home / Uygulamalar / Etkinlikler / El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

n1fN0RvsM5n4KPoqmtxl0G1JYe2GzkLjj3OC9iWqASyryB7ROw9UG-Yz1YF99Nj5hb4_s180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 16
  • Comments: 0
Popularity 4.76% 4.76%

Screenshots

Rate this post


"Noel olağanüstü hatıra tarih olduğunu ve boş gidemez. Bazen önce, genellikle Ekim ayında, sen dekorasyon ve hediyelik eşya hakkında düşünmeye başlamak gerekir. Bunların herhangi birini vazgeçmek zorunda ve hala biraz harcamak yok Yani, bizim uç Noel evde yapılacak el sanatları bazı modellerini seçmektir.

dekor için cazibe ve zerafet bir sürü ekleyebilirsiniz – verimli bir şekilde ev dekore yardımcı olmak için, el yapımı süs eşyaları çeşitli sergilenecek. Ayrıca, hadi nasıl yapılacağını öğretmek – ve mevcut çeşitli Noel kartı şablonları yapmak çok kolay yaratıcı ve.

Noel için el sanatları yapmadan önce kumaş kanatları da kolalı edilebilir. Yıldız çıkartması kumaş sıkı bir bütçe vardır ama Noel için ev dekorasyon pes etmeyin olanlar için mükemmel bir seçimdir kapitone.

yamalı Noel El Sanatları Kumaş hurda ve makara ile yapılan asmak için Noel mini ağacı, göze çarpıyor. Sahip kanatlı boyutları azalan ile dedikodu yapın ve sizin ağacın taban sanki makarayı dikmek. Eğer kullanılan makaraları yoksa, yine bir iş parçacığı vardır birini kullanabilirsiniz.

sunulan projelerin çoğu, diğer basit ve ucuz malzemelerden arasında cam kavanozlar, Noel topları, mantar tıpa, tuvalet kağıdı ruloları, şişe kapakları, popsicle sopa gibi muhtemelen evde olması malzemeler ile yapabilirsiniz. ipuçlarımıza göz atın ve yılın en büyük tatil için hazır olsun!

Bu Noel, senin işçiliği becerileri ile süslemeleri ve çorap oluşturun. Çocuklar ve bir çocuk için kolay Marka hediye için bizim kolay Noel fikirleri ile, tatil bir özel bir dokunuş verebilir. Bizim fantastik Noel çelenk ve sanat eserleri ile ev dekorasyon başlayın. dakikalar içinde Noel hediyeleri oluşturmak istiyor musunuz? Bizim hızlı Noel el sanatları Noel sezonunda evinizi daha güzel yardımcı. Fikirlerimiz hiç kolay Noel yapmak için yardımcı olacaktır."

n1fN0RvsM5n4KPoqmtxl0G1JYe2GzkLjj3OC9iWqASyryB7ROw9UG-Yz1YF99Nj5hb4_s180-rw.png
Download El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri 
Originals APK

Take a comment