home / Uygulamalar / Haberleşme / Opera beta tarayıcı

Opera beta tarayıcı

6dk03ivZpv4CSxxEC-W4sETvbo8XPRhLzya4LrZPr-VkvONeAcpdnqTod6cKd3rCnwYs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Haberleşme
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 33
  • Comments: 0
Popularity 10.55% 10.55%

Screenshots

Rate this post


Yeni uygulamamızı test etmemize yardımcı olun! Android için yeni bir Opera tarayıcı yaptık, deneyip düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Bir öneriniz mi var? Tartışmalar için forums.opera.com adresindeki Android için Opera ekiplerine katılın. Bizim için çok önemlisiniz ve yeni Android tarayıcımızın en iyi tarayıcılarımızdan biri olması konusunda en önemli parçalardan biri olacaksınız.

Android beta için Opera'yı bugün indirin, en güçlü tarayıcımız için özel olarak geliştirilmiş özellikleri deneyin: Geliştirme sürecimizin bir parçası olun, Opera için hatayi önemdeki geri bildiriminizi sağlayarak yüksek kaliteli mobil cihazlar için en iyi tarayıcıyı oluşturmamıza yardım edin.

Beta sürecine katılım ücretsizdir ve herkese açıktır. En popüler Android akıllı telefonlar için tasarlanmış en hızlı tarayıcımıza erken erişim elde edersiniz. Tüm betalarda olduğu gibi, bazı hatalar olabilir ve sık güncelleme gerektirir, bununla birlikte Android için bu Opera sürümünü denerken karşılaştığınız tüm sorunları bildirmenizden memnun oluruz.

Geliştiriciler ve diğer beta kullanıcıları ile tartışmalara katılmak için forumu ziyaret etin: http://forums.opera.com/categories/en-opera-for-android/

Aklınıza hemen gelen soruların cevaplarını sıkça sorulan sorular bölümünde bulabilirsiniz http://www.opera.com/help/mobile/android/.

Android için Opera tarayıcısının kararlı, herkese açık sürümünü arıyorsanız https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser.

Opera Facebook reklamları gösterebilir. Daha fazlasını öğrenmek için, bkz. https://m.facebook.com/ads/ad_choices

Opera hakkındaki en yeni haberleri almak ve bizimle çok daha rahat bir şekilde ilişki kurmak için bizi Twitter'da takip edin veya Facebook sayfamızı beğenin.
Twitter – http://twitter.com/opera/
Facebook – http://www.facebook.com/opera/

Hükümler ve Koşullar

Bu uygulamayı indirerek https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz. Ayrıca Opera'nın https://www.opera.com/privacy adresindeki verilerinizi nasıl işlediğini ve koruduğunu da öğrenebilirsiniz.

6dk03ivZpv4CSxxEC-W4sETvbo8XPRhLzya4LrZPr-VkvONeAcpdnqTod6cKd3rCnwYs180-rw.png
Download Opera beta tarayıcı 
Originals APK

Take a comment