home / Uygulamalar / Seyahat ve Yerel / Etstur – Otel Ara, Rezervasyon Yap

Etstur – Otel Ara, Rezervasyon Yap

9yD5ssYMauLJ0-evnb9skwZeZ_TprAncY-r9CSCjzWICKtIEISyOk8eluQ5OwAjnK4s180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 15
  • Comments: 0
Popularity 4.03% 4.03%

Screenshots

Rate this post


ETS’NİN MOBİL UYGULAMASI YENİLENEN TASARIMIYLA YAYINDA!Seyahat planı mı yapıyorsun? ETS’nin mobil uygulaması online rezervasyon deneyimini çok daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilmen için yenilendi! 


Kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkan yeni uygulamada; zengin filtreleme seçenekleri ile otel arayabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve bütçene en uygun tesis için kolayca rezervasyon yapabilirsin. Kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunan uygulama ile son aramalarına, geçmiş ve güncel rezervasyonlarına hızlıca ulaşabilirsin.ARADIĞIN OTELİ KOLAYCA BUL!


Türkiye’nin tüm şehirlerinde, dilediğin konseptle konaklamak, ETS’nin mobil uygulaması ile artık çok pratik. İster iş seyahatlerinde ister turistik gezilerinde, ihtiyaçlarına en uygun tesis için rezervasyon yaptırabilirsin. Mobil uygulama ile otel fiyatlarını karşılaştır, senin için en uygun oteli bul ve kolayca rezervasyon yap!ÜYELERE ÖZEL FIRSATLARDAN YARARLAN!


ETS, her yıl onlarca farklı otele yönelik, %50'ye varan Erken Rezervasyon indirimi sunuyor. Mobil uygulamayı kullanarak bu cazip fırsatlardan haberdar olabilir, erken rezervasyon otelleri arasından dilediğini seçerek hızlıca rezervasyonunu gerçekleştirebilirsin. Dilersen Erken Rezervasyon Sigortası yaptırarak tatilini 72 saat kalaya kadar koşulsuz iptal etme hakkında da sahipsin.


Mobil uygulamada birbirinden özel avantajlarla her an bir tatil fırsatı seni bekliyor! Uygulamayı indirerek özel indirimlerden ve dönemsel kampanyalardan haberdar olabilir, kolayca rezervasyon yapabilirsin. Erken rezervasyon, sömestir, bayram ve yaz fırsatları gibi farklı dönemlere özel kampanyalardan haberdar olabilir, son dakika fırsatlarından kolayca yararlanabilirsin.ETS UYGULAMASINI İNDİRMENİZ İÇİN 5 NEDEN


1- Güncel promosyonları ve tatil fırsatlarını kolaylıkla takip etme

2- Dilediğin şehirde, dilediğin bölge için en uygun tesisi seçip, kredi kartı ile hemen yer ayırtma

3- Otel rezervasyonuna ek transfer hizmeti

4- Özel kampanyalar ve sayısız avantaj

5- Hızlı, kolay ve güvenli ödeme

9yD5ssYMauLJ0-evnb9skwZeZ_TprAncY-r9CSCjzWICKtIEISyOk8eluQ5OwAjnK4s180-rw.png
Download Etstur – Otel Ara, Rezervasyon Yap 
Originals APK

Take a comment