home / Uygulamalar / Kişiselleştirme / Microsoft Launcher

Microsoft Launcher

TIsuoJZ8V7L59k5H0PrD0evk_eVU7iexZOYcgeAdQRUdXfq6dFOteC9B-sDkIu1cksXQs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 44
  • Comments: 0
Popularity 10.23% 10.23%

Screenshots

Rate this post


Microsoft Launcher Android cihazınızda daha üretken olabilmeniz için yeni bir giriş ekranı deneyimi sağlar. Son derece özelleştirilebilir olan Microsoft Launcher telefonunuzdaki her şeyi düzenlemenize olanak tanır. Kişiselleştirilmiş akışınız takviminizi, yapılacaklar listelerinizi ve diğer öğelerinizi görüntülemenizi kolaylaştırır. Hareket halindeyken Yapışkan Notlar. Microsoft Launcher'ı yeni giriş ekranınız olarak ayarladığınızda sık kullanılan uygulamalarınızla en baştan başlayabilir veya mevcut giriş ekranı düzeninizi içeri aktarabilirsiniz. Önceki giriş ekranınıza dönmeniz mi gerekiyor? Bunu da yapabilirsiniz!

Microsoft Launcher'ın bu sürümü koyu mod, kişiselleştirilmiş haberler ve birçok performans geliştirmesi (geliştirilmiş yükleme süresi, daha az bellek kullanımı, daha iyi pil performansı ve akıcı animasyon) gibi yeni özellikleri mümkün kılmak için yeni bir kod tabanı üzerinde yeniden oluşturuldu.

MICROSOFT LAUNCHER ÖZELLİKLERİ

Kişiselleştirilmiş haberler:
· Tüm cihazlarınızda tutarlı olan kişiselleştirilmiş bir okuma deneyimiyle haberleri yakından izleyin.

Özelleştirilebilir simgeler:
· Özel simge paketleri ve uyarlamalı simgelerle telefonunuza tutarlı bir genel görünüm verin.

Güzel duvar kağıtları:
· Her gün Bing'den gelen yeni bir resmin keyfini çıkarın veya kendi fotoğraflarınızı seçin.

Koyu tema:
· Microsoft Launcher'ın yeni koyu temasıyla telefonunuzu geceleri veya aydınlatmanın yetersiz olduğu ortamlarda rahatça kullanın. Bu özellik Android’in koyu mod ayarlarıyla uyumludur .

Geliştirilmiş performans:
· Microsoft Launcher artık daha hızlı yüklenir, daha az bellek kullanır, pil kullanımı daha verimlidir ve akıcı animasyonlar sunar.

Yatay mod:
Microsoft Launcher görüntüleme tercihinizi geliştirmek için dikey ve yatay yönlendirmeleri destekler.

KULLANIM KOŞULLARI
Bu uygulamayı yüklediğinizde Kullanım Koşullarını (http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=246338) ve Gizlilik İlkesini (http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=248686) kabul etmiş olursunuz.

Microsoft Launcher indirildiğinde varsayılan başlatıcıyı değiştirme veya cihaz başlatıcıları arasında geçiş yapma seçeneği sağlanır. Microsoft Launcher kullanıcının bilgisayar giriş ekranını Android telefonuna çoğaltmaz. Kullanıcıların tüm yeni uygulamaları yine Google Play'den satın alması ve/veya indirmesi gerekir. Android 7.0+ gerektirir.

TIsuoJZ8V7L59k5H0PrD0evk_eVU7iexZOYcgeAdQRUdXfq6dFOteC9B-sDkIu1cksXQs180-rw.png
Download Microsoft Launcher 
Originals APK

Take a comment