home / Uygulamalar / Eğitim / BabyBus Kids: Müzik,Video,Oyun

BabyBus Kids: Müzik,Video,Oyun

Rt6aBezN5N-c2vxC7GwZC5bf6_YCrhtBaCR-CDT5H6tu43s21U7NLhJ50AuNgm3Zc2Rs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Eğitim
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 25
  • Comments: 0
Popularity 7.06% 7.06%

Screenshots

Rate this post


BabyBus Kids, tüm popüler BabyBus uygulamalarını bünyesinde barındırıyor! Uygulama, 1000'i geçkin eğitici çocuk şarkısını ve 100'ü geçkin interaktif eğitici oyunu bir araya topluyor. Çocukların keyifli zaman geçireceği pek çok bölge aktivitesi ve sanal rol burada mevcut. En sevdiğin içerikleri burada bulabilirsin! Kendi dünyanı keşfetmeye hazır mısın? Haydi kendi hikayeni yarat!
100'ü aşkın Klasik Çocuk Şarkısı
Eğitici çocuk şarkıları, yemek şarkıları, rol yapma oyunları, güvenlik şarkıları, ulaşım araçları şarkıları, hayvan şarkıları, çocuk şarkıları, iyi alışkanlıklar, kedi ailesi, çılgın canavar arabalar, eğitici müzik videoları, on çörek, küçük cesur tren ve dahası.
100'den fazla Eğitici Animasyon
Bebek panda şef, süper panda kurtarma timi, bebek panda bakımı, meslekler, büyülü Çin karakterleri, güzel alışkanlıklar, iş ve meslekleri öğrenme, kedi ailesi, güvenlik eğitimi, dinozor serisi, anaokulunu seviyorum serisi, büyülü arabalar, küçük tren, kedi ve dahası.
100'den fazla Mekan Aktivitesi
Dinozor, boyama, giydirme, prenses, kediler, hastane, süpermarket, lunapark, tatlı, gurme yemek, çiftlik, araba, güvenlik… 100'den fazla eğlenceli mekân uygulamada seni bekliyor! Süpermarkette alışveriş yapabilir ya da sinemanın tadını çıkarabilirsin. Lunaparka gitmek ister misin? Çeşitli eğlence tesisleri seni bekliyor! Ya da bavulunu hazırlayıp ve havaalanına giderek yolculuğa çık! Çöller ve buzullardan geçerek bir kıyı şehrine varabilirsin. Denize sıfır oteli ve dondurma dükkanını keşfet…Harika zaman geçir!
İstediğin Gibi Rol Yap
Hangi rolü oynamak istersin? Polis, doktor, aşçı, pilot ve daha fazlası. BabyBus Dünyası'nda istediğin rolü oynayabilirsin! 
Kıyafet giydirmeyi sever misin? Haydi stilist ol ve prenses ya da evcil hayvanı için şık görünümler tasarla. Çiftlik hayatını sever misin? Çiftlik hayvanlarına bak, sebze-meyve yetiştir ve bir süper çiftçi ol!
Sonsuz Maceralara 
AtılHazır mısın küçük maceracı? Ormana gidip cadılarla savaş; denize açıl ve korsanları yen. BabyBus Kids ile maceraya atıl! Ayrıca zamanda yolculuk yaparak dinozorlar dönemine gidebilir, dinozor krallığını ziyaret edebilir ya da yer altına giderek tavşanların düşmanlardan saklanmasına yardım edebilirsin. Eğlenceli deneyimlerle maceraperest hayallerini gerçekleştir!
ÖZELLİKLER:
– Dünyayı keşfet ve kendi hikâyeni yaz.
– Rengarenk, bilgilendirici temalara sahip 1000'den fazla çocuk şarkısı animasyonu.
– 100'ü aşkın popüler BabyBus ürünü tek uygulamada.
– Keşfedecek 100 farklı mekan: Kreş, kasaba, takı dükkanı, rüya şatosu, dinozor dünyası, sihirli orman ve daha fazlası.
– Klasikler: JoJo, Kiki, Miumiu, Maymun Şerif, Mimi ve çok daha fazlası çocuklar büyürken yanlarında.
– Farklı roller oyna: astronot, arkeolog, atlet, küçük kaptan, bakkal sahibi, küçük bir ressam ve dahası.
– Sonsuz maceralar seni bekliyor: hazine avı, deniz altı kurtarma, labirent mücadelesi, uzay keşfi, zaman yolculuğu ve dahası.
– Haftalık güncellemeyle her hafta yeni ve eğlenceli içerikler seninle.
—————
BabyBus Hakkında
BabyBus, kendini çocukları bağımsız düşünmeye, öz güven geliştirmeye ve başkalarına saygı duymaya yöneltmek için yaratıcılık, hayal gücü ve merak duygusundan yararlanmaya adamıştır. Ürünlerimizi çocukların bakış açısından tasarlayarak dünyayı keşfetmelerine yardımcı oluyoruz.
BabyBus, videolardan diğer eğitici içeriklere uzanan geniş yelpazeye sahip ürünlerini, dünyanın dört bir yanından 0-8 yaş grubundaki 500 milyon hayranına ulaştırıyor. Şimdiye kadar, çocukları eğitici 200'den fazla uygulama, Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda 2500'den fazla çocuk şarkısı animasyonu yayınladık.
BabyBus'ta, çocukların sağlık ve gizliliğine büyük önem veririz. Uygulamayı indirmeden bağlantıdan gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz: https://en.babybus.com/index.php?s=/index/privacyPolicy.shtml
—————Bizimle İletişime Geçin: 
E-Posta: [email protected]
Resmi İnternet Sitesi: http://www.babybus.com

Rt6aBezN5N-c2vxC7GwZC5bf6_YCrhtBaCR-CDT5H6tu43s21U7NLhJ50AuNgm3Zc2Rs180-rw.png
Download BabyBus Kids: Müzik,Video,Oyun 
Originals APK

Take a comment