home / Uygulamalar / Etkinlikler / Düğün Pastası

Düğün Pastası

rBRkbGWUksrkv6X2x1sR0smviZh3YL6dyiIkSU2YiZTifIv5fM7NklBDyFt4_bCU2rYs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 19
  • Comments: 0
Popularity 5.48% 5.48%

Screenshots

Rate this post


Düğün pastası, dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde bir düğünde ayrılmaz bir tören. Genç her zaman misafirlerini sadece lezzetle değil düğün pastasının görüntüsü ile de sürpriz yapmak ister. Kek ve düğün tatlıları – bu bir çeşit şaheserdir; yaratılışında mutfak ve sanatçı tasarımcısının becerileri bir araya getirilmiştir. Hamur çeşitleri, emprenye etme ve düğün pastaları dolguları bol miktarda bulunur ve şeker mastik yardımı ile rakamlar oluşabilir.

Mutfak düğün modası da var! Geleneksel düğün pastası hafif renkte bir kat pasta türü olup, üstü bir düğün temasında figürlerle süslenmiştir (bunlar gelin ve damatın baş harfleri veya baş harfleri, kuşlar, evlilik tarihli bayraklar, çiçekler olabilir). Fakat her yıl şekerlemeler yeni ve güzel bir şey klasiklere katarlar. Ana kural da var: güzel düğün pastaları da lezzetli olmalıdır! Ve kek için bıçak ve küreği unutmayın.

Pastanın ağırlığını hesaplamak oldukça kolaydır: hepsi konuk sayısına bağlıdır. Her kişi yaklaşık 150-200 gram tatlı kek yiyebilir. Bir tatlı kompozisyonu seçerken başlıca şey zevkinize göre. Ancak, bu düğün partisinin son yemeğini göz önünde bulundurmaya değer, bu yüzden buttercream ve bol miktarda krema ile bir pasta sipariş etmeyin. Farklı konfigürasyonlarda, boyutlarda, renklerde ve çeşitli süs eşyalarına sahip kekler sipariş edin. Moda, yüksek düğün pastaları gibi artık tek katlı ürün hiç kimse şaşırıyor. Zerafet ve estetiğin uyumlu kombinasyonu ç kat çiçekler veya çileklerle süslenmiş üç katmanlı bir pastadır. Dünyanın dört bir yanından gelen en güzel ve alışılmadık düğün pastalarını dikkatinize sunuyoruz – belki de bunlardan biri gelecekte düğününüzü süsleyecektir.

rBRkbGWUksrkv6X2x1sR0smviZh3YL6dyiIkSU2YiZTifIv5fM7NklBDyFt4_bCU2rYs180-rw.png
Download Düğün Pastası 
Originals APK

Take a comment