home / Uygulamalar / Sağlık ve Fitness / Bacak Açma Egzersizleri

Bacak Açma Egzersizleri

v-c9N96SIqadFZ_2Qn8m3mWWnZcTF0BFwZ3HJ8h_350xSNhN7CrN_5PsQPh1c3ReM9Qs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 12
  • Comments: 0
Popularity 3.47% 3.47%

Screenshots

Rate this post


Bacak Açma Antrenmanı, başlangıç seviyesinde olsanız bile, adım adım tam bacak açmak için tüm seviyelere göre tasarlanmıştır. Durgun ve dinamik bacak açma hareketlerinin karışımı, etkili biçimde esnekliği geliştirmenize ve düşündüğünüzden daha hızlı olarak sonuçlar almanıza yardımcı olur.

30 günde bacak açma için üretken esneme hareketleri, erkekler ve kadınlar, yetişkinler ve çocuklar için uygundur. Bacak açma hareketlerinizi kendi tercihlerinize dayalı olarak özelleştirebilirsiniz, ekipmana gerek yoktur.

İster dans, bale ve jimnastik, ister dövüş sanatı için tam bacak açma hareketi yapmak istiyor olun, bu antrenman hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Neden bacak açma?
Bacak açma hareketinin sakatlıkları önlediği, kas gücünü pekiştirdiği, kas katılığını giderdiği ve daha iyi bir dolaşıma sahip olmanızı sağladığı kanıtlanmıştır.

Esnekliğinizi ve dengenizi geliştirin
Esneklik ve denge, egzersiz sırasında sakatlanma riskini azaltmada kilit önemdedir. Bacak açma hareketi, tüm alt vücut kaslarınızı esneterek hareket aralığınızı genişletir.

Kalça bükücü kaslarınızı gevşetin
Gün boyu masa başında oturma nedeniyle pek çok kişi son derece katı kalça bükücü kaslara sahiptir. Bu, özellikle de belinizde ağrıya neden olabilir. Bacak açma, kas gerginliğinizi azaltmak üzere bu bölgeleri açar.

Bacaklarınızı derinden esnetin
Bacak açma hareketi yaparken bacaklarınız tüm bu süre boyunca esneyecektir. Özellikle koşu veya bisiklet sürme gibi aktiviteler yapıyorsanız, doktorlar egzersiz rutininizin bir parçası olarak bacak açma hareketi önerecektir.

Dolaşımınızı hızlandırın
Bacak açma hareketi, kaslarınızı uzatır ve kaslarınıza kan akışını artırarak dolaşımınızı daha iyi hâle getirir.

Lütfen bacak açma hareketi yapmadan önce kaslarınızı ısıtın. Bacak açma hareketi zamana ihtiyaç duyar; kaslarınız esnemek, iyileşmek ve yeni taleplere ayak uydurmak için zamana ihtiyaç duyar. Sabırlı olun ve programınıza bağlı kalın, çok geçmeden ilerlemeyi göreceksiniz.

Özellikler
– Tüm seviyeler için bacak açma hareketi; başlangıç seviyesindekiler, erkekler, kadınlar, çocuklar için bacak açma hareketleri
– Tüm seviyeler için bacak açmanın nasıl yapılacağını gösteren yönergeler
– Hızlı biçimde sonuçlara ulaşmaya yardım eden etkili formül
– 30 gün içinde bacak açma
– Kendi antrenman planınızı özelleştirin
– Takip etmesi kolay yönerge, animasyon ve görüntülü rehber
– İlerlemenizi otomatik biçimde kaydedin
– Bacak açma için esnetme hareketleri, süper esnek olmak için ihtiyacınız olan tüm kasları hedefler

Bacak açma egzersizleri
Bu uygulama bacak açma egzersizleri sağlar. Bacak açma egzersizleri ile, yeni başlamış olsanız bile, bölmeyi nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

v-c9N96SIqadFZ_2Qn8m3mWWnZcTF0BFwZ3HJ8h_350xSNhN7CrN_5PsQPh1c3ReM9Qs180-rw.png
Download Bacak Açma Egzersizleri 
Originals APK

Take a comment