home / Uygulamalar / Etkinlikler / Düğün, Doğum Günü ve Etkinlik Davetiye Oluşturucu

Düğün, Doğum Günü ve Etkinlik Davetiye Oluşturucu

hxopcy42-ywlnm1nVz3lYMQ-HZDu2MhZLIK6NTolSahx-ZwQJh0MtY7lZmqzOJnscAs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 16
  • Comments: 0
Popularity 5.66% 5.66%

Screenshots

Rate this post


Güzel davetler yaratmanın en kolay yolu (bir günlük tasarım deneyimi olmadan bile). Birkaç dakika içinde, davetinizi tasarlayıp göndererek yapılabilir. Herhangi bir etkinliğe uyacak 1000'den fazla şablon arasından seçim yapın ve tasarımı istediğiniz gibi değiştirin. Düğün davetiyeleri, doğum günleri, bebek duşları, Noel Partileri, Cadılar Bayramı Partileri ve daha fazlası için hazır tasarımlar sunuyoruz. Davetiyenizi çevrimiçi olarak paylaşın veya filigran içermeyen ücretsiz, baskıya hazır yüksek çözünürlüklü bir dosya indirin.

Artı, Davetiye Oluşturucu uygulaması Forbes, Ürün Avı, Sosyal Medya Examiner, Girişimci ve Terra tarafından kapsanan Desygner işlevselliği ile dolu geliyor. Hızlı ve ücretsiz olarak güzel içerikler oluşturmak için Desygner'ı kullanarak 4 milyon + kişiye katılın.

KOLAYCA YARATIN: Yeniden boyutlandırma, yazı tipi değişimi, renk değişimi, hizalama, katman düzeni ve daha fazlası gibi ihtiyacınız olan güçlü ve kullanımı kolay düzenleme araçları. Resimleri, metinleri ve simgeleri istediğiniz gibi düzenleyin.

ÜCRETSİZ GÖRÜNTÜLER, SİMGELER VE FON: Artık diğer uygulamalar gibi paketler için ödeme yapmak, bazen 10 $ 'a kadar bir görüntü veya simge. Davetiye Oluşturucu uygulaması, lisanslar konusunda endişelenmeden ücretsiz olarak kullanmak için güzel ve telifsiz içeriğe sahip!

KENDİ GÖRÜNTÜLERİNİZİ İTHALAT: Kamera rulonuz, sosyal medya ve depolama sürücülerinizden içerik ekleyin.

İNDİRMEK VE HİÇBİR WATERMARKS İLE ÜCRETSİZ PAYLAŞ: Hiçbir yakalama yok! Davetiye Oluşturucu uygulamasını kullanarak oluşturduğunuz her şey, dilediğiniz gibi kullanmaktır.
– E-posta, Instagram, Facebook, Twitter ve daha fazlası aracılığıyla tasarımları paylaşın.
– JPEG, PNG veya PDF olarak İNDİR.
– Telefonunuzdan saniyeler içinde yazdırın.

OTOMATİK OLARAK YENİDEN DÜZENLEME: Davetiyeler nizi yeniden boyutlandırmak ve yeniden kullanmak için yükseltmeniz gerekmez. Dosyalarınızı istediğiniz kadar tekrar istediğiniz gibi yeniden boyutlandırın.

ÖNCEKİ VERSİYONLARI GERİ YÜKLE: “Hum… Sanırım dün daha iyi görünüyor”. Endişeye gerek yok, sadece Davetiyeler inizin en iyi sürümüne erişin ve geri yükleyin.

HER ZAMAN ÜZERİNDEN MAĞAZA & DÜZENLEME: İstediğiniz kadar Davetiyeler ve hepsini ücretsiz olarak saklayın. Desygner hesabınızla her zaman bilgisayarınızdan ve mobil cihazınızdan düzenlenebilirler.

Sadece Davetiyeler dan daha fazlasını oluşturmak mı istiyorsunuz? Desygner uygulamasını deneyin. Sosyal medya mesajları, reklamlar, sunumlar, kartlar, el ilanları ve daha fazlası dahil olmak üzere, ihtiyacınız olan her şey için zaten mükemmel şekilde boyutlandırılmış 1000'den fazla profesyonelce tasarlanmış şablon sunar.

KURUMSAL BİR ÇÖZÜM İÇİN BAKIŞ? Dünyanın en büyük mavi çipleri tarafından kullanılan desygner.com/enterprise 'daki Kurumsal Pazarlama Merkezimize göz atın.

hxopcy42-ywlnm1nVz3lYMQ-HZDu2MhZLIK6NTolSahx-ZwQJh0MtY7lZmqzOJnscAs180-rw.png
Download Düğün, Doğum Günü ve Etkinlik Davetiye Oluşturucu 
Originals APK

Take a comment