home / Uygulamalar / Sosyal / Olive – Görüntülü Sohbet

Olive – Görüntülü Sohbet

l9Z7AiI2cMVZxZuajhYdvbKFdDAMOHq2v-fDgXbjlOy-dVqbAZmdJnmiz9obB-qr4Ys180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Sosyal
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 35
  • Comments: 0
Popularity 11.03% 11.03%

Screenshots

Rate this post


👋 Olive Canlı Görüntülü Sohbet'e hoş geldiniz

Çok yalnızım düşüncesine kapılıp dünyanın her yerinden yeni ve çekici insanlarla tanışmak, anında arkadaş edinmek ve insanlarla her gün sohbet etmek mi istiyorsunuz? Olive uygulaması tam size göre! İlginç insanlarla eşleşebilir ve beğendiğiniz kişiyle anında 1'e 1 görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

🤳 Sosyal ilişkileri sürdürmenin alternatif bir yolunu sunuyoruz
Olive, yüksek kaliteli video görüntüsü ve bir çok harika video efekti sunmaktadır! Kullanıcı dostu arayüzü, işlevleri tek bir tıklamayla yönetmenizi sağlar ve görüntülü sohbet esnasında dikkatinizin dağılmasını önler. Hayatınızdaki önemli anları paylaşmak için durağan sosyal ağlar yerine ücretsiz olarak insanlarla doğrudan bağlantı kurun ve canlı görüşmeler yapın.

❤️ Tek bir tıklamayla yeni arkadaşlar edinin
Uygulamada ilginizi çeken kişileri seçin ve anında görüntülü sohbetle bağlanın! Bu, dünya bizim mottosunu benimsemiş özgür insanlarla tanışmanın ve eğlenmenin yepyeni ve kullanışlı bir yolu. Sosyal ağlar üzerinde ya da profilinizde uzun yazılmış mesajlar ve diğer kişilerin fotoğraflarıyla zaman kaybetmeyin. Canlı temasa geçip hemen yakındakiler veya uzaktakiler farketmeksizin yeni arkadaşlarınızla konuşun. Boş bir akşamınız, tatiliniz veya iş molanız varsa, yalnızım demeyin, Olive'i açın ve hoşunuza giden kişilerle kesintisiz olarak sohbet edin!
Erkek veya kız arkadaş bulma amacıyla cinsiyet filtrelerini ayarlayıp çekici ve eğlenceli kişilerle sohbet edin. Ortak ilgi alanlarında buluştuğunuz ve sizin için uyugun olan herhangi bir zamanda görüntülü sohbet eden arkadaşlar bulun.

🌎 Herhangi bir ülkeden yeni arkadaşlar edinin
Hangi ülkeden insanlarla sohbet etmek istiyorsunuz? Artık dünya bizim düsturu benimsendiğinden modern teknoloji sayesinde ülke sınırları kalmadı. Herhangi bir ülkeden yeni bir arkadaş bulmak istiyorsanız, bunu uygulamadan kontrol etmeniz yeterli. Ortak ilgi alanlarını paylaştığınız heyecan verici bir arkadaşlık çoktandır sizi bekliyor olabilir! Görüntülü uygulaması sayesinde yakındakiler ile veya uzaktaki insanlarla sınırsız tanışma ve sohbet gerçekleştirin. Diğer kullanıcıların sizi sosyal ağlar üzerinden takip etmesine ve muhteşem fotoğraflarınızı ve hikayelerinizi beğenmesine izin vermek için Instagram hesabınızı bağlayın! Karşılığında, siz de onların profillerini takip edin ve Insta akışınızı ilginç insanlarla genişletin!

💬 Sohbet geçmişinizi kaydedin
İnsanlarla iletişim halinde olmak ve kimseyi unutmadığınızdan emin olmak için görüntülü sohbet geçmişinizi kaydedebilirsiniz. En etkileyici bulduklarınıza daha fazla ilgi gösterin, eski dostlarınızı arayın ve dünya bizim için küçük olduğundan o sırada çok uzakta olanlara varlığınızı hatırlatın. Bu uygulama gizliliğinizi koruduğu için sohbetleriniz gizli kalacaktır. Kişisel verileriniz güvende.

✓ Dünyanın her yerinden insanlarla sohbet edin
Başka bir dilde konuşamıyor musunuz? Olive ile bu artık bir sorun değil. Otomatik çeviri özelliğiyle sohbet etmek, yalnızım diyenler için gezegenin herhangi bir köşesinden erkek veya kız arkadaş bulma konusunda ve de insanlarla tanışmanıza yardımcı olacaktır! Bu ücretsiz bir özelliktir, bu yüzden ufkunuzu genişletme şansını kaçırmayın. Bugün dünyanın 190'dan fazla ülkesinden insanlarla tanışabilirsiniz! Dil engelinin ve ülke sınırlarının olduğu bir dünya, bizim için yeni bağlar kurmanın ve her konuda her şeyi öğrenmenin önünde bir engel teşkil etmiyor artık.

✨ Olive efektlerini kullanın
Çok daha çekici görünmek için Olive'in efektlerini açın! Erkek ya da kız arkadaş bulma , yeni arkadaşlarla sohbet etme veya çekici insanlarla konuşma konularında çok utangaçsanız, eğlenceli efektler görüntülü sohbeti daha da eğlenceli hale getirecek ve tüm psikolojik engelleri kaldıracaktır. Yeni arkadaşlıklarınız becerikliliğinizi takdir edecek ve kendinizi daha özgüvenli hissedeceksiniz!

l9Z7AiI2cMVZxZuajhYdvbKFdDAMOHq2v-fDgXbjlOy-dVqbAZmdJnmiz9obB-qr4Ys180-rw.png
Download Olive – Görüntülü Sohbet 
Originals APK

Take a comment