home / Uygulamalar / Arkadaşlık / Azerbaycan, Türkçe Sohbet

Azerbaycan, Türkçe Sohbet

6HElJ1OR2kHlEogXPvc4X7xMaMZyV6FyrmeNHt1kuo9m-j084USOb0waa6iOiEkmG3Es180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 13
  • Comments: 0
Popularity 3.29% 3.29%

Screenshots

Rate this post


Azerbaycan Sohbet Odaları
Azerbaycan sohbet kardeş ülkemiz olan azeri vatandaşlara sohbet etmeleri konusunda yardımcı olmak için açılmış yazılı ve javasız olarak sohbet hizmeti vermek için tasarlanmış ücretsiz sohbet sitesidir. Sohbet sitemiz Türkiye' nin her ilinden ve dünyanın her ülkesinden kişilere sohbet hizmeti vermekte olup sitemiz tamamen seviyeli bir sohbet ortamında sohbet hizmeti vermektedir.

Azerbaycan Mobil Sohbet
Azerbaycanda yaşayan kardeşlerimize mobil sohbet hizmetini teknolojinin tüm uyumlu cihazları ile uyumlu bir hale getirip onların rahat bir şekilde sohbet etmelerini sağlamak için tasarlamış bulunmaktayız. Android teknoloji uyumlu sohbet sitemizde internetinizin olduğu her yerde ücretsiz bir şekilde sohbet sitemize bağlanıp kaliteli bie şekilde sohbet edebilir muzik dinleyip keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Azerbaycan mobil sohbet sitemiz tamamen sizlere ücretsiz sunulan hiç bir program gerektirmeden hizmet veren uygulamadır.

Azerbaycan Chat Odaları
Azerbaycan chat odalarımız sizlerin hizmetine girmiştir. Son yıllarda ülkemize okumak amacıyla gelen Azerbaycan bay, bayan arkadaşların aileleri ile görüşmek için kullandığı sohbet siteleri artık Azerbaycanlı bay, bayan arkadaşları Türkiye’deki kullanıcılarla bir araya getirmektedir.

Sizde aramıza katılarak dilerseniz Azerbaycan da yaşayan bay, bayan arkadaşlarla sohbet edebilir veya Türkiye de yaşayan Azeri kullanıcılarla sohbet edebileceğiniz gibi Türkiye de yaşayan Türk kullanıcılarla da sohbet edebilirsiniz.

6HElJ1OR2kHlEogXPvc4X7xMaMZyV6FyrmeNHt1kuo9m-j084USOb0waa6iOiEkmG3Es180-rw.png
Download Azerbaycan, Türkçe Sohbet 
Originals APK

Take a comment