home / Uygulamalar / Etkinlikler / Mutlu Yıllar Şarkısı

Mutlu Yıllar Şarkısı

8SU_vJ14BUF_UUbNKYVP5SnwgA5pRoRIPPiX_z_pxnPMq36lJ9bcVVOwk0AIneTj4wEs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Etkinlikler
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 18
  • Comments: 0
Popularity 4.94% 4.94%

Screenshots

Rate this post


İsim uygulamasıyla doğum günü şarkısı, doğum günü şarkılarını indirmek, İsimle Doğum Günü Şarkısı yapmak, İsim ve fotoğrafla Doğum Günü pastası yapmak, Doğum Günü Fotoğraf Çerçevesi, Doğum Günü Hatırlatma, Doğum Günü Geri Sayımı, Doğum Günü Dilekleri için en iyi uygulamalardan biridir. Doğum Günü Uygulaması ayrıca herkes için Yaş Hesaplayıcı ve Doğum Günü Alıntıları sağlar.

bu yüzden doğum günü kutlaması ve doğum günü dilekleri için "şarkı ve adı olan doğum günü video yapımcısı" nın tek bir uygulamada olduğunu söyleyebiliriz. Artık bakmanıza gerek yok sadece bu "isimli doğum günü Şarkısı" nı yükleyin

Bu "doğum günü şarkı yapımcısı" uygulaması doğum günü etiketi büyük bir kitaplığa sahip olmasını diler. Böylece fotoğrafınızı bu havalı "doğum günü çıkartması" yapımcısı ile kolayca düzenleyebilirsiniz.

"doğum günü tebrik kartı üreticisi" çeşitli kategorilerde tebrik kartı sunar. Bu uygulama sadece doğum günü etkinliği için değil, aynı zamanda diğer festivaller ve etkinlikler için davetiye ve dilek kartı sağlar.

dünyanın her yerinden insanlar doğum günlerini aynı veya farklı günlerde kutlayabilir. Öyleyse neden canavarlarınıza ve diğer sevdiklerinize en iyi ve benzersiz "doğum günü dilekleri" ile dilememelisiniz?

Bu uygulama aynı zamanda kendinizin veya başkasının yaşını hesaplamak için yaş "hesap makinesi" sağlar, sadece doğum tarihini girmeniz gerekir ve siz veya sevdiklerinizin kaç yaşında olduğunu görebilirsiniz.

"Doğum günü video oluşturucu", doğum günü partisi fotoğrafı aracılığıyla doğum günü partisi videosu oluşturmak için en iyi ve yaratıcı şablonları sağlar. En çekici doğum günü fotoğrafını video şablonuna eklemeniz yeterli. sonra şarkı parçası ekledikten sonra videonuz hazır.

Bu muhteşem "doğum günü film yapımcısı" uygulaması ayrıca doğum günü dilekleri olarak paylaşmak için size çok güzel ve çok benzersiz doğum günü gifleri sunuyor. tüm "doğum günü giflerini" kolayca indirebilirsiniz. Bu çarpıcı "doğum günü tebrik kartı üreticisi" uygulaması sadece şarkı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tamamen zarif ve havalı çıkartmalar da sağlar, bu çıkartmaları kullanabilir ve fotoğrafınızı süsleyebilirsiniz.

Bu harika bir "doğum günü tebrik kartı üreticisi" uygulamasını kullanarak kolayca yaratıcı tebrik kartı veya parti davetiyesi oluşturabilirsiniz. Bu doğum günü partisi davetiye kartı yapımcısı uygulamasını kullanarak, en iyi düzenleme araçlarıyla davetiye kartınızı dakikalar içinde tasarlayabilirsiniz.

Bu "En İyi Doğum Günün Kutlu Olsun Şarkıları" uygulamasında isim ve fotoğraflarla güzel şarkılar yapabiliriz. Bu çarpıcı "doğum günü şarkısı 2020 ad yapıcı ile şarkı" uygulaması size çok sayıda doğum günü şarkısı ve diğer şarkılar, harika doğum günü alıntıları ve shayari koleksiyonu, özel şarkı oluşturma, fotoğraf editörü vb. sağlar.

Bu "Doğum günü pastası" nı isim ve fotoğraf uygulamasıyla kullanarak, doğum günü için demo ve düğün, yıldönümü gibi diğer işlevler tasarlayabilirsiniz. Kolayca adı düzenleyebilir ve pastaya fotoğraf ekleyebilirsiniz.

isim uygulaması olan bu doğum günü şarkısı aynı zamanda doğum günü hatırlatma aracı olarak da çalışır. tek bir tarihte birden fazla doğum günü ayarlayabilirsiniz. şimdi tebrik kartı, doğum günü şarkısı, kız arkadaşınız / erkek arkadaşınız için doğum günü dilekleri videosu kız arkadaşınız için bu doğum günü şarkılarını / erkek arkadaşınız için doğum günü şarkılarını kullanarak oluşturun

İsim uygulamasına sahip doğum günü şarkısı daha ilgi çekici özelliklere sahiptir:

– doğum günü şarkılarından oluşan en son ve trend koleksiyonlar
– çeşitli Hintçe / İngilizce şarkı koleksiyonu
– kendi isminizi bulun doğum günü şarkıları.
– kendi adınızı doğum günü şarkıları oluşturun.
– Doğum günü şarkısını zil sesi olarak ayarlayın.
– Sizin oluşturduğunuz doğum günü şarkılarını indirmek çok kolay.
– sosyal medyada doğum günü şarkısını paylaşın.

8SU_vJ14BUF_UUbNKYVP5SnwgA5pRoRIPPiX_z_pxnPMq36lJ9bcVVOwk0AIneTj4wEs180-rw.png
Download Mutlu Yıllar Şarkısı 
Originals APK

Take a comment