home / Uygulamalar / Arkadaşlık / Live Video Chat App

Live Video Chat App

4Zh6EsoFdnarI6RCcgrQvcmzqbX3yIBodBX-cU7wO4B1D2rHKt4GqWmqNXCXkqZPX-ws180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 10
  • Comments: 0
Popularity 2.34% 2.34%

Screenshots

Rate this post


Aza-Canlı Görüntülü sohbet;

İnsanlarla görüntülü sohbet ederek tanışabilir arkadaş olabilirsiniz yapmanız gereken yana çevirerek sadece eşleşmek olacak bu kadar basit.

Size en iyi olanakları sağlayan aza canlı görüntülü konuşma ile rastgele insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hiç beklemeden denemeye hazırmısınız hemen indir ve uygulamayı kullanmaya başla durma eşleş ve yeni insanlarda konuşmaya sohbet etmeye doyamadan bayan ve erkek arkadaşlar edin.

Live Video Chat olarak kullanacağınız görüntülü sohbet programı sizlere en iyi hizmeti vermek için tasarlanmış ve en iyi olanakları sunacağına emin olmak için yapmanız gereken uygulamayı yükleyerek denemeye başlamanız olacaktır.

Live Video Chat sizi sıkıcı hayatınızdan uzaklaştıracak, yeni kişilerle sohbet etmenize ve tanışmanıza yardımcı olarak hayatınızı daha ilginç hale getirecektir. Farklı yerlerden kültürlü kişilerle iletişim kurmanın, değişik hayatlar, ülkeler, alışkanlık ve hobiler hakkında bilgilenmenin iyi bir yoludur. Rastgele görüntülü canlı sohbetler ile gerçek zamanlı konuşmalar yapın! Hadi eşleştirmeye başlayalım.!

Sizlere dünyanın her yerinden insanlarla tanışma fırsatı sunuyoruz ülkeler arası en iyi uygulamaya sahip olan aza video chat olarak anılacaktır.

İnsanları ücretsiz arayabilir görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz durma hemen denemeye hazırlan ve yükleyerek bir aileye sahip olabilirsin.

Uygulama her ülkeye hizmet verebilmek içi 2 dil ile yapılmış olup İngilizce ve Türkçe seçimi yapabilir 2 dil seçeneği kullanabilirsiniz sizle konuşan kişiye mesaj yazabilirsiniz.

Rahatsız edici kişiler anında engellenip uygulamadan uzaklaştırılacaktır tüm yasaklarımız mevcut olup bildirimi yapılmaktadır.
Yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş bulmak için çok mu meşgulsünüz? Donuk ve sürekli hayatın düzeni mi yok? Çekinmeden görüntülü sohbet uygulamasına katılın! Aynı zamanda bir yabancı sohbet uygulaması! Burada farklı ülkelerden ve çeşitli kültürlerden sayısız insan bir araya geliyor. Ücretsiz görüntülü sohbet sırasında kendilerinizle paylaşabileceğiniz, sosyal ve yaşamsal deneyimlerinden kültür ve değerleri öğrenebileceğiniz şüphesizdir. Kim ya da ne aradığınıza bakılmaksızın, canlı sohbet uygulaması çevrimiçi sohbet etmek eğlenmek ve arkadaşlıklar kurmak için en iyi ücretsiz sohbet odalarına sahip.

*Görüntülü Görüşmek

Akıllı telefon kameranızı kullanarak dünya çapındaki veya yakınınızdaki rastgele kişilerle görüntülü sohbet edin.

En iyi görüntülü sohbet uygulamalarından biri olan Live Video Chat , yalnızca halkın yeni insanlarla tanışması için fırsatlar yaratmaz. Rastgele eşleme ve web kamerası sohbeti gibi özel olarak geliştirilmiş işlevlerle yabancılarla rastgele görüntülü sohbet gerçekleştirir. Böylece yeni arkadaşlar edinebilir ve sosyal hayatı genişletebilirsin. Şimdi Live Video Chat odalarına katıl.

Gizlilik Politikası;

https://live-chat-app-60de3.web.app

– Live Video Chat görüntülü sohbet uygulamasında, tüm kişisel bilgiler güvenli bir şekilde saklanır ve doğrudan profil üzerinde yazdığınızdan başka bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görülemez.
– Live Video Chat üzerinden bağlandığınızda, diğer tarafa sağladığınız bilgilerden siz sorumlu olduğunuz için lütfen hassas bilgiler verirken dikkatli olun.
– Cinsel, pornografik veya çıplak davranışlar yasaktır ve bu kullanıcılar hemen engellenir!
Bizimle iletişime geçin:
Herhangi bir sorun veya öneri lütfen bize ulaşın;
[email protected]

-Live Video Chat-

4Zh6EsoFdnarI6RCcgrQvcmzqbX3yIBodBX-cU7wO4B1D2rHKt4GqWmqNXCXkqZPX-ws180-rw.png
Download Live Video Chat App 
Originals APK

Take a comment