home / Uygulamalar / Arkadaşlık / Meetville – Yeni İnsanlarla Çevrimiçi Tanışın.

Meetville – Yeni İnsanlarla Çevrimiçi Tanışın.

kPmBzRTYXYy6cbaq8shC2WHYmQ7qd_7GgWBpzVphfiIc0o83CIVQRlXqLvxrPPPFsCgs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 17
  • Comments: 0
Popularity 4.03% 4.03%

Screenshots

Rate this post


Bekar insanlar nerede buluşur? Bunu Meetville'de yapıyorlar!

Randevu mu arıyorsunuz? Meetville, 19 milyondan fazla kullanıcı içeren canlı bir topluluğa sahip, en iyi çevrimiçi arkadaşlık servisidir. Arkadaşlı arkadaşlık uygulamalarında zamanınızı boşa harcamayın – şimdi bize katılın, yerlilerle tanışın ve onlarla hemen sohbet edin!

Meetville'de, bir daha asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Birisi şu anda seni bekliyor, sadece ilk adımı atman gerekiyor. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Profilinizi oluşturup cilalayın, en iyi resimlerinizi yükleyin ve sevilmenin tek yolunun kendiniz olduğunu unutmayalım. En iyi tarafınızı gösterin ve başkalarıyla anlamlı sohbetler başlatın – bu şanslı olmanın doğru yolu!

ÖZELLİKLERİMİZ

Akıllı Eşleme. Arkadaşlık uygulamalarımız, ortak ilgi alanlarınıza, değerlere ve inançlarınıza göre en iyi eşleşmeyi bulmanıza ve gerçek bir tarihe çıkmadan önce psikolojik uyumluluğunuzu test etmenize yardımcı olacaktır.

Her zaman, her yerde. Yeni bir şehirdeki yerlilerle tanışmak, eski sevgilinizden ayrıldıktan sonra toparlanmanın yanı sıra bir meydan okuma olabilir. Meetville, arkadaş edinebileceğiniz, ciddi ilişkiler kurabileceğiniz ve bulunduğunuz yerde veya seyahat ederken istediğiniz zaman yeni insanlarla sohbet edebileceğiniz güvenli bir yerdir.

Kullanımı Kolay. Kullanıcı arayüzünü pürüzsüz ve şık hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Potansiyel ruh arkadaşınızın dikkatini çekmek için fotoğraf albümünüzde 100 adete kadar geniş ekranlı fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Güven Oluşturma Birçok kişi, yeni tanıştıkları biriyle çıkmak konusunda utangaç olduklarını itiraf ediyor. Yerel barlar ve kulüpler ilk başta düşmanca görünebilir. Endişelenmeyin: Bu uygulamanın başlamanız için harika buz kırıcılar var. Rahat bir şey deneyin ve çevrimiçi bir yabancıyla sohbet etmek için zaman ayırın.

Güvenlik. Tüm fotoğraflarınız ve sohbetleriniz güvenli bir şekilde korunuyor. Unutmayın, ücretsiz arkadaşlık uygulamaları aldatıcı insanlar ve sahte profillerle dolu. Ücretli abonelik, arkadaşça yönetilen bir topluluğun garantisidir.

VIP ÖZELLİKLERİ

💕 Türünüzü Bulun. İnsanları vücut ilgi alanlarına, mesleklere ve daha fazlasına göre arayın.
💕 Artırın. Eşleşmelerinizden daha fazla dikkat çekmek için profilinizi tanıtın.
💕 Sınırları Ayarla. Aramanızı filtreleyin ve kimin sizinle iletişim kurabileceğine karar verin.
💕 Sınırsız Sohbet. İstediğiniz kadar mesaj alın ve çevrimiçi arkadaşlıktan tam eğlencenin tadını çıkarın!

Gerçek aşkın arkadaşlık uygulamalarında mevcut olmadığı anlaşılıyor, ancak bu doğru değil. Dünya, erkekleri ve her yaştan insanı arayan, ciddi niyetleri olan kadınlarla doludur. Meetville'de, ücretsiz olarak eşleştirebilir, yerlilerle tanışabilir ve dünyanın herhangi bir yerinde yeni insanlarla sohbet edebilirsiniz. Yeni arkadaşlar, bir tarih, flört ya da daha ciddi ilişkiler için tercih edin ve aynı şeyi arayan birisini tanımak.

Meetville'de doğru kişiyle tanışın!

Resmi web sitesi: https://meetville.com/
Facebook'ta bizi beğenin: https://www.facebook.com/Meetville/

Kullanım Koşulları Sözleşmesi: https://meetville.com/dating/terms
Gizlilik Politikası: https://meetville.com/dating/policy
Destek Ekibi: https://meetville.com/dating/feedback
Facebook Reklamları: https://m.facebook.com/ads/ad_choices

Meetville'e kayıt olmak için en az 18 yaşında olmalısınız!

kPmBzRTYXYy6cbaq8shC2WHYmQ7qd_7GgWBpzVphfiIc0o83CIVQRlXqLvxrPPPFsCgs180-rw.png
Download Meetville – Yeni İnsanlarla Çevrimiçi Tanışın. 
Originals APK

Take a comment