home / Uygulamalar / Finans / Olymp Trade – İşlem Uygulaması

Olymp Trade – İşlem Uygulaması

7izqwd7eRb78fenn-XYTyi6otuTw34S2VO-SGGOZCfATQkd2yJRfPCgK04uYuznqzyos180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Finans
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 17
  • Comments: 0
Popularity 5.48% 5.48%

Screenshots

Rate this post


Olymp Trade, kullanıcılarına platformunda 100'den fazla finansal araca erişim sağlayan uluslararası bir kurumdur. Bu uygulama ile, akıllı telefonunuzu kullanarak işlem yapmak, eğitim almak ve piyasayı analiz etmek için başarılı kullanıcılarımızdan biri olabilirsiniz. .

100'DEN FAZLA VARLIK & 30'DAN FAZLA İNDİKATÖR
Kazanan işlemler yapmak için indikatörleri ve analitik araçları kolayca bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz. Tercih ettiğiniz varlık türünü seçin, bunlardan birkaç örnek:
● Hisse Senetleri: Apple, Tesla, Google
● Endeksler: S&P500, Dow Jones
● Metaller: Altın, Gümüş
● Emtialar: Brent, Doğal Gaz
● ETF, Para Birimleri ve diğer birçok varlık işlem için kullanılabilir.

DENEME HESABI İLE EĞİTİM
Özel bir eğitim hesabı, paranızı riske atmadan nasıl işlem yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacaktır. Tüm kayıtlı kullanıcılar, her zaman sıfırlayabilecekleri bir deneme hesabında 10.000 para birimine erişebilir. İstediğiniz zaman canlı bir hesaba geçebilir, bu hesaba para yatırabilir ve işlem yapabilirsiniz.

WEBİNAR, ANALİZ VE İŞLEM STRATEJİLERİ
Yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar her seviyedeki kullanıcı için eğitim kursları, web seminerleri, kişiye özel stratejiler, analizler ve haberler sunuyoruz. Daha gelişmiş içeriğe ulaşmak için önce Yatırım Yolu için özel Deneyim Puanları (XP) alarak seviye atlamanız gerekir. Doğrudan uygulamadan tamamen ücretsiz olarak profesyonel analistlerden ve uzman kullanıcılardan ipuçları ve paha biçilmez deneyimler alın.

KİŞİSEL TEKLİFLER VE İŞLEM TOPLULUĞU
Kullanıcılarımızın her biri, özel şartlarda işlem yapmasını ve kişisel bir yöneticiye danışmasını sağlayan özel bir statü alabilir. Olymp Trade ile uluslararası işlem topluluğunun bir üyesi olursunuz. Değerli ödüller ve hediyeler almak için düzenli yarışmalara ve turnuvalara katılın!

ÇOK DİLLİ 7/24 DESTEK
Teknik destek ekibimiz 7/24 çalışmaktadır. Sorununuzla ilgili anında yardım veya uzmanlarımızdan tavsiye almak için e-posta, sohbet hizmeti veya hatta sesli arama yoluyla onlarla iletişim kurabilirsiniz. Her müşteriyi önemsiyoruz ve ortaya çıkması durumunda herhangi bir sorunu çözmek hedefimizdir.

STOCK PRICE TRADES MODU
Kullanıcıları borsanın işleyişine dahil eden platformumuzdaki yeni bir mod. Hisse senetlerinin fiyatlarını çevrimiçi olarak takip eden varlıklarla işlem yapın ve bu da size sınırsız kâr fırsatı sunar. Borsaların iç işleyişi ve faydaları hakkında bizimle daha fazla bilgi edinin.

Bir profesyonel gibi işlem yapmaya başlayın!

7izqwd7eRb78fenn-XYTyi6otuTw34S2VO-SGGOZCfATQkd2yJRfPCgK04uYuznqzyos180-rw.png
Download Olymp Trade – İşlem Uygulaması 
Originals APK

Take a comment