home / Uygulamalar / Sağlık ve Fitness / Goddess: Meditasyon,Nefes,Yoga

Goddess: Meditasyon,Nefes,Yoga

aRTol7tMkWrQWO9_4DzUkqEANPy8YHsOwrPbRhwXOGMhgzIxd1OI5N01CsdNdYv_YBjes180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 13
  • Comments: 0
Popularity 3.47% 3.47%

Screenshots

Rate this post


İçten dışa iyileş, güçlen ve güzelleş! Goddess kişiliğine özel hazırladığı yolculuk ile sana günlük rutinler hazırlayan bir iyi yaşam koçu uygulaması. Stres, anksiyete, uykusuzluk gibi mental sorunların yanı sıra rahim ve meme bölgesi gibi kadınsal fiziksel sorununlarının da köklerine inen yoga, nefes egzersizi, meditasyonlar ile sana rehberlik eder!

İyi Yaşam Koçu.
Sevgili Kadın dostumuz, Goddess'a hoş geldin! İçindeki gerçek ve güçlü kadını serbest bırakmak ve günlük sorunlarını daha iyi yönetmek için bu iyi yaşam koçu uygulaması hayatın boyunca senin yanında olacak. Play Store'da kişiliğini baz alarak hazırlanmış tek ruhsal, mental ve fiziksel sağlık uygulamasıdır. Çünkü hepimiz eşşiziz ve potansiyelimizin en iyisini ortaya çıkarmayı hak ediyoruz!

Goddess, zihnini, bedenini ve ruhunu iyileştirmek için birçok tekniği bir araya getiren alışılmadık bir uygulamadır. Dişil arketip testi ile kişilik yapını baz alarak sana her gün yapabileceğin öz bakım rutinleri, sabah ve akşam nefes egzersizleri, rehberli meditasyonlar günlük olumlama ve dişil ipuçları sunar.

Hangi Tanrıçasın?
Goddess, akademik çalışmalar üzerine kanıtlanmış bir metodolojiye dayanarak hazırlanmıştır. İlk olarak Carl Gustav Jung'un Tanrıça Arketiplerini temel alarak hazırlanan kişilik analizi testi ile karşılaşacaksın. Testin sonunda, güçlü Tanrıça arketipini ve kişiliğine katkı sağlayan ikincil ve üçüncül tanrıça arketiplerini öğreneceksin.

Bu program sayesinde kendini tanıyacak ve farkındalığın artacak. İyi ve kötü yönlerini fark edecek ve sana özel ilişki ve dönüşüm tavsiyesi alacaksın. Günlük hayatına yansıyan stres, kaygı, tükenmişlik veya uyku gibi sorunlarını kökünden şifalandırabileceksin.

Yeni başlayanlar için Meditasyon.
Goddess'ta rehberli meditasyonlar ve nefes çalışmaları herkesin rahatça uygulayabileceği seviyededir. Öz şefkat geliştirici etkileri olan meditasyonlar sana kendi değerini hissettirecek. Uyku meditasyonu, Stres giderici nefes egzersizi, Çakra dengeleme ve topraklanma gibi rahatlatıcı uygulamalar barındıran Goddess, aynı zamanda adet / regl dönemi gibi kadınsal konulara da koruyucu ve önleyici iyi yaşam pratikleri sunuyor.

Kişilik yapısına özel dönüşüm yolculuğu ve günlük olumlama.
Günlük olumlama ve dişil ipuçları Tanrıça arketiplerine göre sana özel gelecek. Kendi programına göre ayarladığın saatlerde sabah ve akşam rutinlerinde sana sunduğumuz nefes çalışmaları ve meditasyonlar yine tamamen senin için özel hazırlanmış olacak. Her gün motivasyon katkısı verecek ilham dolu özlü sözler göreceksin.

Bir gün her kadın Tanrıça olacak. Bu uygulama ile içindeki Tanrıça enerjilerini ve kutsal dişil enerjini açığa çıkarabilecek, içten dışa güzelleşecek ve güçleneceksin.

Kundalini Yoga Egzersizleri.
Yoga bölümünde her çakra için ayrı egzersiz, meditatif yönü kuvvetli olan Kundalini Yoga ile sunuluyor. Güne enerjik başlamak ve zinde uyanmak için esneme ve ısınma hareketleri bulunuyor. Kundalini Yoga özellikle dönüştürücü yanı ile öne çıkan kadim bilgelikler içerir. Mantra ile uyumlu meditasyon pratikleri barındırır.

Kategorilere Göre Kadınsal İyi Yaşam.
Adet düzensizliği, regl sancıları için meditasyon ve nefes egzersizleri. Ay takvimine göre hazırlanmış Dolunay ve Yeni Ay ritüeli ve meditasyon . Rahim bölgesi rahatsızlıkları için özel meditasyonlar . Niyet ve Sezgiler, Ses çanaklarıyla çakra açma meditasyonlar ve ses frekanslarıyla şifalanma. Meme bölgesi masajı ve öz şefkat uygulamaları. Bilinçli farkındalık meditasyonlar ve olumlamalar. Her bir kategori sana birbirinden farklı meditasyon nefes egzersizi ve olumlama sunuyor.

Tanrıça Notu: Uygulamada bulunan rehberli meditasyonlar, duygu rahatlatma adı verilen kanıtlanmış ve patentli bir teknik kullanılarak hazırlanmıştır. Her meditasyon kaydının farklı titreşimleri ve sesleri vardır. Başlangıç seviyesi dahil, meditasyonlar herkes için uygundur.

Sorularınız, geri bildirimleriniz ve önerileriniz için bize yazın: [email protected]

aRTol7tMkWrQWO9_4DzUkqEANPy8YHsOwrPbRhwXOGMhgzIxd1OI5N01CsdNdYv_YBjes180-rw.png
Download Goddess: Meditasyon,Nefes,Yoga 
Originals APK

Take a comment