home / Uygulamalar / Sağlık ve Fitness / Kadınlar için Kilo Verme Spor

Kadınlar için Kilo Verme Spor

MBTgOGnGFQEmOSLodhfllOHXAAD1iSeOG94xi73RFmKRmGzKw8WAtIWfQdJhI6FiOIUs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 12
  • Comments: 0
Popularity 3.47% 3.47%

Screenshots

Rate this post


Kadınlar için evde yağ yakmaya ve kilo vermeye yarayan en iyi kilo verme uygulaması! Basit ve etkili yağ yakıcı egzersizlerle göbek, uyluk ve kol yağlarınızı eritebilirsiniz. Kilo vermek ve daha iyi bir forma girmek için 30 günlük planı izleyin ve günde yalnızca birkaç dakika ayırın!

2-7 dakikalık hızlı egzersizler ve HIIT egzersizleri, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kilo vermenize ve formda kalmanıza olanak tanır. Artık bahane yok!

Yakılan kalorileri ve kilo kaybını grafiklerde izleyebilirsiniz. Spor salonu veya ekipmana gerek yoktur. Tüm vücudunuzu biçimlendirmek ve yağsız kaslar edinmek için yalnızca vücut ağırlığınızı kullanın.

4 Zorluk Düzeyi
Profesyonel bir fitness koçu tarafından hazırlanan bu egzersiz, hem başlangıç düzeyindekiler hem de profesyoneller için herkese uygun 4 düzeye sahiptir. Her gün farklı yağ yakıcı egzersizlerin olması bu planı izlemesi kolay kılar.

Kadınlara Yönelik Hızlı Egzersizler
Süreleri 2 ila 7 dakika arasında değişen hızlı egzersizler, özellikle yoğun programa sahip kişiler için tasarlanmıştır. Bunları istediğiniz yerde, ofiste, yatakta, evde vs. yapabilirsiniz.

Vücut Odaklaması
Yağ eritme egzersizleri, kadınların dikkat ettikleri tüm vücut bölgelerini kapsar: göbek, uyluklar, kollar, popo vb. Sorunlu bölgenize odaklanarak akıllı biçimde antrenman yapıp yağ yakma sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarın.

Kadınlara Yönelik HIIT Egzersizleri
Sonradan yakma etkisine sahip müthiş etkili yağ yakma egzersizleri olan HIIT (high intensity interval training – yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman), istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kilo vermenize yardımcı olmak üzere 2 ila 7 dakikaya sıkıştırıldı.

Evde Egzersiz
Vücudunuzu biçimlendirmek için tüm ana kas gruplarınıza yönelik egzersiz rutinleri. Spor salonuna veya pahalı fitness koçuna gerek yok. Yalnızca basit ev egzersizlerini yapın ve evde yağ yakın!

Özellik
– 4 zorluk düzeyi; erkek, kadın, başlangıç düzeyindeki ve profesyonel herkese uygun
– Hızlı egzersizler
– Düşük etkili egzersizler
– Kendi egzersiz rutinlerinizi özelleştirin
– Ekipman yok, spor salonu yok; vücut ağırlığına dayalı egzersizler
– Yağ eritme egzersizi, karın kası egzersizi, bacak egzersizi, kol egzersizi
– Egzersiz anımsatıcısı daha disiplinli olmanıza yardımcı olur
– Egzersiz ve kalori verilerini Google Fit'le eşitleyin
– Kilo kaybı ilerlemesini ve yakılan kalorileri izleyin
– Animasyonlar ve video kılavuz
– Egzersiz yoğunluğunu aşamalı olarak artırır

Ev Egzersizleri
Etkili ev egzersizleri mi arıyorsunuz? Şimdi evde egzersiz, bu app kısa ve etkili ev egzersizleri kilo yardımcı olacaktır!

MBTgOGnGFQEmOSLodhfllOHXAAD1iSeOG94xi73RFmKRmGzKw8WAtIWfQdJhI6FiOIUs180-rw.png
Download Kadınlar için Kilo Verme Spor 
Originals APK

Take a comment