home / Uygulamalar / Kitaplıklar ve Kısa Sunum / FPS sayaç Çekim Vuruş

FPS sayaç Çekim Vuruş

H31pGipWcQqOFLa6aYEmcRW-PDWzMMVOYgLAnUVYZQ1ghHfFasUDyAivokqLDPBPxPIs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 26
  • Comments: 0
Popularity 6.89% 6.89%

Screenshots

Rate this post


FPS Counter Shooting Strike, fps çekim görevlerini tamamlamak için aksiyon veya silah atış oyunları ile doludur. Bu atış grev oyunlarındaki tüm teröristleri vurun ve mükemmel terörle mücadele planları veya savaş grev oyunları ile yeri temizleyin.

Mürettebata veya terörist saldırıya katılarak bu en iyi fps terörist atış oyunlarında kritik atış grev oyunları deneyiminin keyfini çıkarın ve bu en iyi fps dövüş oyununda teröristleri vurmak için yeni fps atışlarının tadını çıkarın. Terörle mücadele operasyonuna başlamadan önce temiz bir plan belirlemeniz ve bu yeni atış oyunlarında bir “terörle mücadele saldırısı” görevini tamamlamak için grev yapmalısınız. Bu fps dövüş karşı atış grev oyununda gerçek fps avcı veya öldürme atış grevinin en iyi deneyiminin tadını çıkarın.

Oynayış veya FPS Karşı Çekim Vuruşu
Bu yeni fps atış oyunu aşırı bağımlılık ve en iyi özellikleri veya hem çevrimiçi hem de çevrimdışı atış oyunları ile tasarlanmıştır. Ülkenin farklı yerlerine farklı terörist gruplar saldırıyor ve görevin en iyi anti-terörist karşı saldırı yaparak her şehri teröristlerden temizlemek. Bu 3d atış oyunlarında en iyi fps atış silahı vuruşu yapmak için karşı terörist saldırı başlatmak için modern silahların kaderi var. Tüm modern atış silahları veya fps atıcı oyunlarından en iyi silahınızı seçin, fps komut atış oyunu olarak alanları keşfedin, doğru bir şekilde ayarlayın ve savaş terörü savaş grevinin kritik grev sınırına başlayın.
FPS Counter Shooting Strike, keskin nişancı öfkesi gangster grev aksiyon çekim savaşı dahil olmak üzere en iyi deneyimi veya aksiyon dolu ateş ve yukarı oyunları sunar. Modern fps karşı saldırı ile küresel grev veya terörle açık savaş karşıtı
başlatın, bu gerçek atış grev oyununda silahlı saldırı atıcı katil ve en iyi fps avcı veya öfke diyarı olarak tüm düşmanları vurun.

Çevrimdışı olarak en iyi fps atış oyunları arıyorsanız, size tam bir memnuniyet veya fps karşı terörist atış grevi mi istiyorsunuz? Sonra fps sayacı olarak hem eylem hem de grev içeren fps çekim savaşında ölüm maçının bir parçası olun. Mürettebata veya özel operasyonlara katılın ve özel kuvvetlerin komutanlığı olarak modern fps atış greviyle silah oyunları oynayın ve muhtemelen imkansız görevleri veya fps atış oyunlarını çevrimdışı tamamlamak için fps modern veya savaş çekimini arayın.

Özellikler
– Aşırı bağımlılık yapıcı oyun veya katil atış grev oyunları.
– Modern katil terörizmle mücadele grevi.
– Gerçek anti terörist grev oyunu.
– Yeni silahlar veya modern fps oyunları.
– Pürüzsüz kontroller ve düşmanları vurmak için düğmeler.
– Yüksek kaliteli grafikler ve görseller veya fps atış oyunları.
– 12 modern silah veya özel kuvvet silahları.
– 4 zorlu savaş alanı; Tünel, Fabrika, Depo ve Şehir
– Her savaş alanında parti veya terörist saldırı komutanlığı görevleri.

Silahlı atış oyunları oynamayı seviyorsanız, gerçek bir fps atıcı veya 2020 fps çekim grevi olun. FPS Counter Shooting Strike 'ı cihazınıza yükleyin ve fps shooter 2020'nin klasik atış veya modern silah çarpması atış oyunları ile en iyi deneyiminin keyfini çıkarın ve bu yeni fps atış oyunları 2020'nin eğlenceli atışlarının tadını çıkarın.

H31pGipWcQqOFLa6aYEmcRW-PDWzMMVOYgLAnUVYZQ1ghHfFasUDyAivokqLDPBPxPIs180-rw.png
Download FPS sayaç Çekim Vuruş 
Originals APK

Take a comment