home / Uygulamalar / Seyahat ve Yerel / LoungeKey

LoungeKey

lfMxlKnyQ2pRzPY7c6JTfCRMh10-wVnFIWPDlTpy4VKU6QVUTY_3CPpnaxmY7gfZPBOLs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 18
  • Comments: 0
Popularity 4.94% 4.94%

Screenshots

Rate this post


Bu nedir?
Bu ücretsiz uygulama, LoungeKey™ programı üyelerinin mutlaka sahip olmaları gereken bir yol arkadaşıdır. Dünya çapında havalimanlarındaki 1000'den fazla dinlenme salonundan ücretsiz yararlanmanızı sağlar.

Nasıl başlayabilirim?
LoungeKey programı üyesi olduğunuza ilişkin bir onay alınca, yalnızca ödeme kartı bilgilerinizle doğrudan uygulama içinden kayıt olun ve havalimanında geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarmaya başlayın.
Programa, bankanız veya kartınızı düzenleyen kuruluş tarafından sağlanan web sitesi URL adresine bilgilerinizi girerek de kayıt olabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey web sitesinde oluşturduğunuz kullanıcı adı ve parolayı kullanarak uygulamada oturum açmaktan ibaret.

Neden kullanayım ki?
Yeni tasarımımız gezinmek için daha sorunsuz, temiz ve kolay ve LoungeKey'in bulunduğu tüm havalimanlarında yararlı bilgilere göz atmanıza izin verecek. Programa katılan dinlenme salonlarını arayabilir veya uygulamanın, LoungeKey'in otomatik konum özelliği sayesinde sizin için bir dinlenme salonu bulmasına izin verebilirsiniz. LoungeKey, dinlenme salonlarına yönlendirme talimatları sağlayarak ve sunulan hizmetler ve açılış saatleri gibi ek bilgiler sağlayarak yolunuzu açıyor. Oturum açtıktan sonra, istenmeyen dolaşım ücretlerinden kaçınarak çevrim dışı olan dinlenme salonlarını bile arayabilir ve erişim sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların öncülük ettiği özellikler
Özellikleri yaygın talepler ışığında geliştiriyoruz. Uygulamayı, gelecekteki sürümlerde de önerilerinizle güncellemeye devam edeceğiz.

lfMxlKnyQ2pRzPY7c6JTfCRMh10-wVnFIWPDlTpy4VKU6QVUTY_3CPpnaxmY7gfZPBOLs180-rw.png
Download LoungeKey 
Originals APK

Take a comment