home / Oyunlar / Kağıt / Legends of Runeterra

Legends of Runeterra

XdOhiqWMIC_Lc3mqsXO16zOmMlMvB17ISyi6aghc6W25Xb-R4yG_cJuCldNWMLuqcYUs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Kağıt
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 38
  • Comments: 0
Popularity 11.03% 11.03%

Screenshots

Rate this post


Bu stratejik kart oyununda başarını şans değil beceri belirliyor. Yıldızlaşmış şampiyonları, dost birimleri ve Runeterra bölgelerini bir araya getir, benzersiz kart sinerjileri kur ve taktiklerinle rakibi yaya bırak.

HER ANIN HÂKİMİ OL
Dinamik, sıra değişimli oynanış sayesinde her zaman tepki ve karşılık verebilirsin. Ama rakibin de bu olanağa sahip. Legends of Runeterra'da, orijinal League of Legends yeteneklerinden esinlenilmiş, farklı mekaniklere sahip düzinelerce şampiyon kartını seçip destene katabilirsin.

Şampiyonlar oyuna güçlü kartlar olarak katılır. Akıllıca oynarsan seviye atlayıp daha da güçlenirler. Şampiyonlarına oyun içinde pek çok defa seviye atlatarak oynadıkça şampiyon ustalığı nişanları kazan.

OYNAMANIN HEP YENİ BİR YOLU VAR
Oyundaki her şampiyon ve dost birim, Runeterra'nın bir bölgesinden geliyor. Dokuz bölgeden kartlara erişimin var: Demacia, Noxus, Freljord, Piltover ve Zaun, Ionia, Targon, Shurima, Gölge Adalar ve Bandle Şehri.

Farklı şampiyonların ve bölgelerin nasıl işbirliği yaptığını inceleyerek rakiplerine karşı sana özgü avantajlar kazan. Sık sık çıkan yeni içerikler ve sürekli gelişen meta sayesinde kombinasyonlar yap, uyum sağla ve yeni fikirlerini dene.

YOLUNU SEÇ
Bilgisayara karşı oynadığın oyunlarda yaptığın her seçim yolculuğunu şekillendiriyor. Haritada ilerledikçe özgün kapışmalara tepki ver, güçlendirme toplayıp kuşan, yeni şampiyonların kilidini aç ve yeni meydan okumaların karşısına dikil. Düşmanların da gücü gitgide artacak, seninki de. Oynadıkça farklı sonlar keşfedeceksin.

ÖDEYEREK DEĞİL, OYNAYARAK KAZAN
İster oynayarak kart kazan ister ihtiyaç duyduğun kartları kristallerle ve joker kartlarla tek tek al. Koleksiyonun kontrolü sende. Rasgele kartlar içeren paketlere asla para ödemeyeceksin. Belirli bir kartı istediğin zaman alma olanağın daima var ama koleksiyonunu bir kuruş bile harcamadan kolayca tamamlayabilirsin.

Yensen de yenilsen de her savaş deneyim kazandırıyor ve ilerlemene yardımcı oluyor. İlk olarak hangi bölgeyi keşfetmek istediğini seç ve sana hitap eden dost birimlerin, büyülerin, şampiyonların kilidini aç.
Haftada bir kere, Kasa'dan çıkan sandıklar da açacaksın. Bu Kasa sandıklarının seviyesi sen oynadıkça artacak. Böylece içlerindeki kartların nadirliği de yaygın kartlardan şampiyon kartlarına kadar yükselecek! Sandıklardan, istediğin karta dönüştürebileceğin joker kartlar da çıkabilir.

KART ÇEK, UYUM SAĞLA
Laboratuvarlar klasik Legends of Runeterra formülünde daha abartılı değişiklikler yapan, sınırlı süreli, deneysel oyun modlarıdır. İster belirli kısıtlamalara göre kurulmuş hazır bir deste seç ister kendi destenle gel. Kurallar hep değişiyor, üstelik bazen arkadaşlarından yardım alman da gerekebiliyor! Heimerdinger'ın ne işler peşinde olduğunu görmek için sık sık uğra.

SIRALAMADA YÜKSEL
Her sezon sonunda LoR'un Amerika, Asya, Avrupa ve Güneydoğu Asya bölgelerinin, yani sunucu kesitlerinin her birinde 1024 dereceli oyuncusu Sezonluk Turnuva'ya katılım hakkı elde ederek şan, şöhret ve nakit para ödülü için yarışabilecek.

Ama Sezonluk Turnuva'ya katılmanın tek yolu dereceli oyunlar değil. Son Fırsat Cenk Meydanı'na da katılabilirsin. Cenk Meydanları, kendilerine özgü kuralları ve ödülleri olan sınırlı süreli rekabet modlarıdır.

XdOhiqWMIC_Lc3mqsXO16zOmMlMvB17ISyi6aghc6W25Xb-R4yG_cJuCldNWMLuqcYUs180-rw.png
Download Legends of Runeterra 
Originals APK

Take a comment