home / Uygulamalar / Seyahat ve Yerel / Skyscanner: Seyahat Fırsatları

Skyscanner: Seyahat Fırsatları

5Y24lBQIEeT-IYfzAL2pQMYa5qU7iqJ6yEWFDAs57c10B_-8Us8ni2O95Qtb6xo0RZ_fs180-rw.png
Rate this post
  • Votes: 11
  • Comments: 0
Popularity 2.34% 2.34%

Screenshots

Rate this post


Seyahatiniz burada başlıyor.

İlham alın, tüm seyahatinizi planlayın ve yerinizi ayırtın. Nerede olursanız olun size kolaylık sağlamak için buradayız. En iyi uçuş fiyatlarını ve muhteşem otel indirimlerini bulmak için bizi kullanan 90 milyonun üzerinde kişiye siz de katılın. Burada seyahat sektöründe sunulan her şeyi keşfedebilirsiniz. Rezervasyon ücreti ya da herhangi bir gizli masraf yok. Sadece en iyi fiyatlar var.

* TÜM SEYAHATİNİZİ PLANLAYIN
Evet, tüm seyahatinizi planlayabilirsiniz. İstediğiniz yere gidin, istediğiniz yerde kalın ve diğer gezginlerin incelemelerine göre gideceğiniz yerde neler yapabileceğinize dair birçok öneri alın.

* EN İYİ UÇUŞ FIRSATLARINI YAKALAYIN
Yüzlerce uçuşu tek bir yerden arayın ve karşılaştırın. Seyahat tarihlerinizi girin ve renklerle kodlanmış takvimimizi ve tablo görünümlerimizi kullanarak uçmak için en ucuz ayları ve tarihleri bulun. Henüz rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? O zaman bir Fiyat Uyarısı oluşturun, fiyatlarda bir değişiklik olduğunda size haber verelim.

* DOĞRU OTELİ BULUN
Sadece en iyi uçuşları bulmanıza yardımcı olduğumuzu mu düşünüyordunuz? Aksine, en iyi otel indirimlerini yakalamanıza da yardımcı oluyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce otel, tatil köyü, daire ve hostelin sunduğu muhteşem fırsatları karşılaştırın. Ya da bulunduğunuz yerin yakınında oda bulun ve son dakika fırsatını yakalayın.

* ARAÇ KİRALAYIN
Kiralık aracınızı nereden ve ne zaman alacağınızı belirleyin, size en uygun fırsatları gösterelim. Aramanızı araç tipi, yakıt türü ve özelliklerine göre filtreleyebilirsiniz. Ayrıca, Adil Yakıt Politikası simgemiz yakıt için fazla ödeme yapmadığınızdan emin olmanızı sağlar. Her zaman arkanızdayız.

* HİÇBİR EK ÜCRET YOK
Rezervasyon için hiçbir ücret talep etmediğimizden bahsetmiş miydik? Hiçbir zaman. Kesinlikle hiçbir ücret yok.

* SEYAHATLE İLGİLİ ÖNERİLER ALIN
Seyahate çıkmak istiyorsunuz, ancak nereye gideceğinize dair hiçbir fikriniz yok mu? Size yardımcı olmak için buradayız. En iyi fırsatların olduğu ilham verici yerleri bulmak için "Keşfet" düğmesine dokunun. Sizinle benzer fikirlere sahip gezginlerin yorumlarını okuyun, böylece hayal kırıklığına uğramayacağınızdan emin olacaksınız.

* ARAMANIZI ÖZELLEŞTİRİN
Ne aradığınızı biliyor musunuz? Uçuş aramanızı uçuş süresi, havayolu, aktarma sayısı, seyahat sınıfı, kalkış ve varış saatlerine göre filtreleyin. Çok kolay.

* UÇUŞLARINIZI KAYDEDİN
Uçuş arıyorsunuz ama henüz rezervasyon yapmak istemiyor musunuz? Hiç sorun değil. "Kaydedilen uçuşlar" ayarıyla istediğiniz uçuşa "yıldız" işareti koyabilirsiniz. Kaydettiğiniz uçuşlar ana ekranınızda görünür, böylece kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

* EN SON ARAMALARA GÖZ ATIN
Kaldığınız yerden devam edin. En son yaptığınız seyahat aramaları uygulamayı bir sonraki açışınızda ana ekranınızda görünür.

Keyfini çıkarın!

5Y24lBQIEeT-IYfzAL2pQMYa5qU7iqJ6yEWFDAs57c10B_-8Us8ni2O95Qtb6xo0RZ_fs180-rw.png
Download Skyscanner: Seyahat Fırsatları 
Originals APK

Take a comment