home / Uygulamalar / Haberleşme / Ding'le Mobil Kontör Yükleme

Ding'le Mobil Kontör Yükleme

muzlMToYQSJ1_d9hx86UYJXbZl0PsNw47O01CCCZUaU6org5eQTGC3ke0M8VzMbIWgs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Haberleşme
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 35
  • Comments: 0
Popularity 9.42% 9.42%

Screenshots

Rate this post


Ding ile dünyanın her yerinde cep telefonları için mobil bir kontör yükleme olanağına erişin. Ding uygulaması, dünyanın neresinde olursanız olun kendi telefonunuza veya bir başkasının telefonuna kontör yüklemenize olanak sağlar.

Dünyanın Her Yerinden Kontör Yükleme Olanağı
Aşağıdakiler dünyanın en büyük mobil operatörleri için kontör yükleme olanağı sunuyoruz:

Dünya çapında 500’ü aşkın operatör için mobil kontör yüklemesi sağlayarak Ding’i lider uluslararası mobil kontör yükleme hizmeti sağlayıcısı haline getirdik.

Uygulamamız Küba, Jamaika, Trinidad ve Tobago, Haiti, Suudi Arabistan, Filipinler, Gana, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri ve Afganistan da dahil olmak üzere 140’u aşkın ülkede kontör gönderimi yapmanıza imkan sağlar.

Hiçbir Zaman Kontörsüz Kalmayın
Ding ile kendi telefonunuza veya sevdiklerinizin telefonuna dünyanın her yerinden kontör yükleyebilirsiniz. Bunun için bir kişi, kontör miktarı seçerek ödeme yapmanız yeterlidir. İşlem bu kadar basittir. Uygulamamız, mümkün olan en hızlı şekilde kontör yüklemesi yapmak için kredi kartı bilgilerinizi hesabınızda güvenle depolamanıza izin verir.

Elde Edilebilecek En İyi Değer
Ding uygulamasını kullanarak Cubacel, Tigo, FLOW/Lime, bMobile, Orange, Moov, Movistar ve daha pek çok mobil taşıyıcı ile ilgili özel bonus ve promosyonlara yönelik en güncel bilgilerden haberdar olun.

Güvenli ödeme işleme sistemimiz ile kontör yüklemesi için ödeme yapmak da son derece zahmetsiz. Ödemelerinizi PayPal, Visa, MasterCard, Diners veya Discover ile gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme hizmetlerimiz ve 7/24 ulaşılabilir özel destek ekibimiz sayesinde Ding’in kontör yükleme işleminizi gerçekleştirerek dostlarınız ve aileniz ile daima irtibat halinde kalmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

muzlMToYQSJ1_d9hx86UYJXbZl0PsNw47O01CCCZUaU6org5eQTGC3ke0M8VzMbIWgs180-rw.png
Download Ding'le Mobil Kontör Yükleme 
Originals APK

Take a comment