home / Uygulamalar / Haberleşme / Opera Touch

Opera Touch

4ttZsI2w3mI-LU7I2lOvjSELTxqvGTlLTUec43HtTof0ma9l7NerEnPGxHbPRYFbjos180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Haberleşme
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 36
  • Comments: 0
Popularity 10.23% 10.23%

Screenshots

Rate this post


Opera Touch tarayıcı, seyahat eden kişiler için üretilmiş olduğundan uygulama, kullanıcı arayüzü için Red Dot Ödülü kazanmıştır. Hızlı bir web aramasına sahiptir ve mobil cihazınızda sadece bir elle gezinebilmeniz için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Buna ek olarak Opera Touch tarayıcının mutlaka sahip olunması gereken özellikleri, ideal mobil tarayıcı olmasını sağlar.

Anında arama yapın
Opera Touch tarayıcıyı açtığınızda, internette bir şeyler bulmaya anında hazırdır. Sadece yazmaya başlayın veya sesli aramayı kullanın. Bir QR kodu bulduğunuzda, mobil cihazınızla taramak için uygulamayı kullanın ve bağlandığı web sitesine gidin. Opera Touch tarayıcıyı bir üründeki barkodu taramak ve ürüne çevrimiçinde bakmak için de kullanabilirsiniz.

Hareket halinde kullanım için tasarlanmıştır
Tek bir elinizi kullanarak interneti keşfetmenizi sağlaması, Opera Touch'ın Android için en iyi mobil tarayıcı olmasını sağlar. Uygulamayı ilk kez kullandığınızda standart alt navigasyon ile Hızlı İşlem Düğmesi arasında seçim yapacaksınız; ancak bu seçimi istediğiniz zaman ayarlardan değiştirebilirsiniz. Seçildiğinde, FAB, tarayıcının ekranında her zaman kullanılabilir durumdadır ve Anında Aramaya doğrudan erişim olanağı sağlar. En son sekmeleriniz için basıp kaydırabilir veya geçerli sekmeyi bilgisayarınızın tarayıcısına yeniden yüklemek, kapatmak veya paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Flow ile cihazlar arasında hızlı dosya paylaşımı
Masaüstünüzde ve mobil cihazlarınızda kesintisiz gezinme ve hızlı dosya paylaşımı için Opera bilgisayar tarayıcınızla birlikte Opera Touch kullanın. Dosya paylaşmak için telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Opera masaüstü tarayıcıyı başlatın ve görüntülenen QR kodunu Android tarayıcınız olan Opera Touch ile tarayın. Giriş, parola veya hesap gerekmez. Tek bir tıklamayla kendinize bağlantılar, notlar, videolar veya diğer dosyaları gönderebilirsiniz; bunlar tüm masaüstü ve mobil cihazlarınızda görüntülenecektir.

Güvenli ve emniyetli tarama
Opera Touch tarayıcısı, sizi güvende tutmak için en son web teknolojilerinden faydalanır. Flow ile gönderdiğiniz veriler tamamen uçtan uca şifrelenmiştir. İnternette gezinirken mobil cihazlarınızın aşırı ısınma veya pilin bitmesi riskini azaltan tarayıcı uygulaması aynı zamanda Opera’nın şifreli hırsızlık korumasına da sahiptir.

Daha hızlı gezinme için yerleşik reklam engelleyici
Opera Touch tarayıcı, yerleşik ve isteğe bağlı bir reklam engelleyici özelliğine sahiptir. Opera tarayıcınız açıldığında müdahaleci reklamları engeller ve web sayfalarının diğer Android mobil tarayıcılarından daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Hükümler ve Koşullar
Bu uygulamayı indirerek https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz. Ayrıca Opera'nın https://www.opera.com/privacy adresindeki verilerinizi nasıl işlediğini ve koruduğunu da öğrenebilirsiniz.

Bir beta testçisi olun: https://play.google.com/apps/testing/com.opera.touch

4ttZsI2w3mI-LU7I2lOvjSELTxqvGTlLTUec43HtTof0ma9l7NerEnPGxHbPRYFbjos180-rw.png
Download Opera Touch 
Originals APK

Take a comment