home / Oyunlar / Rol Oyunu / Mythic Heroes: Idle RPG

Mythic Heroes: Idle RPG

rEOzlUdAgrWFcBix101Vs0cJv0pGGOsrhb38q04PR_WfoYrXfA0lsIXPvZvz4LM-eaMs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Rol Oyunu
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 31
  • Comments: 0
Popularity 9.91% 9.91%

Screenshots

Rate this post


Karanlık güçler dünyanın kaderini tehdit ediyor ama yalnız değilsin! Kendi elit takımını oluşturmak için farklı kültürlerden eşsiz Tanrılar ve Kahramanlardan oluşan bir ordu topla. Daha sonra güçlü yeni becerilerle kahramanların yeteneklerini geliştirebilir, olağanüstü silahlarının kilidini açabilir ve destansı savaşlar için onları güçlendirebilirsin. Hatta AFK olduğunda, krallığı kurtarmana yardımcı olmak için oyun senin yerine ödüller toplayacak!

Şaşırtıcı Özellikler:

[Bir Kere Dokun ve Arkana Yaslan]
Bu oyunda, oyuna ne kadar dahil olmak istediğine sen karar vereceksin. Her savaşa aktif olarak katılabilir veya ekibini atıl modda en önemli işleri kendilerinin yapması için yönlendirebilirsin. Sadece takımını kur ve bir dokunuşla Kahramanların keşfe ve savaşa gitsin!

[Stratejik Özgürlük]
Rogue-like yolculuğun sırasında üstünlüğü kazanmak için birden fazla gruptaki Kahramanları bir araya getir ve efsanevi silahların kilidini aç! Birçok RPG oyununun katı kahraman dizilişlerinden farklı olarak, bu oyunda her kurgunu gerçeğe dönüştürebilirsin!

[Unutulmaz Arkadaşlıklar Kur]
Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar ve ittifaklar kurmak için Küresel Sunucu Sohbetinde diğer oyunculara mesaj gönder! Kendi Loncanı kur, Titanları ve Tanrıları alt etmek için arkadaşlarınla birlikte çalış; sonra müttefiklerine Arena'da teke tek dostane bir savaşta meydan oku!

[En Sevdiğin Mitlerden Karakterler]
Destansı hikayeleri, binlerce yıllık geçmişe sahip bir rol yapma oyunu hikayesine pürüzsüz bir şekilde dahil edilirken 10 eşsiz kıtayı keşfet! Zeus, Anubis, Izanami ve Mulan gibi şampiyonları seç ve ilahi güçlerle geliştir!

[Eşsiz Zindanlar ve Eğlenceli Eklentiler]
Maceracı, efsaneni tarihe nasıl yazacaksın? Karanlık güçlere karşı savaşsan da, Pantheon'da Tanrıların Kutsamasını alıyor olsan da, kendi maceranı istediğin gibi özelleştirebilirsin! Seçim SENİN!

rEOzlUdAgrWFcBix101Vs0cJv0pGGOsrhb38q04PR_WfoYrXfA0lsIXPvZvz4LM-eaMs180-rw.png
Download Mythic Heroes: Idle RPG 
Originals APK

Take a comment