home / Oyunlar / Spor / OneFootball – Futbol Haberleri

OneFootball – Futbol Haberleri

mXog2BuRhYPqKITgx29PpfjFoqAESP3PXF96dc0UEQPz4CxD35xL3cyfw-OECqA2baiRs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Spor
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 38
  • Comments: 0
Popularity 11.5% 11.5%

Screenshots

Rate this post


Dünya çapında 200'den fazla ülkede 20 milyondan fazla indirme ile OneFootball, tüm taraftarların sahip olması gereken bir uygulama:

AVRUPA ŞAMPİYONASI SONUÇLARI, HABERLERİ, İSTATİSTİKLERİ, FİKSTÜRÜ
Türkiye’yi takip edip hiçbir haberi, sonucu, fikstürü, istatistiği, kadroyu ve golü kaçırma

TRANSFER HABERLERİ & DEDİKODULARI
Tüm transfer gelişmelerini, haberlerini, söylentilerini ve anlaşma detaylarını takip e

DÜNYANIN FUTBOL ÖYKÜSÜNÜ ANLATIYORUZ
Nerede olursanız olun tuttuğunuz takımın hiçbir maçını kaçırmayın. OneFootball, her futbol tutkununun ihtiyacı olan futbol uygulaması.

OneFootball, dünya çapında 200'den fazla ligi ve kupayı kapsıyor ve haber akışlarını ihtiyaç duyduğunuz şekilde özelleştirmenize izin veriyor. Süper Lig, Süper Kupa ya da Şampiyonlar Ligi; OneFootball her futbol tutkunu için doğru uygulama. Uluslararası futbolla ilgileniyor musunuz? OneFootball ile sorun değil! 200'den fazla lig ve kupanın yanında ayrıca Şampiyonlar Ligi, Dünya Kupası Elemeleri ve dahası da portföyümüzde.

CANLI MAÇ RAPORLARI
Canlı izleme özelliğimiz ile tüm büyük futbol maçları hakkındaki uzman analizlerimizi takip edin. Canlı ve yaklaşan maçların sonuçlarını tahmin edin ve maşın adamını oylayın.

ANINDA BİLDİRİMLER
Canlı skorlar, haberler ve transferler hakkında anında bilgi almak için tuttuğunuz takımın canlı bildirimlerini etkinleştirmeyi unutmayın. En hızlı anlık bildirimlerle sıcak gelişmeleri ilk siz öğrenin.

FUTBOL HABERLERİ VE ÖNE ÇIKANLAR
Haber akışınızı özelleştirmek ve favori oyununuz ya da tuttuğunuz takım hakkındaki haberleri almak ister misiniz? Sorun değil. OneFootball ile tuttuğunuz takımı seçin ve anlık bildirimleri istediğiniz gibi etkinleştirin ya da devre dışı bırakın. İstediğiniz kadar takımı ya da oyuncuyu takip edin ve haber merkezimizin özenle seçtiği öykülerin keyfini çıkarın. Canlı maç raporları, maç öncesi ve sonrası analizleri, transfer haberleri ve söylentileri… Hepsi OneFootball'da.

KUPA, OYUNCU VE KULÜP SAYFALARI
Süper Lig, Süper Kupa ya da Şampiyonlar Ligi. Dünya çapında 200'den fazla lig ve kupa kapsamımızda. Tuttuğunuz takımı ve sevdiğiniz oyuncuyu takip edin ve en son haberleri önce alın. Mevcut sezonun lige ve kupaya göre ayrılan oyuncu ve kulüp istatistiklerini kontrol edin.

Bizimle iletişimde kalın ve geri bildirimlerini bizimle paylaşın!
Facebook: facebook.com/OneFootball
Twitter: @OneFootball
Instagram: OneFootball
E-posta: [email protected]

mXog2BuRhYPqKITgx29PpfjFoqAESP3PXF96dc0UEQPz4CxD35xL3cyfw-OECqA2baiRs180-rw.png
Download OneFootball – Futbol Haberleri 
Originals APK

Take a comment