home / Uygulamalar / Sanat ve Tasarım / NFT yaratıcısı – NinjaFT

NFT yaratıcısı – NinjaFT

fF-tkBvUq0GPz8aqERCs1NSEMuCHf_RVue8b1hjI_sGyDMK1qjsYgdYulrgLaxAorsws180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 17
  • Comments: 0
Popularity 4.03% 4.03%

Screenshots

Rate this post


NinjaFT ile NFT koleksiyonları satın alın ve satın alın! Resminizi yükleyin ve saniyeler içinde basmasını sağlayın. Ardından, yeni NFT'nizi kripto cüzdanınıza aktarın.

Koleksiyonunuza NFT paketleri ile başlayın ve rastgele seçilmiş üç öğeyi alın. Yaklaşan NinjaVerse'de oynanabilecek özel NFT'ler için nadir bir paket satın alın.

Ücretsiz NFT eşantiyonları için her gün giriş yapın! Bu özel öğeler için Airdrops özelliğini kontrol edin.

NinjaFT, kendi koleksiyon kartlarınızı tasarlamayı basit ve eğlenceli hale getirir! Yüzlerce şablon ve binlerce yüksek kaliteli grafik içeren kaliteli kartlar oluşturun.

Her spor için bir kart oluşturucu: basketbol, ​​beyzbol, kriket, futbol, ​​hokey, tenis, golf, MMA, müzik, dürtme, yugioh – NinjaFT nihai kart üreticisi uygulamasıdır.

Kartınızı 30 saniyede tasarlayın ve herhangi bir sosyal ağda (Facebook, Pinterest ve Twitter) göndermeye hazır hale getirin. Arkadaşlarınız ve aileniz veya en sevdiğiniz sporcular için kartlar yapın!

Takım Kiti özelliğimizle markanızı koruyun – görsellerinizi yükleyin ve her zaman, her yerde kullanıma hazır bulundurun.

NinjaFT Nasıl Kullanılır
1. Hızlı Oluşturma
Bir fotoğraf seçin, bir spor seçin ve bam! Kartınızı biz oluşturuyoruz! Birkaç ekstra ayrıntıyla cilalayın ve gitmekte fayda var.

2. Seçilmiş Şablonlar
Spor yıldızları galerimizden seçim yapın, ardından şablonu ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde değiştirin. Kartlarınızda kullanmak üzere 4K kalitesinde görüntüler, duvar kağıtları ve özel grafikler elde etmek için Google Görsel Arama'yı kullanın!

3. Bir kez yapın, tüm tasarımları alın
Kart bilgilerinizi bir kez ekleyin ve kartınızı her tarzda görüntüleyin – metin kutuları ve hizalamayla uğraşmayın – her seferinde şık bir kart oluşturacağız.

4. Resimleri bir profesyonel gibi düzenleyin
Görüntülerinizi karta mükemmel şekilde sığacak şekilde kırpmak ve yeniden boyutlandırmak için görüntü düzenleyicimizi kullanın.

5. Bunu dünyaya gösterin
Tasarımları doğrudan Instagram, WhatsApp, e-posta ile paylaşın veya cihazınıza kaydedin.

NinjaFT Kartları Dijital Ticaret Kartlarıdır
• Takas kartı tasarımlarını yeniden oluşturun
• Animasyonlu bir GIF takas kartı ile spor anılarını yakalayın
• Arkadaşlarınızla kart değişimi yapın
• En iyi tasarımlarınızı Trophy Case'e yükleyin ve paylaşılabilir bir bağlantı alın

Hızla Tasarım Oluşturun
Şablonları daha hızlı bulmak için Arama'yı kullanın. Uygulamada bulunan tüm şablonların bir listesini hemen görmek için arama çubuğuna dokunun.

NinjaFT = Kalite
Herhangi bir spor için ticaret kartları yapmak için NinjaFT'ı kullanın. Harika tasarımlarınızı hayata geçirmek için tek adres!


Geri bildiriminiz mi var? Mystaats [at] gmail.com adresine e-posta gönder

NinjaFT, NBA, NHL, MLB, NFL, FIFA, UFC, IPL, Pokémon, Yugioh dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere resmi kuruluşlar veya spor ligleriyle hiçbir bağlantısı olmadığını iddia ediyor
Uygulamada görüntülenen resimler yalnızca tanıtım amaçlıdır.

fF-tkBvUq0GPz8aqERCs1NSEMuCHf_RVue8b1hjI_sGyDMK1qjsYgdYulrgLaxAorsws180-rw.png
Download NFT yaratıcısı – NinjaFT 
Originals APK

Take a comment