katolik, sohbet uygulaması – bir tutam İsa ve Kutsal İncil ile tek bir uygulamada birinci sınıf hizmetin karışımı!

Eden, Hıristiyan tarihlerini çevrimiçi olarak kolaylaştırıyor!
Buluşmak için iyi bir şans!

Selena: Bu, en iyi Latin uygulamalarından biridir! Yerel topluluğumdan sohbet edebilir ve arkadaş bulabilirim!

Peter: Oyuncu ve çok utangaç biri olarak yeni insanlarla bağlantı kurmak benim için zor. İyi arkadaşlık uygulamaları arıyordum! Teşekkürler!

HARRY. Güzel site! Sohbet eşleşmeli flört uygulaması! Şirkete teşekkürler!

Laura: Dsting web sitelerinden nefret ediyorum! Bu en iyi toplantı uygulaması!

Kara Panter: Davet için mi? Birisiyle çıkmayı umuyoruz!

h6KMCbYzWGyjPjLeL9VvMxgiarOgQXPLv9CUzf5LieXwP9TYbgx5NJ2IRBDA8yF-1As180-rw.png
Download Arkadaşlık siteleri ücretsiz 
Originals APK

Take a comment