home / Uygulamalar / Arkadaşlık / Meetly – Ücretsiz Arkadaşlık Uygulaması & Sitesi

Meetly – Ücretsiz Arkadaşlık Uygulaması & Sitesi

AeflFwyucinILDHz9dMp-IlijUhX4bdlnRirowjr66uFZy7EaamfL0RQDzdI2tzG6lAs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 12
  • Comments: 0
Popularity 2.15% 2.15%

Screenshots

Rate this post


Meetly yeni nesil ücretsiz arkadaşlık uygulamasıdır.

MEETLY ÖZELLİKLERİ
Standart tanışma ve sohbet uygulamalarından farklı özellikeri keşfedin.

HotMeet – Rastgele Eşleş
HotMeet ile daha önce tanışmadığın kişiler ile iletişim kurarak arkadaşlık bağlarını kuvvetlendir, yeni insanlar ile tanış ve sohbet et.

HotMeet özelliğini kullanarak rastgele eşleşmeler yakalaman mümkün. Rastgele eşleş butonuna bastığın anda karşı cinsten en aktif 4 kullanıcıyı ekranında görürsün. Getirilen 4 profilden istediğin ile eşleşme hakkına sahipsin. Bu şekilde %100 eşleşmeler yakalayabilir ve beğenmediğiniz profilleri es geçerek yeni kişiler ile eşleşme özelliğini kullanmaya devam edebilirsin.

Direkt Mesaj!
Beğendiğin kullanıcılardan karşılıklı beğeni beklemeden iletişim kur!

Direkt mesaj özelliği ile hiç etkileşime girmediğin profillere mesaj göndermen mümkün. Arkadaşınız olmayan ve eşleşmediğin kişilere direkt mesaj gönder ve sohbete başla. Direkt mesaj hakkı günde bir kez ücretsiz olarak verilmekte. Bu hakkın bittikten sonra ekstra direkt mesaj satın alarak sohbetini sürdürebilirsin. Sohbet etmek ve arkadaşlıklar edinmek için en hızlı yol.

Basit Kullanım Yeni Tasarım!
Karşılaştığın kullanıcıları beğen ve onlarla eşleş!

Karşılaştığın profil güzel kadın ya da yakışıklı bir erkek mi? Eğer bu kişiden hoşlandıysan ve eşleşmek istiyorsan profili ister sağ kaydırarak beğen istersen kalp butonuna basarak ona ilgilendiğini belli et. Flört etmek ve tanışmak için tek yapman gereken bolca beğeni göndermek. Karşılıklı beğenme gerçekleştiği zaman bu kişiler ile eşleşir ve yeni aşk macerana başlayabilirsin.

Mesaj Sistemi!
Arkadaş olduğunuz (match olduğunuz) kullanıcıları mesajlar butonuna basarak görebilrisiniz. Bu kullanıcılar ile sınırsız sohbet odalarında vakit geçirebilir, flört edebilir ve onları yakından tanıyarak sohbet edebilirsiniz.

Geri Çağır!
Kişileri pas geçerken istem dışı es geçtiğin kullanıcıları geri çağır, onları tekrar beğen ve ücretsiz sohbet et.

Ayrıntılar sekmesinden tüm geçmişini takip et!
-Gelen Beğeniler
-Beğendiğin kullanıcılar
-Super Like
-Es geçtiklerin
-Ziyaretçilerin

Ayrıntılar sekmesinden belirtilen tüm bu kullanıcıların detaylarına eriş ve yeni etkileşim kurmak, sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak için onlara ve kendine şans ver.

Meetly standart tanışma programları, sohbet uygulamaları, flört siteleri ve arkadaşlık platformlarından farklı özellikleri ile kullanıcılarına en iyi deneyimleri yaşatarak yeni insanlarla tanışmana fırsat vermekte. Hemen ücretsiz indir ve gelişmiş sohbet odalarında sohbet etme fırsatı yakala.

Meetly +18 Yaş kurallarına uygun olarak yetişkin kadınlar, bekar erkekler, genç kızlar, dul kadınlar gibi birçok kişiye hitap ederek tüm kitlelere hizmet vermekte.

Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz Türkiye kategorisinde en üst sıralarda yer alan Meetly'i sende indir ve ücretsiz sohbet etmenin keyfini çıkar!!

AeflFwyucinILDHz9dMp-IlijUhX4bdlnRirowjr66uFZy7EaamfL0RQDzdI2tzG6lAs180-rw.png
Download Meetly – Ücretsiz Arkadaşlık Uygulaması & Sitesi 
Originals APK

Take a comment