home / Uygulamalar / Finans / ininal

ininal

yGpuyCZmRG8TI-BjM5RSQS6W6jlWkk5MHvanX1K8bomYIsZiYYaPotyTIvVSehjmoQIs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Finans
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 23
  • Comments: 0
Popularity 5.12% 5.12%

Screenshots

Rate this post


Her Gün Büyüyen ve Gelişen ininal Dünyasına Katıl ve Sana Özel Fırsatları Keşfet

Türkiye’yi ön ödemeli kart sistemi ile tanıştıran ininal döviz işlemlerinden para transferine, oyun e-pinlerinden fatura ödemeye milyonlarca kullanıcısına yenilikçi finansal çözümler sunuyor.

ininal ile banka kartının geçtiği her yerde alışverişlerini kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin. Yükleme yaptığın kadar harcama yaparsın. Borç ve faizle uğraşmazsın.

Sen de çok daha hızlı ve kolay olan ininal uygulamasını indirerek hemen ininallı ol. Dilediğin zaman dilediğin yerde bakiyeni ve harcamalarını yönet, avantajlarla dolu ininal dünyasında fırsatları yakala.

📲 Hesabını Saniyeler İçinde Oluştur
ininal uygulamasını indirerek üyeliğini hemen oluşturabilirsin. İsim verebileceğin ininal hesapların ile 7/24 para transferi yapabilir, döviz alış ve satış işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Hesap hareketlerini ve işlem detaylarını tarih, saat ve işlem türüne göre listeleyerek görüntüleyebilirsin.

📍 Satış Noktalarından veya İnternetten Anında Sahip Ol
Herhangi bir sözleşme imzalamadan veya form doldurmadan Şok Market, D&R, Migros, Vatan Bilgisayar, Teknosa başta olmak üzere 15 binden fazla anlaşmalı satış noktasından ininal Kart’ı alabilirsin. Trendyol, Hepsiburada, n11 ve diğer anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sipariş vererek de ininal Kart’a sahip olabilirsin.

💳 Çeşitli Yöntemler ile Bakiye Yükle
Kredi veya banka kartını ininal hesabına tanımlayarak ya da EFT/havale ile anında yükleme yapabilirsin. ininal Kart ile bakiye yüklemek için Banka ATM’lerini ve PttMatik’leri kullanabilir veya 75.000’den fazla anlaşmalı noktadan bakiye yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsin. ininal uygulaması üzerinden sana en yakın ve uygun yükleme noktasını keşfedebilirsin.

🏧 Dilediğin Zaman Nakit Çek
Banka ATM’lerinden veya PttMatik’lerden ininal Kart ile 7/24 nakit çekebilirsin. Hesabındaki bakiyeyi ve hareketleri ininal uygulaması üzerinden takip edebilirsin.

🔁 Para Transferi İşlemlerini 7/24 Gerçekleştir
Birçok işlem gibi hesapların arasında para transferi işlemlerini günün her saati kolayca gerçekleştirebilirsin. Hem mesai saatleri içinde hem de mesai saatleri dışında bankalara para gönderebilirsin. Yaptığın tüm transfer işlemlerini ana sayfa üzerindeki “Son İşlemlerim” bölümünde bulabilirsin.

🛒 Dilediğin Yerde Alışveriş Yap
Her yerde geçerli olan ininal Kart ile yurt içinde, yurt dışında, mağazada veya internette tüm alışverişlerini kolayca yapabilirsin. Henüz bir ininal Kart’ın yoksa fiziksel ödemelerini ininal’ın karekod teknolojisi ile, internet alışverişleri harcamalarını ise ininal sanal kartın ile güvenle yapabilirsin.

🧾 Evden Çıkmadan Fatura Öde
300’den fazla kurumun fatura ödemesini ücretsiz ve güvenli bir şekilde yapabilirsin. Elektrikten suya, doğalgazdan internete tüm fatura seçeneklerini ana sayfa üzerindeki “Ödeme Yap” bölümünde bulabilirsin.

💱 Döviz İşlemlerini Kolayca Gerçekleştir
Döviz işlemlerin için ihtiyacın olan döviz hesabını ana sayfa üzerindeki “Döviz İşlemleri” sekmesine giderek ücretsiz olarak oluşturabilirsin. Döviz alış ve satış işlemlerin için herhangi bir işlem ücreti ödemezsin.

🎮 Oyun E-pinlerini ve Dijital Kodları Hemen Al
Tüm oyun e-pinlerine, platformlara ait üyelik ve cüzdan kodlarına ininal Cüzdan uygulaması üzerinden erişebilir, anında sahip olabilirsin. Müzik, dizi, film ve diğer tüm çevrimiçi platformlarda da ininal hesabına ait bilgileri kullanarak üyelik ve satın alma işlemlerini tamamlayabilirsin.

🎁 Özel Kampanya ve İndirimlerden Faydalan
ininal'a özel fırsat ve indirimlerden faydalanarak avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsin. Fırsat ve indirimleri uygulama içerisindeki “Kampanyalar” bölümünden takip edebilirsin.

Müşteri Hizmetleri: 0850 311 77 01
E-Posta: [email protected]

www.ininal.com
www.facebook.com/ininalkart/
www.twitter.com/ininal
www.instagram.com/ininalkart/
www.linkedin.com/company/ininal/

yGpuyCZmRG8TI-BjM5RSQS6W6jlWkk5MHvanX1K8bomYIsZiYYaPotyTIvVSehjmoQIs180-rw.png
Download ininal 
Originals APK

Take a comment