home / Uygulamalar / Finans / DenizKartım

DenizKartım

st-jHKUkEPGm4uG4tR8jUgG2Z0ka3C6zSvUuBCu8fsC_HCkLHLBV_LvMrIYL607TTgs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Finans
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 23
  • Comments: 0
Popularity 5.84% 5.84%

Screenshots

Rate this post


DenizKartım Nedir?

DenizBank’ın kart uygulaması olan DenizKartım kullanıcılarına para, zaman ve kullanım kolaylığı sağlayacak özellikleri ile size özel bol bonus ve indirimli kampanyaları takip edebileceğiniz, hayatınızı kolaylaştırırken size çeşitli ayrıcalıklar sunacak bir mobil uygulamadır.

DenizBank İnternet/Mobil Bankacılık bilgilerinizle hızlı bir şekilde giriş yaparak tüm DenizBank kartlarınıza yenilenen DenizKartım ile ulaşabilirsiniz.

DenizKartım ile Neler Yapabilirsiniz?

KAMPANYALAR & FIRSATLAR

Kampanyalar menüsünden yıl boyunca DenizBank kartlarınıza özel yüzlerce kampanyaya ulaşabilir, kampanyalara tek tuşla katılabilir, kampanyalardaki kazanımlarınızın her aşamasını izleyip ne kadar ödül kazandığınızı takip edebilirsiniz.

Fırsatlar menüsünde ise sizleri çeşitli sektörlerden anlaşmalı firmalarımızın sunduğu ayrıcalıklar bekliyor.

İŞLEMLER

Tüm kart işlemlerini kolay erişiminiz için grupladık.

Kart Hareketleri ve Ayarlar menüsünden kartınıza ait harcama bilgilerine ulaşabilir, kart şifrenizi değiştirerek, kartınıza ait izinleri yönetebilirsiniz.

Başvuru ekranından kredi kartı, ek kart ve sanal kart oluşturma işlemlerinizi yapabilir. Kart limitlerinizi yönetebilir ve sözüne ödül ile harcama sözünüze ekstra bonus kazanabilirsiniz.
Nakit ve Taksit menüsünden Taksitli Nakit, Nakit Avans ve taksitlendirme işlemlerinizi yaparak nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

Ödemeler menüsünden fatura ödeme, ulaşım kart yükleme, mobil ödeme çözümleri (QR, üye iş yeri ve NFC özellikli cihazlar için temassız mobil ödeme) ile MTV ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeni yönet ile gelecek ekstre tutarınızın bugün itibariyle ne kadar olacağını öğrenebilir, seçeceğiniz ekstre tutarı ile son kesin tarihinizden bugüne olan uygun işlemlerinizi kolayca taksitlendirerek ekstre borcunuzu rahatlatabilirsiniz.

Kart borcum güvende ile işsizlik, vefat gibi durumlarda borcunuzu güvence altına alabilirsiniz.

KARTLAR

Tüm DenizBank kartlarınızın dönem içi işlemlerini ve ekstrelerini görüntüleyebilir; anında borç ödeyebilirsiniz. (Deniz Bonus Kredi Kartı, Bonus Business Kart, İşletme Kart, Üretici Kart, Paracard)

ANA SAYFA

DenizKartım’a giriş yaptığınızda sizi karşılayan ekranda dönemin popüler kampanyalarına kısaca göz atabilir, ekranı sağ kaydırarak sosyal ve bilgilendirici hikayelere göz atabilirsiniz. Ana sayfadan sola kaydırdığınızda ise sizi kişisel takip ekranı bekliyor. Burada kartınıza ve katıldığınız kampanyalara ait özet bilgilere ulaşabilirsiniz.

KAPTANIN GÖREVİ

Kartım DenizKartım diyen düzenli kullanıcıların her ay ödül kazandığı Kaptanın Görevi ile aylık size sunulan görevleri tamamlayarak sırasıyla 3. Kaptan, 2. Kaptan ve 1. Kaptan olarak DenizKartım’ı keşfederken birbirinden değerli ödüller kazanabilirsiniz. Görevlerdeki durumunuzu kişisel takip ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

ADIMLA KAZAN

Adımla Kazan özelliğini aktif hale getirdikten sonra telefonunuzdaki Apple Sağlık ya da Google Fit uygulamalarına izin verdiğiniz verilere ulaşılır. Buradaki veriler kullanılarak (adım sayısı, boy, kilo) hesaplanan hedeflere ulaştığınızda da Kaptanın Görevi’nden ekstra yıldızlar kazanarak ödüller kazanabilirsiniz.

MOBİL ÖDEMELER

DenizKartım’a bir kere giriş yaptıktan sonra ekranınızı yana çevirerek QR kod ile hızlı ödeme yapabilirsiniz. Kişisel takip ekranının üzerinde yer alan ayarlar çarkına tıklayarak ayarlarınızı yönetebilirsiniz.

DenizKartım’ı hemen indirin siz de tüm bu ayrıcalıklardan faydalanın.

Oh ne güzel… DenizKartım!

st-jHKUkEPGm4uG4tR8jUgG2Z0ka3C6zSvUuBCu8fsC_HCkLHLBV_LvMrIYL607TTgs180-rw.png
Download DenizKartım 
Originals APK

Take a comment