home / Uygulamalar / Arkadaşlık / Manita App – Parner Ara Sevgili Ara Bul Sohbet Et

Manita App – Parner Ara Sevgili Ara Bul Sohbet Et

5ws9Dkj3ekRnicvKa2l6MFCEqgUPlalGL8fEH8UFrXrteal0mRI5M6ZQLBwHi9PiXXVts180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 20
  • Comments: 0
Popularity 4.94% 4.94%

Screenshots

Rate this post


Manita App – Parner Ara Sevgili Ara Bul Sohbet Et Uygulamasına Hoş Geldiniz.

Manita App ile şunları yapabilirsin

💄💄💄💄💄💄💄

İNTERNETTE SEVGİLİ BULMA
"İnternette sevgili nasıl bulunur?" sorusuna cevap arayan herkes bilimsel eşleştirme sisteminden faydalanabilir. Bu sayede tüm üyeler hayatının başrolündeki insanla tanışabilme fırsatı yakalar. Eşleştirme sonucunda birbirleri için yaratılmış şanslı çiftler ortak yönleri sayesinde uzun ve mutlu bir yola beraber çıkabilir.

Hayattaki tüm başarılar gibi evlilik de çaba ister ve özveriyle yürür. Fakat her şeyden önce doğru kişiyi bulmak gerekir. Mutluluk yolunun ilk şartı en doğru eş adayına ulaşabilmektir. Sitemiz bilimsel olarak eşleştirdiği üyelerin birbirleriyle tanışmalarına ve görüşmelerine olanak sağlar. Sevgili bulma işini şansa bırakmaz.

Yaptığımız çalışmalarla üyelerimize sevgili bulma konusunda daha fazla yardımcı oluyor, her geçen gün daha da uzmanlaşıyoruz. Sitemizin algoritması onbinlerce üyemizin online veya gerçek ortamda tanışmasını mümkün kılıyor.

Samimi ve dürüst bir arkadaşlık evliliğin temelini oluşturur. İlişkideki dürüstlük evliliğin çatısı gibidir. İlişkiyi korur ve sıcak tutar. Sevgili bulma sitelerinde dürüst insanlarla karşılamamaktan yakınan yüzlerce kişi bu yüzden aşkı online ortamlarda aramaktan endişe etmekte ve bu yöntemin kolaylıklarını göz ardı etmektedir. Oysa bunun tam tersi mümkündür.

Sevgili bulma ve dürüst arkadaşlık isteğine sahip olan üyelerimizin tüm beklentileri bizim için özeldir. Sitemizdeki pek çok özellik kullanıcılarımızın bize gönderdiği öneriler sonucunda hayata geçirilmiştir.

Bazı Mutluluk Hikayeleri

İLHAN & FADİME
Adana'da beraber kınalarını yaptığımız güzel çiftimize öncelikle bir ömür mutluluklar dileyerek başlıyoruz. Hikayemizin kahramanları İlhan Bey ve Fadime Hanım, bundan sonra birlikte adım adım kurdukları hayatlarına Hatay'da devam edecekler.

İlhan Bey'in kendine ait kuaför dükkanı var, Fadime Hanım ise evhanımı. Mutlulukları yüzlerinden okunan genç çiftimiz tanışmalarının 11 Ağustos'ta olduğunu vurgularken, evliliğe giden yollarının çabucak geçtiğini düşünüyorlar. Adana'da yaşayan Fadime Hanım'ın Hatay'a yerleşmeye ikna olması zor olmuş biraz.

20 Eylül'de nişanlanan genç çiftimiz ailelerinin çabucak kaynaştığına ve bunun da onların mutluluğunu ikiye katladığına işaret ediyor. 23 Ekim'de Kına gecelerine katıldığımız genç çiftimizin birbirilerine bakışları bile bize aşka biraz daha fazla inanma gücü verirken, muratlarına ermiş olmaları bizleri çok memnun etti:) 24 Ekim'de evlenen çiftimizin en kısa sürede bebek haberlerini almayı beklediğimizi belirterek, bir ömür mutluluklar diliyoruz:))

OSMAN & AYŞE
Datça’da yaşayan güzel çiftimiz tanışma ve evlenmeye giden hikayelerini 19 güne sığdırmış:) Osman Bey, uzun yıllarca Ankara’da yaşamış olan banka emeklisi bir beyefendi. ‘’Hayattan tek isteğim huzurdu’’ diyor; bizimle konuşurken… ‘’Çok kadın tanıdım ama Ayşe'yle huzuru buldum…’’

Ayşe Hanım ise Marmaris’te ailesiyle yaşayan memur emeklisi bir hanımefendi. Ayşe Hanım’ın da hayali iyi bir eşmiş… ‘’Güvenebileceği, yanında mutlu olacağı, her fırsatta ona yaşama amacını hissettirebilecek olan; bir eş…’’ ‘’Osman, tüm bu özellikleri fazla fazla taşıyor’’ diyor bize…

Çiftimizin kısa ama öz bir hikayesi var; Osman Bey, ne istediğini okadar iyi biliyormuş ki, 16 Şubat’ta tanıştıklarında niyetim ciddi demiş Ayşe Hanım’a. Ve güzel çiftimiz 2. Günlerinde kendilerini kuyumcuda yüzük seçerken bulmuşlar… Osman Bey, hiç uzatmadan 21 Şubat’ta aile rızasını alarak nişanlanmış Ayşe Hanım’la.

Ve 10 gün gibi kısacık bir sürede Marmaris'ten Datça'ya taşımış evini Ayşe Hanım. Bakmışlar ki hayal ettiklerinden bile daha iyi anlaşıyorlar, 6 Mart’ta yıldırım nikahıyla evlenmişler. Allah aynı yastıkta kocatsın dileğinde bulunuyoruz çiftimize

5ws9Dkj3ekRnicvKa2l6MFCEqgUPlalGL8fEH8UFrXrteal0mRI5M6ZQLBwHi9PiXXVts180-rw.png
Download Manita App – Parner Ara Sevgili Ara Bul Sohbet Et 
Originals APK

Take a comment