home / Uygulamalar / Fotoğrafçılık / Kolaj Ustası

Kolaj Ustası

SXLomxWxHcf0KGsbnu0j4eBS2KLxQRL-UxnHe416BjakeZfX9ZDw3sQOpa3jrLN31eAKs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 36
  • Comments: 0
Popularity 9.75% 9.75%

Screenshots

Rate this post


Kolaj Ustası, güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf kolajı oluşturma ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Kolaj Ustası, mükemmel resim kolajları oluşturmanıza yardımcı olur. En sevdiğiniz düzeni seçebilir, kolajı arka plan, çerçeve, filtre, çıkartma, metin, doodle ve daha birçok şey ile düzenleyebilirsiniz. Ardından Instagram, Facebook, Messenger, WhatsApp, Twitter vb. sosyal platformlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kolaj:
Sevdiğiniz bazı resimleri seçin. Onları mükemmel bir düzene kolayca yerleştirebilir; resimlerinizi sanata dönüştürmek için birçok arka plan, metin, çıkartma ve çerçeve ekleyebilir; kendi benzersiz ve harika kolajlarınızı oluşturabilirsiniz.

Düzenleme:
Tek bir dokunuşla fotoğraflarınızda filtre ile değişimler yapabilirsiniz. Parlaklık, kontrast ve sıcaklık değerlerini ayarlayarak harika filtre efektleriyle mükemmel fotoğraflar oluşturun.

Serbest Stil:
Zora gelmiyor ve sabit şablon çerçevelerini sevmiyorsanız serbest stili deneyin. Fotoğrafların yerini ve malzemelerin kolaj üzerine yerleştirilmesini kendiniz belirleyin.

Şablonlar:
Film, Dergi ve Yırtık Kağıt gibi 100'den fazla stilize şablon. Bu Instagram hikaye oluşturucu ile eğlenin, en unutulmaz anlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Özellikler:
1. Düzen: 100'den fazla dahili çerçeve veya kılavuz içeren Düzenler arasından seçim yapabilirsiniz.
2. Kırpma: Fotoğrafları özgürce kırpabilirsiniz.
3. Arka Plan: Bulanıklaştırma, Renk, Hayvan, Kalp, Sanatsal, Gökkuşağı ve Meyve vb. her birini çalışmanızı süslemek için kullanabilir, fotoğraflarınızı daha çekici hale getirebilirsiniz.
4. Kenarlık: Kenarlık genişliğini ve yuvarlatılmış köşe boyutunu seçebilirsiniz.
5. Çerçeve: 100'den fazla dahili sanatsal fotoğraf çerçevesi arasından seçim yapabilirsiniz.
6. Filtre: 100'den fazla dahili yüksek kaliteli filtre. Her filtre, fotoğraflarınızı anında bir sanat eseri haline getirir.
7. Ayarlama: Parlaklık, kontrast ve sıcaklık değerlerini ayarlayarak harika filtre efektleriyle mükemmel fotoğraflar oluşturabilirsiniz.
8. Çıkartma: Aralarından seçim yapabileceğiniz 500'den fazla dahili komik çıkartma.
9. Metin: 30'dan fazla sanatsal yazı tipiyle fotoğrafa metin ekleyebilirsiniz.
10. Doodle (karalama): Birçok türde fırça ile resimler üzerinde karalama yapabilir ve zenginleştirilmiş renkler ve ayarlanabilir vuruşlar dahil olmak üzere sürpriz efektler elde edebilirsiniz.

Kolaj Ustası tamamen ücretsizdir! Hemen ŞİMDİ indirin!

SXLomxWxHcf0KGsbnu0j4eBS2KLxQRL-UxnHe416BjakeZfX9ZDw3sQOpa3jrLN31eAKs180-rw.png
Download Kolaj Ustası 
Originals APK

Take a comment