home / Oyunlar / Aksiyon / Canavarlar Katil Pro: Suikastçı, Oyunu, Ateş, Etme

Canavarlar Katil Pro: Suikastçı, Oyunu, Ateş, Etme

i8TWepEKXrkXG_gcxwI6nf1L1zPV2NqXdjvoNE7jaW5RP69NVz3Vlq0si4VD7UyFu4ds180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Aksiyon
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 12
  • Comments: 0
Popularity 3.29% 3.29%

Screenshots

Rate this post


Kurbanların boğazlarını kesen ve kavga hiç kullanmayan Londra'nın tanımlanamayan seri katili Jack the Ripper İn popüler hikayesini hiç duydunuz mu?

Victoria suçluları, şiddetli savaşlar, inanılmaz kavga oyun, ateş etme gerçekçi modlar ve atış oyunumuzda daha sert şeyler!

Kötülük le savaşmak ve katil ere adaleti offline bağımsız kavga olarak kötülük uygulamak istiyorsanız, o zaman tüm bilgi, beceri ve deneyimleri dövüş kullanarak canavarlar, gangsterler, haydutlar ve diğer kötü adamlarla savaşmamız ateş etme gereken bu benzersiz RPG oyununu indirmek için acele edin. var! Her oyuncu, 19. yüzyıl oyunlar korku nçları Londra'nın canlı gerçekçi atmosferine daldı, dar sokaklarında dolaşıyor ve bakkallarına giriyor, tek kelimeyle kavga sıradan bir offline hayat yaşıyor. Ancak, akşamları gözlerini korku nçları açık tutmalısın: başkentteki alacakaranlık büyük tehlike oyunlar ve canavarlarla doludur… Geceleri kavga tüketen kötülük ve kara büyü uyanır… Bu kötü canavarlar gizlice yok etmeyi planlıyor ve amacınız bu planı önlemektir! Kahraman oyunlar olmak ve liderlik becerilerinizi geliştirmek ister misiniz?

Oyunun temel amacı Londra banliyöleri ndeki tüm ateş etme dövüş canavarları macera öldürmektir. Oyunun kendisi son derece ilginç olacak, çünkü bu çekim oyununda çevrimdışı olan tüm birbirinden farklı ve inanılmaz sihirli becerilere sahipler: bazı düşmanlar kara büyü ve ölümcül büyü kombinasyonunu kullanıyor, diğerleri silah kullanabilir ve birileri harika parkour becerileriniz var! Ama dövüş hepsi zor, acımasız ve senden çok daha güçlü! Bu RPG sadece anlamsız bir tek oyunculu oyun ya oyunlar da korku nçları sıkıcı bir atış oyunu değil: her canavar için bireysel bir yaklaşım uygulamanız ve zayıflıklarını hissetmeniz gerekiyor. Planlarını hayal kırıklığına ateş etme uğratmak ve sizi öldürmelerine izin vermemek için doğru silahı seçebilmeli macera ve çok ustaca ateş etme edebilir misiniz. Spor offline tabancalarla yapabileceğinizi düşünüyorsanız, büyük bir hata yapıyorsunuz – sahip olmaya değer hiçbir şey kolay değil! Yani, cephaneliğinde aşağıdaki silahlar ve kullanışlı ekipmanlar var:

💣 Çakram – Hindistan alt kıtasından fırlatma silahı;
💣 Winchester tüfekleri;
💣 Charged Şarj edilmiş tabancaları çarpın;
💣 En Düşmanınızı vurmak için tek atış ve çok atış silahlar;
💣 Bru Acımasız avcılar ve okçular için yaylar, oklar ve tatar yayları;
💣 Destansı gizli bıçaklar ve diğer sert ekipmanlar.

Pek çok farklı türü sizi sadece destansı bir okçu değil, aynı zamanda tüm savaşılan ve tüm patronlarını öldürebilen yetenekli bir çevrimdışı katil yapacak. Oyun görevlerimiz okçuluktan ormanda kaya tırmanışına kadar her offline şeyi dövüş kapsar, farklı seviyelere ve modlara sahiptir ve gerçekçi oyun kesinlikle bir kahraman gibi hissetmenizi sağlayacaktır!

Beğendiğiniz dövüş seçin ve çeşitli yerlerde ve diğer çevrimdışı düşmanları öldürün, çünkü ucubeler sadece Oxford Street'ten gelmiyor. Kuşkusuz, macera bazen kanlı orman atış savaşlarına katıl mak ve katil erle savaşmak zorunda kalacaksınız. Dikkatli olun, çünkü çok sayıda insan kısır ormanda offline kayboldu … Aynı korku nçları anda çok çeşitli yerlerin rpg tadını çıkarırken daha akıllı olmaya ve sivilleri gerçek kötülük ten kurtarmaya çalışın!

Bir geek peş peşe macera çekerken çevrimdışı ve rpg kötülük le başarılı bir şekilde savaşırken, şansınızı artıracak yeni özelliğimiz – Hediye Sistemini kullanabilirsiniz! Farklı korku nçları nesneler açın ve benzersiz bonuslar kazanın! Kadar basit!

Macera ya başla sevgili okçu! Gerçek bir rpg kahraman çevrimdışı olmanızı dileriz! Bu oyun unutulmaz bir deneyim olacak!

i8TWepEKXrkXG_gcxwI6nf1L1zPV2NqXdjvoNE7jaW5RP69NVz3Vlq0si4VD7UyFu4ds180-rw.png
Download Canavarlar Katil Pro: Suikastçı, Oyunu, Ateş, Etme 
Originals APK

Take a comment