home / Uygulamalar / Arkadaşlık / Canlı Alem Görüntülü Sohbet

Canlı Alem Görüntülü Sohbet

HJuAve17rq1wg8jgAUA-Xv8Jgx-b-DtP-PNrfgylJMTDwPubpc916ZBowmhbdQ7bw1hfs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 15
  • Comments: 0
Popularity 3.66% 3.66%

Screenshots

Rate this post


CanlıAlem, sesli ve görüntülü çevrimiçi üyelerle sohbet etme imkanı sunar. Genel odalarda sınırsız yazışabilir, özel odalarda karşılıklı olarak kameralı ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Özel odalarda sohbet edebilmek için özel süresi satın almanız gerekir.
İnternet dünyası gerçek arkadaşlıklar yaratma adına muazzam yeni seçenekler sunuyor. Canlı Alem internet sitemiz görüntülü ve birebir biçimde sesli olarak arkadaşlık kurma şansı tanıyor. Güvenli ve tamamen özel bir altyapı ile arkadaşlık hizmetini sunan ekibimiz, genel görüntülü konuşma odalarına ulaşımı ücretsiz bir biçimde sağlıyor. Günün her anında arkadaşlık hizmeti arz eden Canlı Alem sitemizde üye olan herkese ayrıcalıklı genel sohbet odamızda özel arkadaşlıklar yaşatıyoruz. Kullandığı yapı ile günün 24 saatinde diledikleri kişiler ile ve genel sohbet odasında ayrıcalıklı bir sohbet ortamıyla tanışan Canlı Alem üyeleri gelişmiş bir sohbet ağını keşfediyorlar.
Özel Görüntülü Sohbet… Genel sohbet alanı Canlı Alem sitemiz üyelerinin severek kullandığı ve ilk üyeliklerinde siteyi deneme aşamasında sohbet ettikleri alanlar olarak kullanılıyorlar. Daha sonra Gold üyelik satın alan üyelerimiz Görüntülü Konuşma, sitemizin sunduğu avantajlı teklifler sayesinde muazzam alt yapımız ile birebir sesli veyahut Canlı sohbet hizmetlerini kullanıyorlar. Kamerası bulunan kişiler ile Kameralı olarak sohbet imkanı tanıyan Gold üyelik fırsatını kullanan üyelerimiz, özel olarak görüşme etmek için özel odaya davet et butonunu kullanarak rahatlıkla özel konuşmalar gerçekleştiriyorlar. Birebir sohbet alanında aynı zamanda süre satın alarak kullanım yapan üyelerimiz eşsiz sohbetler ile tutku dolu bir zaman dilimi geçiriyorlar.

HJuAve17rq1wg8jgAUA-Xv8Jgx-b-DtP-PNrfgylJMTDwPubpc916ZBowmhbdQ7bw1hfs180-rw.png
Download Canlı Alem Görüntülü Sohbet 
Originals APK

Take a comment