home / Uygulamalar / Finans / CEPTETEB İŞTE

CEPTETEB İŞTE

s5ZLk6s40oGWtIt3zRNzpPjEW1LodcvyBuLdGo5v_rZFCeGqNKV4ksyxU_3Pb8gXu_Ys180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Finans
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 17
  • Comments: 0
Popularity 4.58% 4.58%

Screenshots

Rate this post


CEPTETEB İŞTE, tamamen siz ticari müşterilerimize özel tasarlanmış ve geliştirilmiş geniş kapsamlı ve zahmetsiz dijital bankacılık platformudur.

Zengin fonksiyon seti ve sizi dinleyerek tasarladığımız deneyimi ile günlük bankacılık, nakit yönetimi ve yatırım işlemlerinizi kolay ve hızlı yaparak işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

“CEPTETEB İŞTE’li Ol” fonksiyonu sayesinde, Bankamız ticari müşterisi olma talebinizi “hesap açma, kredi başvurusu, POS talebi, ticari kredi kartı ve çek karnesi” ihtiyacınızı da belirterek kolayca iletebilirsiniz. CEPTETEB İŞTE’nin ayrıcalıklı dünyasına sizleri de bekliyoruz.

Finansal durumunuzu daha yakından ve anlık takip edebilmeniz için zengin içerikli bir karşılama sayfası hazırladık. Tek bir ekranda;
– hesabınızın nakit akışı,
– toplam varlık ve borçlarınız,
– kredi kartınızın güncel borç ve limit değerleri,
– işyerinizin anlık POS cirosunu,
– yatırım hesaplarınızdaki toplam varlık ve eğilimi,
– bugüne ait çek ve kredi ödemeleriniz
– ve anlık kur değerleri
ile finansal durumuzu izleyebilirsiniz.

Arama fonksiyonu ile bütün hesap hareketlerinizi, hızlı işlemlerinizi, daha önce transfer yaptığınız kişi ve kurumları arayıp bulduğunuz kayıt üzerinden işlem tekrarı yapabilir veya kaydın detayına erişebilirsiniz.

Çeklerinizin QR kodunu okutarak şubeye getirmeden teminata alınıp alınamayacağını kontrol ederek, anında Patron Kart kredisi kullanarak, bugün ve yakın dönem çek ödemelerini izleyerek, hesap ve kartlarının ayarlarını hemen değiştirerek, kredi ödemelerinizi hemen gerçekleştirerek, POS blokesini erken çözerek, yazılı talimatının fotoğraf çekme kolaylığında hemen şubesine ileterek finansal hayatınızı pürüzsüz hale getirin.

POS hesaplarınızdaki ciroyu anlık takip edilebilir, çalışma şartları incelenebilir, gerektiğinde blokedeki tutarı erken çözülebilir, 7 aylık ve 7 günlük ciro eğilimleri ile işyerinizin performansın takip edilebilir, hesap özeti paylaşılabilir, anında arıza kaydı açılabilir ve malzeme talebinde bulunulabilirsiniz.

s5ZLk6s40oGWtIt3zRNzpPjEW1LodcvyBuLdGo5v_rZFCeGqNKV4ksyxU_3Pb8gXu_Ys180-rw.png
Download CEPTETEB İŞTE 
Originals APK

Take a comment