home / Uygulamalar / Sağlık ve Fitness / Nike Run Club: Koşu takipçisi

Nike Run Club: Koşu takipçisi

jOl-XQcFGYJg827CP64nZZ43RDZDLp6PXx0du1a0VZAkKvjaUaYt2L5LH72p5xBhgg0s180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 30
  • Comments: 0
Popularity 8.93% 8.93%

Screenshots

Rate this post


Nike Run Club, 2022'de daha iyi koşmak için tam aradığın rehber. İlk adımını atmak için gereken enerjiyi bulmaktan 30 dakika altında 5k koşmaya veya ilk kez maraton tamamlamaya kadar, fitness ve koşu hedeflerini bizimle hayata geçir. Seni yarı yolda bırakmayacağız – güç toplama tavsiyeleri, Koşu Programları* ve daha fazlası ile hep yanındayız.

Nike Run Club, daha iyi bir koşucu olmaya giden yolda ihtiyacın olan fitness koçluğunu ve takip özelliklerini sunuyor. Hız ve mesafeni takip eden ve rotanı harita üzerinde çizen bir koşu takipçisi, ayrıca hedeflerine uygun Koşu Programları* elinin altında. Bugün 5k ya da maraton için antrenman yapacak enerjin yok mu? Güç toplamana yardım edip daha ileri gitmene yardımcı olacak wellness ve sağlık tavsiyelerimiz seni bekliyor. İster yeni adım attığın bu dünyada motivasyon sağlamak istiyor ister yaklaşan o büyük etkinliğe çalışmak için koşu takipçisi arıyor ol, koçlarımız ve topluluğumuz yardıma hazır.

Harekete geçiren Rehberli Koşulardan* seni hedeflerine götüren Koşu Programlarına* kadar birçok seçenekle temponu bulmana yardım edeceğiz. Gözüne hangisini kestirdin: 5k, 10k, interval koşu, maraton? Koşu maceranda seviye atlarken bir yandan rota haritanı, performansını, sağlığını ve kişisel rekorlarını takip et. Gerçek gücünü ortaya çıkaracak tavsiyeler oku ve paylaş. Nike Run Club'ı hemen indirerek koşularını daha iyi ve daha eğlenceli hale getir. Tüm ihtiyaçlarını bize bırak.

Nike Run Club ile koşmak için 5 neden:
– Koşu takipçisi: Sen "başlat" düğmesine bas yeter, tüm koşularını takip etme işi bizde. Süre, mesafe, harita, hız ve fitness ile ilgili diğer her şeyi senin için analiz edeceğiz. Hatta, değiştirme zamanı gelince haberin olması adına, ayakkabılarının yaptığı kilometreyi bile.
– Koşu Programı* ve Rehberli Koşu*: Sağlığın için yeni bir adım atmaya karar verdin ve sıra, sana yol gösterecek bir koç bulmaya mı geldi? Yoksa tecrübeli bir koşucu olarak mesafeni artırmak mı istiyorsun? 5k'dan maratona kadar her seviyede, program* ve rehberli koşularımız* daha ileri gitmene ve hedeflerine ulaşmana yardımcı olacak.
– Güç toplama ve wellness önerileri: Koç ve rehberin olan Nike Run Club'ın sundukları koşuyla sınırlı değil. Sağlıklı kalmanın ve ilerleme kat etmenin anahtarları olan beslenme, uyku ve wellness konularında tavsiyeler, akış sayfanda seni bekliyor.
– Yarışmalar ve başarılar: Haftalık veya aylık yarışmalara katıl ya da sosyal medyada paylaşabileceğin başarı rozetleriyle kişisel rekorlarını takip et. Tamamladığın bir koşu, şu ana kadarki en hızlı, en uzun ya da üst üste en çok koşun olursa bu zaferini kutluyor ve bir sonraki hedefine ulaşman için seni motive ediyoruz.
– Nike koşu topluluğu: Sana destek olan arkadaşların olduğunda fitness işi daha kolay. Uygulama üzerinden koşu arkadaşlarına bağlanarak Nike koşu dünyasının kapılarını aç ve her gün harekete geçmek için ihtiyacın olan morali yakala.

Nike Run Club sana destek olmak için her adımda seninle. Gelişimini göz önüne serecek, ihtiyaç ve isteklerine özel koşular hazırlayacak, ayrıca fitness ve koşu hedeflerine ulaşmana yardım edecek her şey hazır. NRC'yi hemen indir ve her seferinde daha iyi koş.

*Koşu Programları ve Rehberli Koşular belirli ülkelerde mevcuttur.

jOl-XQcFGYJg827CP64nZZ43RDZDLp6PXx0du1a0VZAkKvjaUaYt2L5LH72p5xBhgg0s180-rw.png
Download Nike Run Club: Koşu takipçisi 
Originals APK

Take a comment