home / Uygulamalar / Seyahat ve Yerel / Oteller ile Uçak biletleri

Oteller ile Uçak biletleri

NteOo5lF6_-BIujCs7zRuaRQ3uaVe2CTItzyFIB7Oo4bHDQtl2bG8Hk2fMUS4F2enL0s180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 14
  • Comments: 0
Popularity 4.03% 4.03%

Screenshots

Rate this post


800 uçak şirketin çevrim içi ucuz uçak biletleri, dünyanın 1,200,000 oteli en ucuz fiyata.

Artık sizin cebinizde:
— Tüm hizmet sınıfları için uçak biletler araması: ekonomi, premium-ekonomi, business. Listede öncelikle direk ile en uygun aktarmalı uçuşlar listelenir. Her uçuş için uçak yaşı, koltuk arasındaki mesafeler ve gecikme ile iptal istatistiği belirtilir. Aeroflot, S7, Air Astana ve bir çok başka uçak şirketlerin biletlerini satın alabilirsiniz
— Otel ve hanları en karlı fiyata rezerve edin. En karlı teklif filtreler aracılığıyla bulunur – fiyat aralıklarına, yıldız sayısına, misafir yorumuna veya ödeme şekline göre otel seçin. Ayrıca haritadan otel mevkilerini görebilirsiniz.
— Kullanışlı kişisel sayfa. Yolcuların isimleri ile yurt dışı pasaport bilgilerini kaydedin ve sonraki alımınız daha da kolaylaşır.
— Cep telefonu uygulaması aracığılıyla yaptığınız alımlardan, siteden alımda daha fazla bonus puan kazanacaksınız: uçak bilet fiyatının %2, otel rezervasyon bedelinin %5. 1 bonus = 1 lira, bonus puanları kullanarak uçak bileti veya otel bedelin %100 kadar oranını ödeyebilirsiniz.

OneTwoTrip ile tel rezervasyonu ve uçak biletlerin alımı karlı, rahat ve kolaydır!

***Uygulamamızla otel, han ve süit odalar size daha da yakındır. TRYMOBILETRY promosyon kodunu kullanarak 70 liralık indirim elde edin (cep telefon uygulaması aracılığıyla yapılan ve bedeli 240 lirayı aşan ilk otel rezervasyonu için).***

OneTwoTrip destek servisi memnuniyetle herhangi sorunuzu aşağıdaki telefondan cevaplar +90 850 390 2893. İşletmecilerimiz gündüz ve gece çalışırlar.

NteOo5lF6_-BIujCs7zRuaRQ3uaVe2CTItzyFIB7Oo4bHDQtl2bG8Hk2fMUS4F2enL0s180-rw.png
Download Oteller ile Uçak biletleri 
Originals APK

Take a comment