home / Uygulamalar / Otomobil ve Araçlar / EOBD Facile – OBD2 Car Scanner

EOBD Facile – OBD2 Car Scanner

j42zQOFAdxFHmcgAZA9ejorh2ZMqRYh6tfAehW7I2icuip2qcsQneuVWPBKqWVbApdss180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 38
  • Comments: 0
Popularity 11.97% 11.97%

Screenshots

Rate this post

Cebinizde bir OBD2 araç tarayıcısı bulundurun!

Akıllı telefonunuzla arabanızda bir teşhis çalıştırın ve motor ışığınızın (veya OBD ışığının) neden yandığını keşfedin … Tanı için araba satıcısına gitmenize gerek yok !

Aracınızın OBD bağlantı noktasına (OBD2) bir ELM 327 arabirimi bağlayın ve EOBD Facile araç tarayıcı uygulamasını çalıştırın: motor ve şanzıman arıza kodlarını okuyabilecek ve aracınızdaki verileri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebileceksiniz.

👍 2 milyondan fazla indirme şimdiden !

Araç tarayıcımız, Bluetooth veya WiFi uyumlu bir ELM327 OBD2 arayüzü veya bir klavkarr teşhis araç tarayıcısı

⚒️ Araç tarayıcı teşhisi

✅ OBD2 motor ve şanzıman arıza kodlarını (Veri Hata Kodu için DTC'ler olarak da bilinir) görüntüleyin ve anlamlarını görün. EOBD Kolaylığı 15.000'den fazla tanım içerir

Silin (veya silin) OBD2 hata kodları

MIL'i Temizle : Kontrol panelimizde Arıza Gösterge Işığı (motor ışığını kontrol edin)

✅ EOBD Facile, üreticiye özel ODB2 hata kodlarını görüntüler. Size şu markalar için ek bilgiler getirecekler: Renault, Peugeot, Citroën, Opel, BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Mercedes, GM, Chevrolet, Pontiac, vb.

Araba sensörlerinin gerçek zamanlı gösterimi ve bir dosyaya kayıt imkanı. Aracınızın konfigürasyonuna bağlı olarak şunları görebileceksiniz: araç hızı, motor devri, motor sıcaklığı, ateşleme zamanlaması, motor torku, hava girişi miktarı vb.

Gezilerinizin kayıtlarını oluşturun ve bunları EOBD Facile Windows / MacBook yazılımımızı kullanarak okuyun

✅ EOBD Facile, aracınızın hızlanma performansını ölçebileceğiniz (0-100 km/s, durarak kalkış vb.) bir araç da sunar 🏁 🏎️

🚗 Uyumlu araçlar OBD-2

Aracınızın E OBD / OBD2 standardı ve araç tarayıcı ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için web sitemizi ziyaret edin. Topluluğumuz tarafından sağlanan verilerle, EOBD Facile yazılımımızla test edilen birkaç bin OBD2 uyumlu aracın bir listesini oluşturduk.

Bu liste ücretsiz olarak web sitemizde mevcuttur.

Genel olarak 2001 yılından bu yana üretilen tüm benzinli araçlar ve 2004 yılından bu yana üretilen dizel araçlar markası ne olursa olsun EOBD Facile ile uyumludur. Ticari araçlar 2007'den beri uyumludur.

OBD-2 soketinizin yerini bulamıyor musunuz? Ücretsiz Uygulamamızı indirin "OBD2 bağlantı noktam nerede?" Bul onu!

Araç tarayıcı ELM 327

Akıllı telefonunuzla bağlantı, bir ELM327 OBD2 Bluetooth veya WiFi kullanılarak yapılabilir. EOBD ´Facile bu 2 tip kablosuz bağlantı ile çalışır.

Uyarı : İnternette ELM327 uyumlu olduğu iddia edilen pek çok tarayıcı farklı isimler altında satılmaktadır. Ancak bu tarayıcıların çoğu düzgün çalışmıyor. Arabanızla ilgili bağlantı sorunları, ELM327'nin bu Çince kopyalarından kaynaklanıyor olabilir.

Uygulamamızdan, ELM 327'nizin size kaliteli bir OBD2 teşhisi sağlamak için tüm zorunlu işlevlere sahip olup olmadığını test edebilirsiniz.
Bu test sırasında işlevlerin çoğu kullanılamıyorsa, bunun nedeni OBD tarayıcınızın arızalı olmasıdır. Bu durumda, sizi bu ELM327'yi satan şirketle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Kiwi 3, Viecar, V-Gate, Carista, LELink, Veepeak, araç tarayıcı uygulamamızla çalışır.

Uygulamamız ve ODB2 otomotiv teşhisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: 🌐 outilsobdfacile.com

j42zQOFAdxFHmcgAZA9ejorh2ZMqRYh6tfAehW7I2icuip2qcsQneuVWPBKqWVbApdss180-rw.png
Download EOBD Facile – OBD2 Car Scanner 
Originals APK

Take a comment