home / Oyunlar / Arcade / Kırmızı Işık Yeşil Işık:

Kırmızı Işık Yeşil Işık:

cZYRg0V_N2Truc20zWPv2B8Cy8AKywAGJCACYvYJ-2nva34TIE3kPIkI9E4gFJES2aIs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arcade
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 32
  • Comments: 0
Popularity 9.42% 9.42%

Screenshots

Rate this post


Kırmızı ışıkta yeşil ışığa hoş geldiniz, Herkesin kuralları ve Kırmızı Işıkta geçerlerse ne olacağını bildiğinden emin olun. Oyun alanını, belirlenmiş bir başlangıç ​​çizgisi ve bitiş çizgisi ile açıkça tanımlayın.

Kırmızı ışık yeşil ışığın benzersiz ve yeni bir oynanışı, koşu yarışmasında çok ilginç. Bu kamış açık yeşil ışık kalamar ücretsiz oyunda, kalamar savaş oyununda hayatta kalmak için birçok oyuncuyla savaşmak nasıl bir duygu. Bu kırmızı ışık yeşil ışık kalamar mücadelesi oyununda hayatınızın kendinize bağlı olduğunu bilerek, çünkü herkesin sizi öldürebileceğini biliyorsunuz. Yani kırmızı ışık yeşil ışık oyununun kuralının basit olduğunu bilerek kalamar hayatta kalma oyunu yarışını kazanabilecek misiniz, ancak kaybederseniz de yakınınızda ölü. Bu kalamar kaçış yarışmasında ödül paranızla yüzleşme şansınız olacak. Elenmeyin ve 46,5 milyar wonluk ödül için zirveye çıkın!!. Uyarıldınız… Gerçek, kalamar acele oyunundan çok korkutucu!

Bu yeni kalamar mücadelesinde korkutucu korku oyununda birçok oyuncu, hayatları tehlikedeyken hayatta kalmak için çocukluk oyunlarında rekabet ediyor. Kalamar savaş savaşı, ölümcül bahisler yarışmasıyla büyük ödüller bekliyor. Ayrıca kalamar kırmızısı açık yeşil ışıkta keşfetmenizi sağlayacak bir sürü cehennem oyunu var. Yakında öldürülmeyin, bitiş çizgisine ulaşana kadar hayatta kalın. Bu korku oyunu, eskiden oynadığımız ünlü çocukluk oyunları kırmızı ışık, yeşil ışık oyunlarına karanlık dokunuşuyla pop-kültürü etkileyecek. Eğlence dolu oyunlara basitleştirilmiş çocuk oyunlarını keşfedin ve hayatta kalan nihai kişi olun. Başkalarıyla rekabet ediyorsunuz.

Bu yeni hayatta kalma kalamar ustası kırmızı ışıkta, yeşil ışık, bir kişinin arkasındakilere koşmasını (yeşil ışık) ve hareketsiz kalmasını (kırmızı ışık) emrettiği ve kırmızı ışık aşamasında hareket edenleri ortadan kaldırdığı olağanüstü bir oyundur. Ancak kırmızı ışıklı, yeşil ışıklı korku oyununda, süper ürkütücü dev bir kız öğrenci korkutucu oyuncak bebek, oyunculara koşmaları ve durmaları için emirler verir ve onları hareket ederken yakalarsa, süper ürkütücü dev kız onları vurmak için hemen bir silah tetikler, Bu oyunda oyuncuyu av tüfeğiyle kovun ve öldürün. Silahlı pembe adam, kalamar hayatta kalma oyununda her an seni öldürmek için ortaya çıkacak. Bu cehennemden kurtulmanın tek yolu kalamar hayatta kalma oyunlarını kazanmak.

Nasıl oynanır:
Başlangıç ​​çizgisindeki herkesle başlayın.
'Yeşil Işık' dediğinizde herkes bitiş çizgisine doğru hareket edecek.
'Kırmızı Işık' deyince herkes derhal durmalıdır.
'Kırmızı Işık' çağrıldığında oyuncular hala hareket ediyorsa, oyundan atılırlar.

Kıpırdama Kırmızı Işık Yandığında, En iyi kalamar mücadelesi 3d'de elenirsiniz.

Oyun özellikleri:
– Büyük oyuncu koleksiyonu.
– Son oyundan sonra büyük ödüller.
– Kazanmak için daha basit bir oyun keşfedin.
– Tamamen simüle edilmiş oyun.
– İnternete gerek yok.

Squid: red light green light oyununu indirmeye hazır olun ve kalamar mücadelesini 2021 kazanmak için görevleri tamamlayın.

cZYRg0V_N2Truc20zWPv2B8Cy8AKywAGJCACYvYJ-2nva34TIE3kPIkI9E4gFJES2aIs180-rw.png
Download Kırmızı Işık Yeşil Işık: 
Originals APK

Take a comment