home / Uygulamalar / Kitaplıklar ve Kısa Sunum / Mutlu Aile Süpermarket Sim

Mutlu Aile Süpermarket Sim

vPz0_7pVbiZ_Z5wMeZIykwIH-ObWDNgHHgdmEEQOK-WkfI3nb7lM42fUsBqE04Q_G0OBs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 31
  • Comments: 0
Popularity 8.42% 8.42%

Screenshots

Rate this post


Süpermarket oyunlarının bazı farklı ve benzersiz özelliklerine sahip mutlu bir aile oyunu sunuyoruz. Bu sıradan bir sanal aile oyunu değil çünkü içinde süper market ve alışveriş merkezi var. Bu oyun, özellikle mutlu ev aile hayatlarını özleyenler için alışverişkolik insanlar içindir. Çoğu süper market veya bakkal oyunu basittir ancak buna sanal aile hayatı da dahildir. Mutlu aile, bütün ay bakkal listesi olan alışveriş merkezinin bakkalından bir şeyler almak için alışveriş merkezine gidecek. Alışverişkolik insanlar bunu mutlu aile hayatlarında mutlaka yaşamışlardır, ancak biz size tek mutlu aile süpermarket oyunlarımızda sanal aile ile aynı süpermarket ve bakkal ortamını sunuyoruz.
Bakkal alışverişi yaparken tek başına bir şeyler satın alan birçok insan gördüm, gerçek hayatta da mutlu ev aileleriyle market alışverişi yapmak isteyebilirler. Yani gerçek hayatta market alışverişini özleyenler burada sanal bir aileye sahip olmanın tadını çıkarabilirler. Mutlu aile bireylerine verilen süre içinde süper anne ve süper baba gibi yapmaları gereken farklı görevler verilecektir. süper marketten bitkiler bakkaliye giysiler vb. gibi farklı şeyler satın alın. Sanal bir çocuk olarak, bu süpermarket oyunlarında alışveriş merkezine her gittiğinizde satın almak istediğiniz marka oyuncakları kendiniz satın alabilirsiniz.
Mutlu aile süpermarket oyunlarımız, diğer pazar oyunlarından veya mağaza oyunlarından farklıdır. Oyuncu, size gerçek hayattaki bir aile hissi vereceği için farkı kesinlikle hissedecektir. Anne simülatör oyunları gibi süper anneye ve baba simülatörü gibi süper babaya sahip olduğu için. Bu mutlu aile alışverişkolik insanlar oyunu, farklı simülatör oyunlarının bir karışımıdır, örneğin aile simülatörü oyunlarında olduğu gibi mutlu ev sanal aile veya anne simülatörü gibi süper anne, tam tersi baba simülatörü gibi süper baba, son fakat en az değil, diğer çevre gibi bir alışveriş merkezi oyunu mağaza oyunları veya kasiyer oyunları.

Özellikleri:
inanılmaz sesler
detaylı 3d ortam
eğlenceli oyun
heyecan verici hikaye

Öyleyse, Şimdi İndirin ve Deneyin.

vPz0_7pVbiZ_Z5wMeZIykwIH-ObWDNgHHgdmEEQOK-WkfI3nb7lM42fUsBqE04Q_G0OBs180-rw.png
Download Mutlu Aile Süpermarket Sim 
Originals APK

Take a comment