home / Uygulamalar / Arkadaşlık / PURE Tanış: Anonim Sohbet 18+

PURE Tanış: Anonim Sohbet 18+

QHaNNXCjyHRudPH8PWwzkwT8zfVuikNaOTOYFVOY7rYmoF79EpEh_RTryB76L5RI9gs180-rw.png
  • Updated
  • Version -
  • Requirements Android -
  • Developer
  • Genre Arkadaşlık
  • Google Play
Rate this post
  • Votes: 8
  • Comments: 0
Popularity 2.53% 2.53%

Screenshots

Rate this post


💋 PURE, merakını dizginleyemeyen kişilerin en cilveli halleriyle yer alabilecekleri bir flört uygulamasıdır. Arzularını açık bir şekilde dile getirebileceğin, niyetin hakkında dürüst olabileceğin ve sınırlarını net bir şekilde çizebileceğin bir yer.

🔥 Güvenli, destekleyici ve utangaçlığa yer olmayan bu özel uygulamada, heyecan verici ve baştan çıkarıcı yeni deneyimler edinmek için senin gibi düşünen insanlarla bağlantı kur.

Tutkularını özgür bırak ve kalbini çılgına çevir!

🖤 PURE NASIL ÇALIŞIR?
Her şey Kişisel İlanlarla başlar. Akışında diğer kişileri görmek için ilanını yayınlaman gerekir. Ne tür bir deneyim aradığını belirt ve seninle aynı deneyimi paylaşacak birini bul. İlanlarında yaratıcı ve orijinal ol, bu daima ilgi çeker.

🖤 PURE’DA SINIR YOK
İstanbul, New York veya Moskova? Dünya’daki herhangi bir şehirden, dünyanın dört bir yanındaki PURE topluluğundan insanlarla tanışabilirsin. Beğenilerini istediğin kişiye hızlı bir şekilde ulaştıracağımıza söz veriyoruz.

🖤 KIŞKIRTICI SOHBETLER VE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA İÇİN EN İYİ PLATFORM
Görüntülü sohbetler, sohbet ettiğin kişiyi daha iyi tanımanın ve konuştuğun kişinin gerçek olduğundan emin olmanın harika bir yoludur. Yazılı konuşmalara gelince, eşleşmeden 24 saat sonra kendi kendilerini imha ederler, ancak daha uzun sohbet etmek istersen, sohbet partnerine bir istek göndererek sohbet zamanlayıcısını kapatabilirsin.

🖤 PURE’DA OLAN PURE’DA KALIR
Fotoğraflar, görüldükten hemen sonra kendi kendini imha eder ve biri ekran görüntüsü alırsa, bununla ilgili bir bildirim alırsın. Ayrıca, sohbetlerde paylaşılan fotoğraflar ve ses dahil olmak üzere tüm sohbet mesajları telefonun galerisine kaydedilemez.

🖤 MİSYONUMUZ PURE PLATFORMUNU HİLESİZ BİR YER OLARAK TUTMAK
Topluluk üyelerimizin güvenliği temel önceliklerimizden biridir. Dolandırıcılık ve spam maksatlı açılan hesapları bulmak ve bunlardan kurtulmak için algoritmalarımızı sürekli geliştiriyoruz, ayrıca sistemimiz, dolandırıcılar tarafından kullanılabilecek kelimelerle tetiklenen otomatik uyarılar gönderiyor, bu yüzden bu tip bir uyarı alırsan şaşırma. PURE aracılığıyla anonim olarak sohbet etmeye devam et ve diğer mesajlaşma programlarına geçiş yapma. Ne derler bilirsin: Korkulu rüya görmektense, uyanık yatmak iyidir.

PURE, cinsel tercihi heteroseksüel, gey, lezbiyen, biseksüel, trans ve queer olan kişiler için açık bir flört topluluğudur. Yetişkinlere özel: Uygulamayı kullanmak için 18 yaşından büyük olmalısın. Buluşmak için ideal bir yerdir ve hepsinden ötesi: içeride yaramaz ve vahşi olabilirsin. Tanımadığın insanlarla konuşmak, buluşmak veya ilişkiye başlamak istiyorsan – PURE senin için doğru seçim. Hemen biriyle eşleş ve eğlenceye hazır ol.

PURE, otomatik olarak yenilenen abonelikler kullanır – uygulamaya girmek için abone olman gerekir.

PURE abonelikleri hakkında bilmen gerekenler şu şekilde:
– Haftalık, aylık veya yıllık abonelik satın almayı seçersen, seçilen abonelik süresi boyunca çevrimiçi olabilir ve diğer kullanıcılarla sohbet yoluyla etkileşimde bulunabilirsin. Fiyatlar ülkeden ülkeye ve bir bildirim yapılarak değiştirilebilir. Fiyatlar uygulamada açıkça belirtilmiştir.
– Mevcut abonelik sürenin bitiminden en az 24 saat önce herhangi bir sınırlama olmaksızın aboneliğini iptal etmediğin sürece tüm abonelikler otomatik olarak yenilenir.
– Otomatik yenilemeyi, satın alma işleminden sonra Google Play ayarlarına giderek istediğin zaman iptal edebilirsin.
– Tüm kişisel bilgiler, PURE Gizlilik Politikası kapsamında işlenmektedir: https://pure.app/policy/

QHaNNXCjyHRudPH8PWwzkwT8zfVuikNaOTOYFVOY7rYmoF79EpEh_RTryB76L5RI9gs180-rw.png
Download PURE Tanış: Anonim Sohbet 18+ 
Originals APK

Take a comment