home / Uygulamalar / Etkinlikler / Gelinlik

Gelinlik

mUlfqHrINE5cccs6rjozbZrUv0txfY0UQ1WiWB1ZHJFyJ2Cb7eFZk38q2rxLRUddG0Is180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 16
  • Comments: 0
Popularity 4.94% 4.94%

Screenshots

Rate this post


2018 yılının popüler düğün sezonunda neredeyse hiçbir parlak renk yoktu. Bunun yerine, tasarımcılar yumuşaklık ve kırılganlık imajını gösteren kıyafetlerden oluşan bir pastel palet sundu. Moda olarak, bej ve pembe renklerin yanı sıra fildişi renginin yumuşak tonları. "Dusty rose" – Bu, pembe bir tonun adıdır ve bahar düğünleri için 2018 ve yaz başlarında çok uygundur. Bir renk kombinasyonu istiyorsanız, bu tarafa gri veya altın palet gölgesi ile ayrıntılar ekleyebilirsiniz.

Zengin bir gelinlik, her zaman alakalı olacak bir klasiktir. Sonuçta, düğün gününüzde gerçek bir kraliçe gibi gözükebilirsiniz. Nakış, elmas takılar veya incilerle süslenmiş uzun kenarlar harika görünüyor. Ayrıca, hayatta peri masalı düğünüyle ilgili fantezelerinizi gerçekleştirdikten sonra bu kıyafeti gösterebildiğiniz pek çok durum yok.

2018'deki siluetin en gerçek versiyonu, şekli özetle özetleyen ve ciddiyetle ciddi bir görüntü yaratan ilginç bir "denizkızı" olacak. Bu tür gelinlik, baştan çıkarıcı bir yaka çizgisi ile hem ayrılmış hem de kapalı ve açık olabilir. Birincil koşul, görüntüyü farklı bir parlaklık kazandıran renkli desenli dantel kumaş dekorudur. Bu tür silüetler farklı markaların koleksiyonlarında bulunmaktadır. Tamamen dantelle kaplı olağandışı pahalı seçeneklerin, çarpıcı bir yeşil etekle, uzun bir trenle bitişiyle ve sadece küçük ustalıklarla süslenmiş ve yumuşak bir dokuya sahip yoğun bir kumaşta şekillendirilmiş zarif laconic elbiseleri bulabilirsiniz.

2018 düğün modasının genel eğilimi bel üzerinde durulduğundan gerçek korseler prensesler gibi yemyeşil eteklerle birleşecektir. Çiçek uygulamaları, takılı gelinlik koleksiyonlarında daima bulunur, ancak bu üç boyutlu çiçek aplikleri, romantik gelinliklere kritik bir görünüm verir.

Dövme efekti ile dantel, 2018 gelinliklerinin toplanmasında birincil trenddir. 2018 yılının en sıcak trendini ve cinselliğini sergilemek isteyen gelinler için ideal bir seçimdir. Şeffaf boyun sırtı ve sırtından süslenmiş etten oluşan bir ağdan geri Dantel elemanları büyüleyici bir etki yaratıyor.

Daha da fazlası, yarasa tamamen dantelden yapılan gelinliklerin neden olduğu koptu. Sıkı bir elbisenin şeffaf çarşaf boyunca muhteşem üç boyutlu dikiş mükemmel bir figürün tüm erdemlerini vurgular. Daha yoğun dokumanın Lacy malzemesi de iki katlı gelinliklerin temelini oluşturabilir.

Bir trende sahip olan gelinlik, dünya tasarımcılarının hoş fikirlerinin zarif ve cesur bir örneğidir. Parlak kristaller, zarif dantel romantik kıyafetler, zarif bir Avrupa tülü etekleri, seksi görünümlü çekici görünümleri ve nazikçe şekli uyduran bir yolcuyla trenddeki lüks elbiseler. Tüm bu model elbiseleri uygulamanızda bulabilirsiniz. Fotoğraflardaki galerilerimiz her gelinin karşılayabileceği şık gelinliklerle doludur.

mUlfqHrINE5cccs6rjozbZrUv0txfY0UQ1WiWB1ZHJFyJ2Cb7eFZk38q2rxLRUddG0Is180-rw.png
Download Gelinlik 
Originals APK

Take a comment