home / Uygulamalar / Kitaplıklar ve Kısa Sunum / Peygamber Hikayeleri Serisi mp3 ramazan 2021

Peygamber Hikayeleri Serisi mp3 ramazan 2021

5cpE92976tpH7UKpwj5MB5JXLcFkf8104k2s1nKfpi8C0K0zr78PHSI5ywj5-TmwZwAKs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 31
  • Comments: 0
Popularity 8.59% 8.59%

Screenshots

Rate this post


Arapça İslami hikayeler mp3 ramadan 2021 (Peygamber hikayeleri ve Peygamberler Masalları (İbn Kathir)): Qisas al anbiya ve Qisas Sahaba kutsal Kuran tarafından geniş bir biçimde anlatılmış ve rivayet edilmiştir; Bu, Müslüman peygamberlerin bu uygulamanın İslam'da, Allah'ın Kuran'da Kuran'a bildirdiği menfaatleri bilmek ve müminleri güçlendirmek, bize talimat vermek ve bize rezil sotyum gibi hayat dersleri vermek için hikayeler üretilmemize neden oldu: yusuf & ayub & muhammad saw & yunus .

Hikayeler ibn kathir'in kitabından ve tareq suwaidan ve nabil al awadi'den alınan seslerden alınmıştır.

Bütün aile için eksiksiz bir başvuru mp3 ve yazılı: Çocuklar için Qisas al anbiyae "İngilizce sesli çocuklar için peygamber öyküleri", qasas ul anbiya İngilizce, kisas al anbiyae arabe ses veya kisas al quran. Yapıcı ve eğitici% 100.

Hikayelerle birlikte bazı eklemeler yapılmıştır: Ramazan Zil Sesleri 2021 ve İslam Nahşıkları 2019 .

Qisas al-anbiyae & sahaba ya da peygamberlerin hikayeleri, Hz. Muhammed'in hikayesinin ve ilk 17 arkadaşının hayatıdır; Allah'ın huzur ve nimetleri ölümünden sonra "İslam; Tanrının diğer peygamberleri kadar iyi.

Gerçekten insanlığın, eğitimin, Muhammed "in" hayatının, tüm peygamberlerin ve hikayelerinin ve peygamber Muhammed'in sahabelerinin hayatının ideal ve mükemmel bir dersidir.

Bu en iyi Qisas al Anbiya-sabaah uygulaması (kisas el-anbiya) aracılığıyla İslam'da peygamberlerin hikayelerini okuyan veya dinleyen her Müslüman ya da gayrimüslim kişi, en asil Muhammed ve onun sahabeleri "Şahaba Rasul Allah" Tanrının peygamberlerinin hayatları.

Qasas Al anbiyae sesi – Qasas ul Anbiya ve sahaba ve hayatlarındaki hikayeler Kuran ayetleri ve peygamber Hz. Muhammed'in hadisleri tarafından karşılandı.

Kuran ve Sünnetten türetilen Güzel sesler, İslam tarihini hikayat e sahaba ve kisas al anbiya üzerine şeyhimiz Nabil Al awadi ve Muhammed "SWS" e kadar Adam Until'den gelen sesi ile objektif bir şekilde keşfedeceksiniz.

Peygamberler hayatlarını İslam dinine hizmet etmek için harcadılar. Kisas al anbiyae arabe Kur'an'ın daha iyi anlaşılması için size rehberlik etmek için burada.

.

✅ Nasıl çalışır?

Kisas Al anbiya'nın mp3 ve yazılı ve Sahaba hikayelerinin (Hayat e Sahaba) hareketli hikayelerinin listesi:

🌛 1- Peygamber -sallallahu aleyhi ve sellem-'in habercisinin okunması.

🌛 2 – Metin boyutunu değiştirme, 3 küçük, Normal veya büyük metin boyutlarından birini seçme imkanı.

🌛 3 Gece Modu: Gözlerinizi korumak ve herkes için okumayı kolaylaştıracak parlaklık derecesini yavaş yavaş azaltabilirsiniz.

🌛 4-Kisas Al anbiyae Arabic 2021 ve Sahabas hikayelerini islam'da paylaşma veya SMS, WhatsApp, Facebook, Gmail veya diğer sosyal ağlar aracılığıyla tüm uygulama.

🌛 5- Yer İmleri ve Sık Kullanılanlar: peygamberlerin tüm hikayelerini kaydedin, özellikle Ramazan 2021 sırasında istediğiniz zaman kolay erişim için favori listenizden hoşlanırsınız.

Sah Sahaba'nın Kissas Anbiaası ve islam hikayelerinin özellikleri 🌙

🌛 Çeşitli müslüman hikayeler & Kissas Anbiaa, gelişmiş tasarım, kullanımı kolay arabirimi, bu ücretsiz uygulamayı diğer Kur'an hikayeleri uygulamalarında öne çıkarıyor.

Mus Müslüman hikayeleri okumak için zamanlayıcı (Peygamberlerin sahabesinin hikayesi), Qasas ul ambia'nın "İslam peygamberleri" nin sınırsız okunması.

✅ Peygamberlerin listesi: "peygamberin isimleri":

İş, Jonah, Süleyman, Davut, İlyas, Hezekiel, Zekeriya, Vaftizci Yahya, İsa, Hud, Jethro ve Salih, Adem, Enok, Noah, İbrahim, İsmail, Lot, İshak, Yakup, Yusuf, Musa, Harun.

Mo Muhammed peygamber "sahaba isimleri" nin yanları listesi:

Ebû Bekr, Sıddıklar, Omar İbn Hattab, İbnu Abi Talib, Khadiya Bint Khuwaylid, Talha İbn ubayd Allah, Zubayr İbnü'l-Alâmen, Halid İbn Velid, İbn-i Bey, Saad İbn Abu-Waqas, İbn El-Jarrah, Mouadh ibn Jabal, Omou İmparatorluk, Salman el Farisy, Ebu Hureyre ve Bilal ibn Rab

5cpE92976tpH7UKpwj5MB5JXLcFkf8104k2s1nKfpi8C0K0zr78PHSI5ywj5-TmwZwAKs180-rw.png
Download Peygamber Hikayeleri Serisi mp3 ramazan 2021 
Originals APK

Take a comment