home / Uygulamalar / Sağlık ve Fitness / Freeletics: Fitness Workouts

Freeletics: Fitness Workouts

1MS_NMK-DKQFSquMx75emGBDz7b-A7p1ZqOuv5R8_xrSKCRAG0WRqdO_5GX0MMT3sFUs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 14
  • Comments: 0
Popularity 3.66% 3.66%

Screenshots

Rate this post


Avrupa'nın 1 numaralı uygulaması olan bu kişisel dijital antrenörle gym'e ihtiyaç duymadan her an, her yerde antrenman yap. Fitness seviyen ne olursa olsun, kişiselleştirilmiş HIIT antrenmanları ve Audio Coaching'le sağlıklı alışkanlıklar kazanırken hedefine ulaş. Kilo vermek, kas yapmak veya fitness seviyeni artırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

NEDEN FREELETICS?
– Freeletics özgürklük demektir. Zaman, ekipman, yer, para veya herhangi bir uzmanlığa gerek kalmadan kendini geliştir. 42 milyonun arasına katıl ve istediğin zaman, istediğin yerde antrenman yap.
– Gelişmiş bir kişisel antrenör ve etkili HIIT antrenmanlarıyla hızla sonuç elde et. AI teknolojisiyle geliştirilmiş kişisel antrenör yaptığın her egzersizden ve verdiğin geri bildirimden faydalanarak sana her seferinde en uygun antrenmanlarını geliştirir. İki kişinin workout planı asla aynı olmaz. Bu bütünüyle kişiye özel bir koç.
– Fitness ve kişisel gelişimine bütünsel bir yaklaşım gösteriyoruz. HIIT antrenmanlarını, farkındalık kazandırma, bilgi ve motivasyon sağlama gibi özelliklerle destekleyerek kalıcı bir değişim yaratmayı hedefliyoruz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonu 22 HIIT bodyweight workoutu, 27 egzersiz, 5 ısınma ve soğuma seansı, 20 audio seansı, depar ve koşu takibi, antrenman istatistikleri, antrenman noktaları ve harika bir topluluk sunuyor. sunuyor. Sana her adımda destek olacak kişisel bir antrenörle uzun vadeli bir başarı elde etmek istiyorsan, Freeletics Coach'u 14 gün para iade garantisiyle deneyebilirsin.

Freeletics aboneliğin varsa:

ANTRENMAN
– Her HIIT antrenmanını deneyimine, hedeflerine, fitness seviyene ve seçimlerine göre şekillendiren AI teknolojili kişisel antrenöre sahip ol.
– Seyahat mi ediyorsun veya vaktin mi dar? Sessiz mi olman gerekiyor? Donanımın yok veya yerin mi dar? Sorun değil. Coach'una söyle, antrenmanını ihtiyaçlarına göre uyarlasın.
– Workout planlarının tümü “Training Journey” olarak tanımlanır. Farklı fitness odaklarına sahip 20 farklı Training Journey'den birini seçebilirsin. Profesyonel atletlerle geliştirdiğimiz özel serileri de kaçırma.
– Workout tarzına göre uyarla. İster koş, ister gym veya vücut ağırlığı workoutu yap veya kombinasyonlarını sunan Training Journey'lerden birini seç. Fitness bir daha asla canını sıkmayacak.
– Binlerce HIIT seçeneği ve 180'den fazla egzersizle antrenmanlarını geliştir.

Antrenman Coach'u Antrenman, Antrenman & Nutrition ve Vücut & Zihin aboneliklerinde bulunur.

MENTALİTE
– Kişisel antrenmanına audio Coaching ekle daha sağlıklı ve fit olmak için ihtiyacın olan güçlü, dengeli bakış açısını ve motivasyonu bul. HIIT antrenmanlarının ideal bir parçası bu.
– 5 ila 20 dakikalık seanslarla, faydalı alışkanlıklar geliştirmeyi öğren, kilo vermene, stresini kontrol altına almana, odaklanabilmene, antrenman, uyku ve iyileşme süreçlerine yardımcı olacak ipuçları keşfet.
– Odak, stres, uyku, fitness, beslenme ve motivasyon hakkında dersler bulabilirsin.

Mentalite Coach'u sadece Vücut & Zihin paketinde yer alıyor.

ABONELİKLER VE KOŞULLAR
8 farklı otomatik yenileme seçeneği sunuyoruz:
– Antrenman (3 / 6 / 12 ay)
– Antrenman & Nutrition (3 / 6 / 12 ay)
– Vücut & Zihin (3 / 12 ay)

Nutrition Coach Freeletics Nutrition uygulamasının bir parçasıdır.

Satın alarak Kullanım Koşullarını (https://www.freeletics.com/tr/pages/terms) ve Gizlilik Politikasını (https://www.freeletics.com/tr/pages/privacy/) kabul etmiş sayılıyorsun.

Bizimle https://help.freeletics.com/hc/tr'a e-posta göndererek iletişime geçebilir veya sosyal medyada @Freeletics'i takip edebilirsin. Kişisel antrenörün seni bekliyor.

1MS_NMK-DKQFSquMx75emGBDz7b-A7p1ZqOuv5R8_xrSKCRAG0WRqdO_5GX0MMT3sFUs180-rw.png
Download Freeletics: Fitness Workouts 
Originals APK

Take a comment