home / Uygulamalar / Sosyal / Plato: Oyunlar & Sohbetleri

Plato: Oyunlar & Sohbetleri

nDpQdwE_fjUSavIeF9vxtJ8_ri5pSnhBvcymsoipmLbeiAogALjDJsLyH3AT8Ai_B44s180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Sosyal
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 34
  • Comments: 0
Popularity 10.07% 10.07%

Screenshots

Rate this post


Artık Plato'yu buldun! +45 grup oyunu bulunan bir sohbet uygulamasıyız. Yakınınızdaki birçok insan eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için Plato'yu kullanıyor, bu nedenle iyi bir şirkette olacaksınız.

+45 Grup Oyunu

Evet, bu doğru. Plato, aşağıdakiler de dahil olmak üzere 45'dan fazla çok oyunculu oyuna sahiptir:

Ocho 8️⃣, Pool 🎱, Table Soccer ⚽, Werewolf (Mafia) 🐺, Ludo 🟠, Bowling 🎳, Mini Golf 🏌️, Darts 🎯, Hold'em Poker ♣️, 4 in a Row ⭕, Skeeball 🕳️, Match Monsters 💎, Plox 👾, Chess ♟️, Backgammon ⚪, Checkers 🏁, Basketball 🏀, Archery, Cup Pong, Draw Together, Dice Party 🎲, Dominoes ◻️, Gin Rummy ♦️, Sea Battle 🛥️, Go Fish 🎣, Dots & Boxes ☑️, Bingo 🅱️, Minesweepers 💣, Reversi ⚫, Literati 🔠, Go ☯️ ve daha fazlası.

Devamlı yeni oyunlar da ekliyoruz.

Reklamsız ve Tasarım bakımından Özel

Herkes sinir bozucu reklamlardan nefret eder, o yüzden bizde yok.

Gizliliğini istediğini biliyoruz. Bu yüzden, Plato'yu kullanabilmek için e-posta adresi veya telefon numarası istemiyoruz. Ayrıca, teke tek sohbetlerin gönderildiğinde sunucularımızda depolanmamaktadır.

Gruplarda Bir Araya Gel

Plato, birlikte oyun oynayıp sohbet edebilecek 250 arkadaştan oluşan bir grup toplamayı kolaylaştırır. Gerçek zamanlı bildirimlerle de hiçbir mesajı kaçırmayacaksın.

Yarışma Bul

Eşleştirme sistemimizi kullanarak başka bir gerçek kişi ile eşleş veya oyuncuların yönettiği bir turnuvaya katıl. Yeterince iyiysen favori oyunlarında seviye atlarken skor tahtalarında tırmanabilirsin.

Arkadaşlar Edin

Şu anda binlerce insan çevrimiçi ve Plato, onlarca herkese acil sohbet odası aracılığıyla yeni arkadaş bulmayı kolaylaştırıyor. Arkadaş canlısı oyunlarla buzları kırmak kolaydır.

Şimdi okumayı bırakıp birlikte oyun oynamaya ve sohbet etmeye başlama zamanı. Plato uygulamasını ücretsiz yükle ve güzel vakitler devam etsin.

Bir sorun mu var? [email protected] adresinden bize e-posta gönder; seni dinlemekten mutluluk duyarız.

nDpQdwE_fjUSavIeF9vxtJ8_ri5pSnhBvcymsoipmLbeiAogALjDJsLyH3AT8Ai_B44s180-rw.png
Download Plato: Oyunlar & Sohbetleri 
Originals APK

Take a comment