home / Uygulamalar / Sağlık ve Fitness / Berkay Türkkan Fitness

Berkay Türkkan Fitness

m12rfmAYhfnT_AgH3N79dnP70eozljTF4dx1LbW0XJyIVWl9RQf6tnN71eiNIfi7Q20s180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 16
  • Comments: 0
Popularity 3.66% 3.66%

Screenshots

Rate this post


Berkay Türkkan fitness ve vücut geliştirme mobil uygulamasıyla artık antrenmanlar daha verimli, beslenme düzenini korumak daha kolay.

Video desteği ve hareket anlatımları sayesinde antremanlarınıza personal training hizmeti alıyormuşsunuz gibi doğru hareket formlarıyla ve yüksek verimle deva edeceksiniz. Kas gelişiminizi maksimuma çıkaracak, sakatlıklardan uzak duracaksınız.

Gün gün, öğün öğün en ince ayrıntısına kadar takip edebileceğiniz beslenme planlamalarıyla makro ve kalorilere kadar her şey kontrolünüzde olacak. Öğünlerinizi benimle fotoğraflarıyla birlikte paylaşabileceksiniz. Ödül öğünü yapacağınız zaman bile uygulamadan makro & kalori değerlerini kendiniz hesaplayabileceksiniz. Kısacası hiçbir adım takibimizden kaçmayacak ve başarı kaçınılmaz olacak.

Kafein hesaplayıcısıyla kilonuza göre gün içerisinde tüketmeniz gereken kafein miktarını hesaplayabilecek, su takip sistemiyle içtiğiniz suya kadar kendinizi kontrol edebileceksiniz.

Haftalık değerlendirme formlarıyla birlikte programlarımızın nasıl gittiğinin analizini yapacak ve nokta atışı müdahelelerle uzaktan eğitim çalışmalarımızdan maksimum verimi almanızı sağlayacağız. Bu uzaktan eğitim fitness uygulamasıyla birlikte hedeflerine ulaşamayan kimse kalmayacak.

m12rfmAYhfnT_AgH3N79dnP70eozljTF4dx1LbW0XJyIVWl9RQf6tnN71eiNIfi7Q20s180-rw.png
Download Berkay Türkkan Fitness 
Originals APK

Take a comment